Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 02:53 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Σχέση με αλβανό-φανατικός με τη χώρα του Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
askard95
νέο μέλος
askard95's Avatar

Η askard95, μπήκε στην παρέα στις 05-03-17, και έχει δημοσιεύσει 15 μηνύματα.

askard95 is online askard95 is online  
Προεπιλογή Σχέση με αλβανό-φανατικός με τη χώρα του
Γεια σας. Ειμαι 22 και εχω 2 χρονια σχεση με ενα παιδι απο την Αλβανια. Δεν ημουν ρατσιστρια και δεν ειχα κανενα προβλημα να προχωρησω μαζι του. Ειναι 3 χρονια πιο μεγαλος απο μενα. Το μονο θεματακι που υπηρχε ειναι οτι ειναι πολυ φανατικος και εθνικιστής με τη χωρα του. Δεν εδωσα σημασια ουτε σε αυτο γιατι καταλαβαινω οτι ειναι μακρια απο την πατρίδα του. Βεβαια ο φανατισμός του βγαίνει και αλλου οπως στο κρεβατι αλλα στο κρεβατι ολα επιτρεπονται. Στη σχεση μας ιδιαιτερα προβλήματα δεν υπαρχουν. Εχω σκεφτει ακομα και πιο σοβαρη σχεση μαζι του και το εχουμε συζητησει. Το θεμα ειναι οτι ειδα "τυχαια" μια συνομιλια με εναν φιλο του που χωρισε με μια κοπελα ελληνιδα επισης. Αναμεσα σε αυτα που ειπε ο δικος μου ηταν ατακες του στυλ "οι ελληνιδες ειναι για κρεβατι, οι αλβανιδες για πιο σοβαρα" και του το έλεγε συνέχεια και επεμενε. Δεν καταλαβαινω γιατι εχει αυτη τη λογικη και γιατι ειναι τοσο φανατικος. Πως μπορω να κανω σχεδια μαζι του αν εχει τέτοιες αποψεις?
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Η Eru, μπήκε στην παρέα στις 21-03-16, και έχει δημοσιεύσει 119 μηνύματα.

Eru is online Eru is online  
Τυχαίνουν ανθρώποι που είναι αυτής της νοοτροπίας δεν μπορείςνα κάνεις κάτι για αυτό. Ωστόσο πρόσεχε γιατί δενείναι υγιής αυτός ο τρόπος σκέψης. Δεν ξέρω αν θα καταφέρεις να κάνεις σχέδια μαζί του όταν έχει τέτοιο μυαλό πρέπει όμως να του μιλήσεις μια και έξω αλλιώς το μέλλον μπορεί να σου επιφέρει άσχημες εκπλήξεις.
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
askard95
νέο μέλος
askard95's Avatar

Τυχαίνουν ανθρώποι που είναι αυτής της νοοτροπίας δεν μπορείςνα κάνεις κάτι για αυτό. Ωστόσο πρόσεχε γιατί δενείναι υγιής αυτός ο τρόπος σκέψης. Δεν ξέρω αν θα καταφέρεις να κάνεις σχέδια μαζί του όταν έχει τέτοιο μυαλό πρέπει όμως να του μιλήσεις μια και έξω αλλιώς το μέλλον μπορεί να σου επιφέρει άσχημες εκπλήξεις.
Για το θεμα του πατριωτισμου που εχει δεν με ενοχλει του το εχω πει και το σεβομαι και αυτο και τη χωρα του. Αλλα δεν γινεται να υποτιμαει τις ελληνιδες τοσο πολυ. Ελληνιδα εχει διπλα του.
Reply With Quote
askard95
νέο μέλος
askard95's Avatar

Επισης και στο.κρεβατι συνεχως τονιζει το οτι ειναι αλβανος. Για ποιο λογο το κανει αυτο? Δεν με ενοχλεί απλα απορω! Νιωθω οτι εκει που φοβομουν μην με περασει για ρατσιστρια ειναι εκεινος ρατσιστης μαζι μου!!!
Last edited by askard95; 06-03-17 at 23:51..
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Νιώθει υπεροπτικά έναντι των Ελλήνων γι'αυτό το τονίζει συνεχώς.Και ειδικά στο κρεβάτι δεν θα έπρεπε να το επιτρέπεις γιατί ουσιατικά είναι σα να σου λέει "Κοίτα με, είμαι κάτι παραπάνω από τους άλλους και μου ανοίκεις". Έπειτα από αυτά που ανέφερες ότι είδες να λέει στο φίλο του εμένα μου φαίνεται σαν άτομα που σε χρησιμοποιεί για να περνά την ώρα του στο κρεβάτι μέχρι να βρει κάτι στα δικά του πρότυπα.
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
askard95
νέο μέλος
askard95's Avatar

Νιώθει υπεροπτικά έναντι των Ελλήνων γι'αυτό το τονίζει συνεχώς.Και ειδικά στο κρεβάτι δεν θα έπρεπε να το επιτρέπεις γιατί ουσιατικά είναι σα να σου λέει "Κοίτα με, είμαι κάτι παραπάνω από τους άλλους και μου ανοίκεις". Έπειτα από αυτά που ανέφερες ότι είδες να λέει στο φίλο του εμένα μου φαίνεται σαν άτομα που σε χρησιμοποιεί για να περνά την ώρα του στο κρεβάτι μέχρι να βρει κάτι στα δικά του πρότυπα.
Στο κρεβάτι σκοπος του είναι να αναψουν τα αιματα και δεν τα λεει με κακια αλλα "πονηρα". Γιατι να μην του το επιτρεπω? :)
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Ναι αλλά έχεις απόδειξη ότι δεν είναι κάτι ενδόμυχο και όχι ένας απλός τρόπος να φτιάχνεται κατα του ότι κάνετε?
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
Μαριάννα_892
νέο μέλος
Μαριάννα_892's Avatar

Η Μαριάννα_892, μπήκε στην παρέα στις 23-01-17, και έχει δημοσιεύσει 9 μηνύματα.

Μαριάννα_892 is offline Μαριάννα_892 is offline  
Γνώμη μου είναι να τον πιάσεις και να κάνετε μια σοβαρή κουβέντα, χωρίς παιδιαρίσματα, να του πεις τη σκέφτεσαι,να σε ακούσει και να ακούσεις τι έχει να σου πει, και να προσπαθήσετε να βρείτε μια κοινή λύση, αν θέλετε και οι δύο σας να συνεχιστεί με υγεία αυτή η σχέση.

Αν πάλι δεν είναι πρόθυμος για τα παραπάνω, λυπάμαι αλλά είναι καιρός να τον αφήσεις.

Αλλά όσο και να μην ακούγεται ωραίο, θα έπρεπε να τον "στείλεις" μια ώρα νωρίτερα αφού σκέφτεται με αυτόν τον τρόπο. Δεν είμαι ρατσίστρια και δεν έχω πρόβλημα με κανένα λαό, ούτε στο να αγαπάς την πατρίδα σου, αλλά δεν χρειάζεται να υποτιμάς τους άλλους λαούς και πόσο μάλλον για μια χώρα που σου δίνει δουλειά και ένα καλύτερο τρόπο ζωής (όχι ότι η Ελλάδα λόγω κρίσης είναι σε καλή κατάσταση, αλλά συγκριτικά με την Αλβανία είναι σε καλύτερη μοίρα).

Για να μην τραβήξει πολύ, αφού φαίνεται ότι τον θές,μίλισε του, κάτσε να τον ακούσεις και δες τι είναι καλύτερο για εσένα. Γιατί ο ευατός σου είναι πάνω από κάθε σχέση.

Good Luck!
Reply With Quote
askard95
νέο μέλος
askard95's Avatar

Γνώμη μου είναι να τον πιάσεις και να κάνετε μια σοβαρή κουβέντα, χωρίς παιδιαρίσματα, να του πεις τη σκέφτεσαι,να σε ακούσει και να ακούσεις τι έχει να σου πει, και να προσπαθήσετε να βρείτε μια κοινή λύση, αν θέλετε και οι δύο σας να συνεχιστεί με υγεία αυτή η σχέση.

Αν πάλι δεν είναι πρόθυμος για τα παραπάνω, λυπάμαι αλλά είναι καιρός να τον αφήσεις.

Αλλά όσο και να μην ακούγεται ωραίο, θα έπρεπε να τον "στείλεις" μια ώρα νωρίτερα αφού σκέφτεται με αυτόν τον τρόπο. Δεν είμαι ρατσίστρια και δεν έχω πρόβλημα με κανένα λαό, ούτε στο να αγαπάς την πατρίδα σου, αλλά δεν χρειάζεται να υποτιμάς τους άλλους λαούς και πόσο μάλλον για μια χώρα που σου δίνει δουλειά και ένα καλύτερο τρόπο ζωής (όχι ότι η Ελλάδα λόγω κρίσης είναι σε καλή κατάσταση, αλλά συγκριτικά με την Αλβανία είναι σε καλύτερη μοίρα).

Για να μην τραβήξει πολύ, αφού φαίνεται ότι τον θές,μίλισε του, κάτσε να τον ακούσεις και δες τι είναι καλύτερο για εσένα. Γιατί ο ευατός σου είναι πάνω από κάθε σχέση.

Good Luck!
Το θεμα ειναι τι ειναι φυσιολογικο και τι οχι. Οτι εχει τατου στο στηθος την αλβανικη σημαια και θελει να το φιλαω ειναι για εσας κατι κακο και υποτιμητικο?
Απο κει και περα ναι, τον θελω πολυ και αν μου ελεγες οτι θα ημουν ερωτευμένη με αλβανο θα γελουσα αλλα τελικά ποτέ μην λες ποτέ, κατι εχουν τα κωλοπαιδα και μας τραβανε και δεν μπορω να το προσδιορισω :p
Last edited by askard95; 09-03-17 at 01:06..
Reply With Quote
askard95
νέο μέλος
askard95's Avatar

Ναι αλλά έχεις απόδειξη ότι δεν είναι κάτι ενδόμυχο και όχι ένας απλός τρόπος να φτιάχνεται κατα του ότι κάνετε?
Αποδειξη οχι δεν εχω αλλα αν καταλσβαινω οτι τον φτιαχνει η ιδεα οτι πηγαίνει με μια ελληνίδα ειναι κατι κακο κατα τη γνωμη σου?
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited