Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
ivi07
νέο μέλος
ivi07's Avatar

Η ivi07, μπήκε στην παρέα στις 15-08-12, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

ivi07 is offline ivi07 is offline  
Αγαπητη Ναντια,κατι παρομοιο συνεβαινε και μ μενα...απο τα 16 μου τα εχω μ ενα παιδι 5 χρονια μεγαλυτερο μου..ειμαστε μαζι 2,5 χρονια..ειχαν αντιρρηση οι γονεις μου γ αυτην την σχεση..προσπαθουσα να το κρυψω αλλα δεν γινοταν..το ειπα στην μητερα μου αλλα αυτη παλι τα δικα της..ακομα ειναι δυσκολα τα πραγματα αλλα τουλαχιστον τωρα αρχιζει καπως να το αποδεχεται..ξερει οτι ειμαι με καποιον και οτι αν βγω θα ειμαι μαζι του..παλι προσεχουμε με το αγορι μου αλλα ειναι καπως καλυτερα τα πραγματα..θελει χρονο..και συ πρεπει να βρεις το θαρρος να της το πεις και να την κανεις να καταλαβει πως οτι και να κανει εσυ θα εισαι μαζι του...πρεπει να την κανεις τουλαχιστον να το αποδεχτει παρολο που εχει αντιρρηση...δηλαδη ειναι καλυτερο να της λες ψεματα οταν βγαινεις και με ποιον εισαι απο το να ξερει οτι εισαι με το αγορι σου?και μην ανακατευεις συγγενης για οτι θες να κανεις γιατι ο καθενας κοιταει το τομαρι του και πως θα δειχτει καλυτερος!τις δικες σου στιγμες θα τις κρατας μονο για τον εαυτο σου!
Reply With Quote