Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 10:02 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Μπέρδεμα Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
theodora1989
νέο μέλος
theodora1989's Avatar

Η theodora1989, μπήκε στην παρέα στις 23-07-12, μας γράφει από Αθήνα, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 14 μηνύματα.

theodora1989 is offline theodora1989 is offline  
Unhappy Μπέρδεμα
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι καινούργια εδώ :) Από ότι βλέπω το φόρουμ είναι αρκετά φιλικό και ευχάριστο, και χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ. Ας έρθω στο θέμα μου.

Συνέχεια είμαι με χάλια διάθεση.. Δεν έχω όρεξη να ασχοληθώ με τίποτα, φίλες δεν έχω, όσες " φίλες" είχα με μαχαίρωσαν πισώπλατα, οι σχέσεις που είχα πάντα αποτυχία, πάντα κάτι δεν πάει καλά.
Μόνο μια σχέση μου άξιζε, η τελευταία που είχα και τώρα με το παιδί μείναμε φίλοι.
Δε ξέρω, και δε μπορώ να καταλάβω, γιατί δεν έχω διάθεση για τίποτα?!
Ξέρω σας ακούγεται χαζό.. Δεν έχω όρεξη να βγαίνω, να βλέπω κανέναν, ούτε καν να ακούω μουσική (!), δεν έχω όρεξη να γνωρίσω κανένα αγόρι ( νιώθω μια φοβία).
Ίσως φταίει που με τον πρώην μου έχουμε ακόμα επαφές, ενώ μιλάμε κάθε μέρα στο τηλ, βρισκόμαστε μια στα τόσο για καφέ.
Εμείς χωρίσαμε απλά δεν ήτανε ερωτευμένος μαζί μου. 3 μήνες μετα απο το χωρισμο μας τα εφτιαξε με μια που ηθελε παρα πολυ. ( Τυχαιο; Δε νομιζω)
Μπορειτε να φανταστειτε εγω πως ενιωθα, τον αγαπούσα και ακόμα τον αγαπάω. Για καλή μου τύχη αυτοί χώρισαν εδώ και 3 μήνες. Εμείς ποτέ δε πάψαμε να μιλάμε φιλικά, και τίποτα απολύτως ερωτικό δεν υπάρχει ανάμεσα μας από τότε που χωρίσαμε.
Δε ξέρω τι του έλεπε σε μένα... ήτανε πολλες φορες ψυχρος και ήμασταν πιο πολύ φιλοι στη σχεση μας, παρα ζευγαρι.
Ενω για την αλλη, απο οτι εβλεπα εκοβε φλεβες. Ολο τραγουδακια, αφιερωσεις στο φεις, γλυκολογα και τετοια. Ενω σε μενα οταν τα ειχαμε 2 τραγουδια μονο μου ειχε βαλει. Θα πειτε χαζομαρα, αλλά και αυτό μια μικρή λεπτομέρια είναι.
Εγώ τον θέλω ακόμα και αυτός μου λέει μια μέρα μπορούμε να είμαστε και πάλι μαζί. Αλλά δεν είναι ερωτευμένος μαζί μου... Βασικά νομίζω ότι δε ξέρει τι θέλει.. Ίσως φταίει η υπερβολική οικειότητα που έχουμε...
Reply With Quote
treliara annia
τακτικό μέλος
treliara annia's Avatar

Η treliara annia, μπήκε στην παρέα στις 23-05-12, μας γράφει από ΤΡΕΛΟΧΩΡΙΟ, parthenos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 120 μηνύματα.

treliara annia is offline treliara annia is offline  
Θεοδώρα μου χαιρόμαστε που σε έχουμε μαζί μας....καλώς ήρθες!!!!!!!!!!
δεν είναι μπέρδεμα....Λοιπόν αρχικά εγώ είχα τα ίδια συμπτώματα όταν είχα κατάθλιψη όποτε πρόσεχε πολύ ... μετά θέλει πολύ προσπάθεια να γίνεις καλά . εγώ λέω να κόψεις τα πολλά πολλά με τον πρώην γιατί δύο άνθρωποι που αγαπήθηκαν πολύ δεν μπορούν να παραμένουν φίλοι γιατί πολύ απλά ο ένας από τους δύο πάντα θα θυμάται....όπως εσύ. και αυτό σε κρατάει πίσω και σε πονάει χωρίς να το καταλαβαίνεις
Reply With Quote
theodora1989
νέο μέλος
theodora1989's Avatar

Η theodora1989, μπήκε στην παρέα στις 23-07-12, μας γράφει από Αθήνα, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 14 μηνύματα.

