Θέμα: Σειρές!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 33 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 131 μηνύματα.

totally_xristina is online totally_xristina is online  
γεια σας...

εγω καθε μερα βλεπω ταινιες και κυριως καρτουνς...μου αρεσουν ολα της Walt Disney και της Barbie αν και ειμαι 29 χρονων...
τωρα δεν βλεπω τηλεοραση το εχω κοψει....οτι δω θα ειναι μεσα απο το ιντερνετ και τα dvd που εχω...
παλια εβλεπα ασημενια γερακια,thundercats,sailormoon,dragon ball το πρωτο ομως και Yu Gi Oh το πρωτο επισης...καντυ καντυ,αστυνομος σαινης,καπταιν πλανετ,τεν τεν,μαγια η μελισσα,ποπαυ,οικογενεια σιμσον,μπολεκ και λολεκ,χελωνονιντζακια,ηρακλης,ζηνα,η λεγεωνα των υπερηρωων...ολα αυτα που επαιζε παλια η τηλεοραση και πλεον δεν τα παιζει ηταν ολα αγαπημενα μου...πιστευω πως παλια ηταν καλυτερο το παιδικο προγραμμα της τηλεορασης...αλλα και τα σιριαλ τα τοτε....
εμεις και εμεις,κατι τρεχει με τους διπλα,τα παιδια της ελλαδος (καπως ετσι λεγοταν),κων'/νου και ελενης,το ρετιρε,και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη,ακρως οικογενειακο,εισαι το ταιρι μου και ο εραστης δυτικων προαστιων (ειναι απο τα πιο αγαπημενα μου σιριαλ)...τα καινουργια δεν εχω κατσει καν να τα δω...

απο ξενες ταινιες μου αρεσουν περισσοτερα με υπερηρωες,τα αστυνομικα [παλια εβλεπα το pacific blue (ηταν αστυνομικοι με ποδηλατα...μιλαμε ολα τα λεφτα)],οσα εχουν περιπετεια και εξευρενησεις,αλλα και καποια θριλερ(αν και δεν ειμαι φαν)
το aliens,skyline,the island,total recall,rambo,ο αρχοντας των δαχτυλιδιων και φυσικα ο χαρρυ ποτερ,ειναι και αυτα απο τα αγαπημενα μου μεχρι σημερα...!!!
δεν βαριεμαι να τα δω ξανα και ξανα σε καθε ευκαιρια...!!!
περναω πολλες ωρες στο σπιτι μιας και δεν δουλευω και ετσι εχω πολυ χρονο για να βρω στο ιντερνετ πολλα εργα και μικυ μαους απο τα παλια εκεινα ξεχνοιαστα χρονια και να τα ξαναδω....!!!

ειναι και πολλα αλλα που δεν μπορω να τα γραψω ολα εδω...
σχετικα βλεπω τα παντα,αναλογα την ορεξη που εχω εκεινη την ωρα...
τωρα που σας γραφω βρηκα και κατεβασα απο ενα σαιτ το total recall με τον Σβαιντζενεικερ και το βλεπω

φιλια
Last edited by totally_xristina; 11-07-13 at 00:24..
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote