Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
Penny1
νέο μέλος
Penny1's Avatar

Η Penny1, μπήκε στην παρέα στις 24-11-12, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

Penny1 is offline Penny1 is offline  
Γεια και απο εμενα!Πιστευω οτι ειναι λιγο και θεμα τυχης να πετυχει καποιος αληθινους φιλους.Εγω ειμαι πολυ ατυχη σε αυτο το θεμα πως γινεται παντα να πεφτω σε λαθος ατομα και χαρακτηρες δεν καταλαβαινω..Φυσικα δεν εχω κανεναν να νοιαστει για εμενα αν δεν επικοινωνησω εγω μαζι τους δεν θα νοιαστουν ποτε για το τι κανω ουτε και θα με αναζητησουν.Αναφερομαι σε ατομα που δεν κανω πια παρεα μαζι τους αλλα και σε ατομα που εχω καποια επικοινωνια μαζι τους σημερα.Πιστευω οτι επειδη ειμαι κλειστος χαρακτηρας και δεν λεω σχεδον ποτε οχι σε οτι μου λενε γιατι δεν θελω να τους κανω να αισθανονται ασχημα,το εκμεταλλευονται αυτο και με κανουν οτι θελουν και αυτοι λανθασμενα πιστευουν οτι εγω δεν το καταλαβαινω, αλλα φυσικα ολα τα καταλαβαινω και επειδη δεν μπορω τετοια ατομα που ειναι ψευτικοι φιλοι απομακρυνομαι απο αυτους χωρις εξηγησεις γιατι ουτε καμια ορεξη εχω να μαλωνω μαζι τους και το πιο πιθανο ηταν να μην παραδεχοταν οτι φταινε.Εχω απογοητευτει αρκετα οποτε συμφωνω μαζι σου οτι ειναι κατι σπανιο και δυσκολο η φιλια η αληθινη με καποιον,δεν εχω αλλη λυση οποτε στραφηκα και σε αυτη τη σελιδα μηπως και βγει κατι καλο...Θα ηθελα να ακουσω και τις δικες σου αποψεις γιατι με ενδιαφερουν ατομα που εχουν τον ιδιο προβληματισμο με εμενα!
Reply With Quote