Θεοδώρα μου χαιρόμαστε που σε έχουμε μαζί μας....καλώς ήρθες!!!!!!!!!!
δεν είναι μπέρδεμα....Λοιπόν αρχικά εγώ είχα τα ίδια συμπτώματα όταν είχα κατάθλιψη όποτε πρόσεχε πολύ ... μετά θέλει πολύ προσπάθεια να γίνεις καλά . εγώ λέω να κόψεις τα πολλά πολλά με τον πρώην γιατί δύο άνθρωποι που αγαπήθηκαν πολύ δεν μπορούν να παραμένουν φίλοι γιατί πολύ απλά ο ένας από τους δύο πάντα θα θυμάται....όπως εσύ. και αυτό σε κρατάει πίσω και σε πονάει χωρίς να το καταλαβαίνεις
Σε ευχαριστώ πολύ! :)
Νιώθω μια εξάρτηση από αυτόν, χτες του λέω δε πρέπει να μιλάμε τόσο πολύ, και ότι πρέπει μνα το κόψουμε κάπως. Του είπα, μπορείς χωρίς να μιλάμε; Μου λέει όχι δε μπορώ.
Δε θέλει να και δε μπορεί να με βγάλει από τη ζωή του...
Όπως λένε μάλλον ο έρωτας με έρωτα περνάει χαχα
Reply With Quote
treliara annia
τακτικό μέλος
treliara annia's Avatar

Η treliara annia, μπήκε στην παρέα στις 23-05-12, μας γράφει από ΤΡΕΛΟΧΩΡΙΟ, parthenos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 120 μηνύματα.

ακριβώς μήπως να αρχίσεις να τον ψάχνεις λίγο?????
Reply With Quote
theodora1989
νέο μέλος
theodora1989's Avatar

Το έχω σκεφτεί, αλλά δεν έχω διάθεση για τίποτα... Δε θέλω να ξεκινήσω κάτι... :'(
Reply With Quote
treliara annia
τακτικό μέλος
treliara annia's Avatar

ναι αλλά τρώγοντας έρχεται η όρεξη....και τώρα που είναι καλοκαίρι μην κολλάς πουθενά γιατί παντού ο έρωτας σου χτυπάει την πόρτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
theodora1989
νέο μέλος
theodora1989's Avatar

Το καλοκαίρι το βαριέμαι πάντα... Φίλες δεν έχω... Παρέα δεν έχω... Πλέον μόνο γνωστοί.....
Και αυτή η ζέστη μου την δινει... :)
Reply With Quote
treliara annia
τακτικό μέλος
treliara annia's Avatar

έχεις...........εμένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Λοιπόν και επειδή εγώ είμαι και μέσα στην τρελή χαρά δεν θέλω να ακούω μουτζουφιές άντε χαμογέλα λίγο ναι ναι σε βλέπω δεν μπορείς να αντισταθείς ναι ναι χαμογέλα τώρα σε βλέπω!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 225 μηνύματα.

natalia is offline natalia is offline  
Ποσο χρονων εισαι βασικα? Και γιατι δεν εχεις φιλες? εντα3ει σου την εφεραν πισωπλατα μπορεις να κανεις αλλες παρεες!! Μπορεισ να βγεις ε3ω να γνωρισεις κανενα ωραιο παιδι στην τελικη ζητα απο τον πρωην σου να σου γνωρισει κανεναν ειναι μια προκληση θα απε3αρτητοποιηθεις. Ξεκινα να ασχολησε με κατι για να μην κολλαει το μυαλο σου σε εκεινον! Και προ[παντως ΧΑΜΟΓΕΛΑ!!! Δεν ειναι ωραια η καταθλιψη πιστεψε με
Reply With Quote
theodora1989
νέο μέλος
theodora1989's Avatar

Γεια σου Ναταλία! Είμαι 22 στα 23. Ε γενικά είμαι άτομο με κλειστό χαρακτήρα, αλλά αμέσως μπορώ να καταλάβω αν κάποιος μου κάνεις για φίλο. Δηλαδή το νιώθω. Είχα 2 φίλες κολλητές. Η μία γύρισε πίσω στη Βουλγαρία, από κεί είμαι και εγώ, και η άλλη επίσης Βουλγάρα είναι είναι εδώ, αλλά πήγε να δουλεύει σε ένα νησί... Με τον πρώην μου πάμε που και που για καφέ, και είμαι πολύ χαρο'υμενη με την παρέα του, υπάρχει και πιθανότητα να τα ξαναβρούμε... ΓΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΠΗ... Προσπάθησα να κοιτάξω άλλον, αλλά τίποταααααααααααααααααα...
Είχα 6 μήνες ελεύθεση σχέση μ ένα παιδί, αλλά τίποτα άλλο... δε μπόρεσα να ξεχάσω τον άλλον... Δε φαντάζεστε πόσο τον αγαπάωω.... :))))
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων