Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
vasso (vasso)
τακτικό μέλος
vasso's Avatar

Η vasso, μπήκε στην παρέα στις 22-02-13, μας γράφει από athina, και έχει δημοσιεύσει 60 μηνύματα.

vasso is offline vasso is offline  
[quote=vassolka;11339]Καλησπέρα Εβελίνα μου !
Καλη χρονιά να έχουμε!Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου, δυστυχώς δεν έχω πολύ χαπυ εντ στην ιστορία μου μέχρι τωρα. Τελείωσα την σχολή μου, βέβαια, δούλεψα και ακόμα δουλεύω πάνω στο αντικείμενο μου και εχω αρχίσει μεταπτυχιακό!Αλλά στα αισθηματικά μου παραμένω στάσιμη ή και άτυχη, όπως και να το δεις, δεν έχει μπει κάποιος στην ζωή μου, πέραν απο αποτυχημένα φλέρτ και προξενιά!
Μόνο τον τελευταίο χρόνο έγινε μια προσέγγιση απο φίλο χρόνων που και αυτός μάλλον δεν ξερει τι θέλει!Όπως καταλαβαίνεις έχω απογοητευτεί πλήρως απο τα αισθηματικά μου και δεν βλέπω φως στο τούνελ!Δεν ξέρω είναι η ηλικια, είναι η κρίση ή είναι τύχη;;;;

Ελπίζω να είσαι καλα!![/QUOTE

Καλησπερα και απο εμενα! Διαβασα λιγο οσα εγραψες και παλιοτερα αλλα κ τωρα τελευταια...η αληθεια ειναι οτι ολοι λιγο πολυ εχουμε περασει απο παρομοιες φασεις στη ζωη μας (εγω τουλαχιστον σιγουρα!!!!!) Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να εισαι αισιοδοξη..να μην σε παιρνει απο κατω ψυχολογικα...σιγουρα η τυχη παιζει σημαντικο ρολο στη ζωη μας...και στην τελικη οτι ειναι να γινει θα γινει...εσυ αυτο που πρεπει να κανεις κατα τη γνωμη μου ειναι να εχεις γυρω σου ανθρωπους που δεν σε ριχνουν ψυχολογικα γιατι η ψυχολογια παιζει πολυ σημαντικο ρολο και γενικοτερα να κανεις πραγματα που σε ευχαριστουν :) Αυτα απο εμενα!!!!
Reply With Quote