Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
celina
Θεσσαλονίκη
celina's Avatar

Η celina, μπήκε στην παρέα στις 01-03-12, μας γράφει από Θεσσαλονίκη, είναι 26 ετών, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 81 μηνύματα.

celina is offline celina is offline  
Καλημέρα κορίτσια.Έχετε όλες δίκιο και συμφωνώ απόλυτα με τις απόψεις σας..Σήμερα συζήτησα πάλι το θέμα του γάμου μαζί του και μου είπε τα εξής:Θα παντρευτούμε έτσι μόνο όταντα πράγματα γίνουν πιο άσχημα γι αυτόν.Σίγουρα ο καθένας να ήταν στη θέση του όπως είπατε και σεις πιο πάνω θα ήθελε να σώσει το ''τομάρι'' του αλλα πιστεύω ότι μ' αγαπάει πραγματικά και ότι ίσως κάποια μέρα να μπορέσω να τον πείσω να μηλίσει με τους δικούς μου.... Και γω είμαι σε 2 μέρη χωρισμένη: με τους γονείς μου οι οποίοι κάνουν προσπάθεια να τα βρούνε και λόγο της συμπεριφοράς του τον θεωρούν κομπλεξικό και μαζί του ο οποίος θυμώνει και γίνεται καχύποπτος και εγώ δεν ξέρω ποιανού το μέρος να πάρω.... Περνάει και αρκετά ζόρια αυτό το καιρό με την οικογενεία του και δεν σηκώνει κουβέντα αν του πω κάτι άλλο... Πραγματικά δεν υπάρχχει μέρα που να μη μαλώσουμε.... τι να κάνω..........
Reply With Quote