Θέμα: Φοβαμαι!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 225 μηνύματα.

natalia is offline natalia is offline  
Προεπιλογή Φοβαμαι!
Κοριτσια καλησπερα!!
Εχω προβλημα κ δεν ξερω πια σε ποιον να απευθυνθω..
Προχθες τσακωθηκα με το αγορι μ κ παραλιγο να χωρισουμε με δικο μ φταιξιμο. Μιλουσα με εναν που γνωρισα στο chat κ επειδη αυτος με ελεγε ζωη μου ψυχη μ και τα σχετικα τα ειδε τ αγορι μ και εγινε Τουρκος οπως καταλαβαινετε. Φυσικα ειχε χιλια δικια κ εσεις οτι κ αν μ πειτε δικιο θα εχετε ειμαι απαραδεκτη με ολα αυτα π αφηνα να μ λεει ενας εντελως ξενος. Δεν μπορουσε να με συγχωρησει ελεγε και γ πρωτη φορα στη ζωη μ παρακαλεσα ανθρωπο. Τον παρακαλεσα για μια ακομη ευκαιρια και οταν τελικα μ την εδωσε και ειμασταν καλα..τοτε ηταν π αρχισα να γινομια εγω χαλια. Ενιωθα ταπεινωμενη και ειναι λογικο για καθε γυναικα αυτο οταν ριχνει την α3ιοπρεπεια της για να ζητησει μια δευτερη ευκαιρια. Ομως αυτος παντα ηταν πολυ καλος μαζι μου ποτε δν μ εχει φωναξει και αυτες τις δυο μερες οσο και να προσπαθουμε να το ξεχασουμε εγω θελω να καθαρισω τα παντα μεσα μ κ τ ξαναγυρναω εκει τ θεμα. Ομως νομιζω πως τωρα πια κατι αλλαξε αν και τ ζητησα να μην αλλαξει τιποτα και να τ ξεχασουμε και συμφωνησε και φαινομενικα δεν αλλαξε τιποτα..μεσα μου ομως εγω δεν νιωθω καλα νιωθω νικημενη καταρρακωμενη και συνεχως προσεχω τι θα του πω γ να μην τον νευριασω. Μολις πριν λιγο καταλαθος του ειπα κατι και νευριασε και δεν αντεξα ξεσπασα του ειπα οτι δεν γινεται αυτο το πραγμα να κανει ετσι με το παραμικρο με οτι κ να του πω τον νευριαζω και συνεχεια μ δινει την εντυπωση οτι δεν ειναι σιγουρος για τη δευτερη ευκαιρια π μ δωσε...τ εξηγησα οτι νιωθω πλ παρα3ενα λες και ειμαι μπροστα στο Θεο την ωρα της τελικης κρισης και με κρινουν κ εγω τρεμω απο το φοβο μου και αυτο δν ειναι υγιης σχεση..ομως αυτος νομιζει οτι τον κατηγορω! Τι να κανω? Τι να του πω για να ηρεμησει κ αυτος αλλα και εγω να νιωσω επιτελους καλα? Τι να κανω για να ειμαστε παλι οπως παλια? Παλια δν φοβομουν να του πω τιποτα τον νιωθω εντελως δικο μ λες και μιλαω στον εαυτο μου ομως τρ μ δειχνει οτι αυτο πρεπει να παψει να ισχυει...
Reply With Quote