Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 16:06 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Σειρές! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
pinkmartini91
τακτικό μέλος
pinkmartini91's Avatar

Η pinkmartini91, μπήκε στην παρέα στις 29-11-12, μας γράφει από αθηνα, τοξοτης στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 148 μηνύματα.

pinkmartini91 is offline pinkmartini91 is offline  
γεια σας κ απο μενα!!
απο σειρες θα προτεινα το the big gang theory. Την θεωρω πολυ επιτυχημενη σειρα!
επισης το two and a half men που το σεναριο το γραφει ο ιδιος που γραφει κ το big bang theory. Μετα μου αρεσει παρα πολυ το Game of thrones κ το suburgatory που φετος βγαινει η τριτη σεζον.
επιπλεον, τρελαινομαι για παιδικα, αν κ εχω μεγαλωσει καπως για αυτα! μου αρεσουν ολα οσα βγαζει η ντισνευ κ καποια στιγμη εβλεπα το southpark ειναι λιγο καφρικο ομως
επισης πριν απο κανα δυο χρονια ειχα κολλησει με το one piece αλλα επειδη τα επεισοδια ειναι ατελειωτα το κοψα!
οσον αφορα τις ταινιες μου αρεσε παρα πολυ μια που επαιζε η emma watson:the perks of being a wallflower αξιζει να την δειτε πολυ ωραια.
αυτα!
Reply With Quote
Paradise Lost
τακτικό μέλος
Paradise Lost's Avatar

Η Paradise Lost, μπήκε στην παρέα στις 25-06-13, και έχει δημοσιεύσει 242 μηνύματα.

Paradise Lost is offline Paradise Lost is offline  
Πιστεύω ταινίες τέτοιας ανεξέλεγκτης βίας, δημιούργησαν τα προβλήματα που βλέπουμε στις ΗΠΑ με περιστατικά μαζικών φόνων από νέα παιδιά. Οι Αμερικάνοι έχουν ένα περίεργο είδος πουριτανισμού, που για κάποιες ηλικίες επιτρέπει τη πρόσβαση σε κάποιες ταινίες βίας (ακόμα και σιωπηλά), αλλά απαγορεύει τις ταινίες ερωτικού περιεχομένου, πράγμα εξαιρετικά αντιφατικό (δηλαδή να επιτρέπεις σε ανήλικους τις σκηνές με πράξεις μίσους, και να απαγορεύεις τις σκηνές με πράξεις αγάπης). Και οι αντιφάσεις δεν σταματάνε εκεί. Σ'αυτή τη χώρα επιτρέπετε η θανατική ποινή, και απαγορεύετε η ευθανασία. Δηλαδή 'επιτρέπετε να σε σκοτώσω, αλλά απαγορεύετε να σκοτωθείς από μόνος σου'. Για να μην είμαι όμως μονόπλευρος τέτοιες αντιφάσεις δυστυχώς συμβαίνουν και σε πολλές άλλες χώρες ακόμα και αυτές που θεωρούμε "πολιτισμένες".
Ισχύουν όλα αυτά που λες αλλά θεωρώ πως εκτός από τις ταινίες συνέβαλαν σε αυτό και τα βίαια ηλεκτρονικά παιχνίδια είτε σε κονσόλες είτε στον υπολογιστή.
Βλέπω κάτι παιχνίδια που ειλικρινά εγώ στην ηλικία μου τα φοβάμαι και αηδιάζω και μόνο στην όψη.
Εκείνα όμως το κακό είναι πως τα έχουν συνηθίσει...και δεν τους αγγίζει καν.
Και όλα αυτά από μικρή ηλικία..που εμείς δεν είχαμε καν υπολογιστές ούτε υπήρχαν τόσο βίαια παιχνίδια...
Τώρα για τις ΗΠΑ είναι μεγάλο το θέμα ειλικρινά...το μεγαλύτερο κακό είναι αυτοί οι θεσπέσιοι νόμοι τους και οι αντιφάσεις που είπες...
Μετά μην απορούμε που βαδίζουμε σαν κοινωνία.
Εμείς οι ίδιοι τα κάναμε έτσι....Δυστυχώς!
Reply With Quote
Paradise Lost
τακτικό μέλος
Paradise Lost's Avatar

Η Paradise Lost, μπήκε στην παρέα στις 25-06-13, και έχει δημοσιεύσει 242 μηνύματα.

