Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 03:36 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
victoria 21
νέο μέλος
victoria 21's Avatar

Η victoria 21, μπήκε στην παρέα στις 30-03-13, και έχει δημοσιεύσει 6 μηνύματα.

victoria 21 is offline victoria 21 is offline  
Προεπιλογή ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΗ
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟΚΑΛΥΨΕ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΓΝΩΡΙΣΤΗΚΑΜΕ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΒΓΕΙ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΛΕΙΨΩ.ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙ.ΑΦΗΣΕ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ Ο,ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΘΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙ.ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ.ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕΤΑΝΙΩΜΕΝΟΣ ΚΑΘΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΕ ΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΟΣΟ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΡΘΑΝ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΟΤΑΝ ΑΥΤΗ ΕΜΑΘΕ ΠΩΣ ΑΥΤΟΣ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΕΜΠΛΕΚΕΤΑΙ.ΑΥΤΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΟΨΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΞΑΝΑΕΝΟΧΛΗΣΕΙ.ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΓΧΩΡΗΣΩ Η ΑΝ ΟΧΙ.ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙ.ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΛΕΡΩΜΕΝΗ ΤΗ ΦΩΛΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ,ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΣΕ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ?ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΩ.ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΜΕ ΨΑΞΕΙ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝ ΤΙΜΩΡΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Reply With Quote
raffaela
νέο μέλος
raffaela's Avatar

Η raffaela, μπήκε στην παρέα στις 30-03-13, και έχει δημοσιεύσει 10 μηνύματα.

raffaela is offline raffaela is offline  
Καταρχήν το γεγονός ότι σ'το αποκάλυψε μόνος του είναι ένα μεγάλο ελαφρυντικό. Όπως επίσης το γεγονός ότι συνέβει στα ξεκινήματα της σχέσης σας και όχι κάπου στα μισά. Γιατί απ'ότι κατάλαβα είχε τη δυνατότητα να το αποκρύψει, αλλά αυτός επέλεξε να σ'το πει και να είναι ξεκάθαρος. Είχε ακόμα τη δυνατότητα να το παίζει σε διπλό ταμπλό, εφόσον δεν είχες καταλάβει τίποτα. Συν το γεγονός ότι δείχνει μετανιωμένος, πιστεύω πως αξίζει συγχώρεση. Τώρα το ότι θες να τον "τιμωρήσεις" είναι απόλυτα φυσιολογικό και μπορείς απλούστατα να μην του τηλεφωνείς για κάποιο διάστημα όπως πολύ σωστά λες, να μην είσαι εκεί όποτε το θελήσει, να νιώσει λίιιγο ότι σε χάνει...αλλά με μέτρο...μη δείξεις και απόλυτη αδιαφορία!
Reply With Quote
victoria 21
νέο μέλος
victoria 21's Avatar

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΕΙΨΗ, ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟΝ ΠΙΕΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ.ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΠΗΓΕ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ.ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΤΑΝ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΠΑΙΖΟΤΑΝ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΠΟΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ.ΔΙΑΛΕΞΕ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΛΕΙΨΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΕΡΝΟΥΣΕ ΚΑΛΑ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑ ΚΑΙ ΔΩΣΑΜΕ ΠΟΙΟ ΓΕΡΕΣ ΒΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΣΧΕΣΗ ΜΑΣ ΤΟΤΕ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΛΕΤΕ ΝΑ ΧΩΡΙΣΩ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Reply With Quote
EleniA
τακτικό μέλος
EleniA's Avatar

Η EleniA, μπήκε στην παρέα στις 03-09-12, και έχει δημοσιεύσει 99 μηνύματα.

EleniA is offline EleniA is offline  
Victoria μου, βρίσκω την θέση σου εξαιρετικά δύσκολη. Από την μια είναι καλό που στο είπε αλλά από την άλλη τον πιεσαις λίγο για να το κάνει. Εγώ στην θέση σου δεν ξέρω τι θα έκανα πραγματικά αλλά αν τον αγαπάς πολύ και πιστεύεις πως το έχει μετανιώσει και πως δεν θα γίνει ξανά στο μέλλον τότε συνχωρεσε τον και προσπάθησε να ξεχάσεις τι έγινε. Αν όμως πιστεύεις πως θα σε απασχολεί αυτό που έκανε και πως θα δημιουργήσει προβλήματα στη σχέση σας τότε ή πάλεψε το ή άφησε τον..
Reply With Quote
victoria 21
νέο μέλος
victoria 21's Avatar

ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΔΕΙΞΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΜΕΤΑΜΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΦΕΡΣΙΜΟ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΕΙΤΕ ΜΟΥ ΠΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΝ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΕΧΩ ΦΥΓΕΙ.ΑΠΛΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.
Reply With Quote
EleniA
τακτικό μέλος
EleniA's Avatar

Αφού λοιπόν πήρες την απόφαση αυτή. Μίλα του κ πες του να σου πει όλη την αλήθεια.
Reply With Quote
victoria 21
νέο μέλος
victoria 21's Avatar

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΜΙΛΗΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΑΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ, ΑΝ ΘΑ ΕΧΩ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ, ΑΝ ΘΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΚΤΛ..ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΩΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΓΙΑ ΜΟΝΙΜΑ ΚΟΝΤΑ.ΜΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΝΤΩΣ ΜΙΛΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ, ΤΗΝ ΔΙΕΓΡΑΨΕ ΚΑΙ ΑΠΟ FB.ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΑΝΗΣΥΧΩ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ, ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΧΕΙ ΞΕΚΟΨΕΙ ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΓΝΩΜΗ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ GIRLS!!
Reply With Quote
EleniA
τακτικό μέλος
EleniA's Avatar

Φαίνεται πως δυσκολευεσαι να τον εμπιστευτείς και είναι απόλυτα λογικό αλλά το οτι δεν τον εμπιστευεσαι πλέον θα σας δημιουργήσει πολλά προβλήματα! Εσύ θα νιώθεις συνεχώς μια ανασφάλεια και αυτός θα την αντιληφθεί και θα γίνει αφορμή για να μαλωσετε μερικές φορές. Παρόλα αυτά πιστεύω πως αξίζει να προσπαθησετε.!!
Reply With Quote
victoria 21
νέο μέλος
victoria 21's Avatar

ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΧΕ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΕΙ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΡΥΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΥ.ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΤΗΛ.ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΗ ΚΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΜΕ ΨΑΧΝΕΙ.ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!
Reply With Quote
EleniA
τακτικό μέλος
EleniA's Avatar

Να σαι καλά. Ελπίζω να παν όλα καλά!!!
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων