Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
celina
Θεσσαλονίκη
celina's Avatar

Η celina, μπήκε στην παρέα στις 01-03-12, μας γράφει από Θεσσαλονίκη, είναι 26 ετών, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 81 μηνύματα.

celina is offline celina is offline  
Γειά σου barbie, έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα όσα είπες και ειδικά στο θέμα με τους γονείς μου.Ξέρω ότι το φταίξιμο στην όλη υπόθεση είναι όλο δικό μου όμως προσπάθησα να διορθώσω τα πράγαματα και χάρη σε μια παρεξήγηση που έγινε τις προάλλες προσπάθησα να του δείξω τη γνώμη των γονιών μου για κείνον αλλα αυτός τίποτα! Θέλω να τον παντρευτώ αλλα να γίνει με το σωστό τρόπο τη κατάλληλη στιγμή (γιατί λίγο ή πολύ όλες μ' αυτό μεγαλώσαμε) και φυσικά οι γονείς μου να είναι ενήμεροι! Χάρη σ' αυτόν κατάφερα να αποκτήσω μια σχέση επικοινωνίας μαζί τους που εδω και αρκετό καιρό δεν είχα κυρίως για ψυχολογικούς λόγους και νιώθω απίστευτα πάρα πολύ υπεύθυνη που διέλησα μεταφέροντας τα λόγια τους σ'αυτόν... Όσο για τη πρόταση όχι δεν μου την έκανε κανονικά αλλά μου έχει δείξει αρκετές φορές πως αν ήταν αλλιώς τα πράγματα με τους δικούς μου θα το έκανε... Ξέρω ότι σε πολλούς μπορεί να ξενίζει το ''παντρειά για μια βίζα''' αλλα όταν θες τον άλλον και δεν θέλεις να τον χάσεις λόγο του κράτους και των νόμων που εφαρμόζονται για τους ''πολλούς'' και όχι για τους ''λίγους'' εμένα με πειράζει και μ' ενοχλεί πάρα πολύ αυτό. Και η αλήθεια είναι πως είμαι διατεθημένη να κάνω τα πάντα γι αυτόν αλλα κάτι με κρατάει και δεν τα δίνω όλα............
Reply With Quote