γεια σας κ απο μενα!!
απο σειρες θα προτεινα το the big gang theory. Την θεωρω πολυ επιτυχημενη σειρα!
επισης το two and a half men που το σεναριο το γραφει ο ιδιος που γραφει κ το big bang theory. Μετα μου αρεσει παρα πολυ το Game of thrones κ το suburgatory που φετος βγαινει η τριτη σεζον.
επιπλεον, τρελαινομαι για παιδικα, αν κ εχω μεγαλωσει καπως για αυτα! μου αρεσουν ολα οσα βγαζει η ντισνευ κ καποια στιγμη εβλεπα το southpark ειναι λιγο καφρικο ομως
επισης πριν απο κανα δυο χρονια ειχα κολλησει με το one piece αλλα επειδη τα επεισοδια ειναι ατελειωτα το κοψα!
οσον αφορα τις ταινιες μου αρεσε παρα πολυ μια που επαιζε η emma watson:the perks of being a wallflower αξιζει να την δειτε πολυ ωραια.
αυτα!
Καλησπέραααα.
Το bing bang theory το είδα λιγάκι αλλά το σταμάτησα...
Δεν ξέρω δεν μου φάνηκε αστείο αλλά βαρετό...
Το two and a half men δεν το έχω δει αλλά δεν είναι και απ τις σειρές που θα προτιμούσα..Γενικά έχω ακούσει μέτριες κριτικές.
Τώρα το games of thrones αν και από πλοκή είναι πλούσιο και πολύ ωραίο με ξινίζει το άπειρο γυμνό...
Δυστυχώς δεν μπορώ να το παραλείψω καθώς το θεωρώ σημαντικό...
Νομίζω πως είναι να σαν να βλέπω ερωτικού είδους σειρές...Γι αυτό και το σταμάτησα μετά από 2 season.(και πολύ άντεξα).

Πάντως για παιδικά και γω τρελαίνομαι...και δεν έχει σχέση η ηλικία.
Καλά και τα 2 που ανέφερες είναι υπέροχα απλά έχω δει αποσπασματικά.
Ειδικά το one piece τεράστιοοοοο..που να το αρχίσεις;
Την ταινία που ανέφερες την έχω βάλει ήδη στη watchlist μου..φαίνεται αρκετά καλή ταινία.
Όταν την δω θα σου πω την άποψη μου.

Συγγνώμη για τον χαρακτηρισμό μου στις σειρές που είπες απλά εντάξει λέω τα πράγματα όπως τα πιστεύω..
Και δεν είναι "προσωπική επίθεση" εννοείται απλά πέτυχες σειρές που δεν μου αρέσουν.
Αλλά προτιμήσεις είναι αυτές και είναι λογικό να μην αρέσουν σε όλους τα ίδια..
Reply With Quote
pinkmartini91
τακτικό μέλος
pinkmartini91's Avatar

Η pinkmartini91, μπήκε στην παρέα στις 29-11-12, μας γράφει από αθηνα, τοξοτης στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 148 μηνύματα.

Καλησπέραααα.
Το bing bang theory το είδα λιγάκι αλλά το σταμάτησα...
Δεν ξέρω δεν μου φάνηκε αστείο αλλά βαρετό...
Το two and a half men δεν το έχω δει αλλά δεν είναι και απ τις σειρές που θα προτιμούσα..Γενικά έχω ακούσει μέτριες κριτικές.
Τώρα το games of thrones αν και από πλοκή είναι πλούσιο και πολύ ωραίο με ξινίζει το άπειρο γυμνό...
Δυστυχώς δεν μπορώ να το παραλείψω καθώς το θεωρώ σημαντικό...
Νομίζω πως είναι να σαν να βλέπω ερωτικού είδους σειρές...Γι αυτό και το σταμάτησα μετά από 2 season.(και πολύ άντεξα).

Πάντως για παιδικά και γω τρελαίνομαι...και δεν έχει σχέση η ηλικία.
Καλά και τα 2 που ανέφερες είναι υπέροχα απλά έχω δει αποσπασματικά.
Ειδικά το one piece τεράστιοοοοο..που να το αρχίσεις;
Την ταινία που ανέφερες την έχω βάλει ήδη στη watchlist μου..φαίνεται αρκετά καλή ταινία.
Όταν την δω θα σου πω την άποψη μου.

Συγγνώμη για τον χαρακτηρισμό μου στις σειρές που είπες απλά εντάξει λέω τα πράγματα όπως τα πιστεύω..
Και δεν είναι "προσωπική επίθεση" εννοείται απλά πέτυχες σειρές που δεν μου αρέσουν.
Αλλά προτιμήσεις είναι αυτές και είναι λογικό να μην αρέσουν σε όλους τα ίδια..
εννοειται δεν μου κανεις προσωπικη επιθεση!ολοι εχουμε διαφορετικα γουστα!δεν γινεται να μας αρεσουν τα ιδια πραγματα!
η αληθεια ειναι πως στο game of thrones και μενα με χαλαει λιγο το γυμνο αλλα απο την αλλη θελω τοσο πολυ να μαθω τι γινεται στην συνεχεια οποτε δεν μπορω να το σταματησω!!
οσον αφορα τα παιδικα, θεωρω οτι ειναι οτι καλυτερο μπορει να δει καποιος!! ειδικα με το southpark ειχα φαει μεγαλο κολλημα ειχα παρει κ ενα τραγουδι απο την πρωτη ταινια κ το ειχα σαν ringtone!χαχααχ
παντως θα γελασω πιο πολυ με ενα παιδικο παρα με τις κωμωδιες που βγαινουν τωρα στους κινηματογραφους!(ας πουμε προχτες με εβαλε η κολλητη μου να δουμε το 40years old virgin-πρεπει να ηταν η πιο απαισια ταινια που ειδα ποτε στη ζωη μου, κ απο οτι ειδα πρεπει να πηρε οσκαρ καλυτερης κωμωδιας!)
επισης μαζι με την αδερφη μου μας αρεσει να βλεπουμε παιδικες σειρες της nickelodeon!παλιοτερα βλεπαμε φανατικα το i carly!
εσυ εχεις δει καποια ταινια προσφατα που σου αρεσε η ακομα κ δεν σου αρεσε;;
Reply With Quote
Paradise Lost
τακτικό μέλος
Paradise Lost's Avatar

εννοειται δεν μου κανεις προσωπικη επιθεση!ολοι εχουμε διαφορετικα γουστα!δεν γινεται να μας αρεσουν τα ιδια πραγματα!
η αληθεια ειναι πως στο game of thrones και μενα με χαλαει λιγο το γυμνο αλλα απο την αλλη θελω τοσο πολυ να μαθω τι γινεται στην συνεχεια οποτε δεν μπορω να το σταματησω!!
οσον αφορα τα παιδικα, θεωρω οτι ειναι οτι καλυτερο μπορει να δει καποιος!! ειδικα με το southpark ειχα φαει μεγαλο κολλημα ειχα παρει κ ενα τραγουδι απο την πρωτη ταινια κ το ειχα σαν ringtone!χαχααχ
παντως θα γελασω πιο πολυ με ενα παιδικο παρα με τις κωμωδιες που βγαινουν τωρα στους κινηματογραφους!(ας πουμε προχτες με εβαλε η κολλητη μου να δουμε το 40years old virgin-πρεπει να ηταν η πιο απαισια ταινια που ειδα ποτε στη ζωη μου, κ απο οτι ειδα πρεπει να πηρε οσκαρ καλυτερης κωμωδιας!)
επισης μαζι με την αδερφη μου μας αρεσει να βλεπουμε παιδικες σειρες της nickelodeon!παλιοτερα βλεπαμε φανατικα το i carly!
εσυ εχεις δει καποια ταινια προσφατα που σου αρεσε η ακομα κ δεν σου αρεσε;;
χαχα ισχύει...έχεις δει family guy?
Επίσης έχει πολύ γέλιο...έξυπνο χιούμορ!
Την κωμωδία που λες την έχω δει...την θεωρώ μέτρια..
Λίγες στιγμές γέλιου..όντως τα παιδικά είναι πολύ καλύτερα δεν το συζητώ!
Dragonball έχεις δει;
Το i carly δεν το έχω δει είναι η αλήθεια..θα το ψάξω σίγουρα όμως.
Οι τελευταίες που είδα είναι οι εξής:The Blair Witch Project(μέτρια κατά την γνώμη μου),rec (μου άρεσε αρκετά και με τρόμαξε..),priest (καλούλα και αυτή).
Και πάλι πάνε μήνες που τις είδα..δυστυχώς έχω πρόβλημα με το λάπτοπ...
Όταν θα πάρω καινούργιο θα επανέλθω δυναμικά!
Προς το παρόν βλέπω σειρές στο ιντερνετ..
Α και επίσης μου αρέσουν ταινίες animation όχι μόνο σειρές.
Reply With Quote
pinkmartini91
τακτικό μέλος
pinkmartini91's Avatar

χαχα ισχύει...έχεις δει family guy?
Επίσης έχει πολύ γέλιο...έξυπνο χιούμορ!
Την κωμωδία που λες την έχω δει...την θεωρώ μέτρια..
Λίγες στιγμές γέλιου..όντως τα παιδικά είναι πολύ καλύτερα δεν το συζητώ!
Dragonball έχεις δει;
Το i carly δεν το έχω δει είναι η αλήθεια..θα το ψάξω σίγουρα όμως.
Οι τελευταίες που είδα είναι οι εξής:The Blair Witch Project(μέτρια κατά την γνώμη μου),rec (μου άρεσε αρκετά και με τρόμαξε..),priest (καλούλα και αυτή).
Και πάλι πάνε μήνες που τις είδα..δυστυχώς έχω πρόβλημα με το λάπτοπ...
Όταν θα πάρω καινούργιο θα επανέλθω δυναμικά!
Προς το παρόν βλέπω σειρές στο ιντερνετ..
Α και επίσης μου αρέσουν ταινίες animation όχι μόνο σειρές.
ναι εχω δει family guy!!και αυτο μου αρεσει παρα πολυ!τις ταινιες που ειπες τις εψαξα, το priest το χα δει κιολας!!πιο πολυ με ιντριγκαρε το rec, στα σχολια στο γιουτουμπι λεγανε οτι ειναι αρκετα καλη ταινια!(βεβαια επειδη ειναι θρυλερ πρεπει οπωσδηποτε να ΜΗΝ το δω μονη μου!!!:Ρ)
dragonball δεν εχω δει καθολου!υπαρχει καποιο σαιτ που μπορω να το βλεπω ονλαιν??
γενικοτερα μου αρεσει πολυ να κατεβαζω ταινιες(ξερω ειμαι παρανομη αλλα δεν θελω να πληρωνω στο βιντεοκλαμπ) προσφατα ειδα το 17 again. Γελασα αρκετα μπορω να πω.
αμα σ αρεσει να βλεπεις σειρες ονλαιν υπαρχει το tvshow7 (αμα δεν το ξερεις ηδη), που εχει αλφαβητικα ολες τις σειρες που προβαλλονται αμερικη!
Reply With Quote
Paradise Lost
τακτικό μέλος
Paradise Lost's Avatar

ναι εχω δει family guy!!και αυτο μου αρεσει παρα πολυ!τις ταινιες που ειπες τις εψαξα, το priest το χα δει κιολας!!πιο πολυ με ιντριγκαρε το rec, στα σχολια στο γιουτουμπι λεγανε οτι ειναι αρκετα καλη ταινια!(βεβαια επειδη ειναι θρυλερ πρεπει οπωσδηποτε να ΜΗΝ το δω μονη μου!!!:Ρ)
dragonball δεν εχω δει καθολου!υπαρχει καποιο σαιτ που μπορω να το βλεπω ονλαιν??
γενικοτερα μου αρεσει πολυ να κατεβαζω ταινιες(ξερω ειμαι παρανομη αλλα δεν θελω να πληρωνω στο βιντεοκλαμπ) προσφατα ειδα το 17 again. Γελασα αρκετα μπορω να πω.
αμα σ αρεσει να βλεπεις σειρες ονλαιν υπαρχει το tvshow7 (αμα δεν το ξερεις ηδη), που εχει αλφαβητικα ολες τις σειρες που προβαλλονται αμερικη!
Χαχα ισχύει για το rec...αν είσαι φοβιτσιάρα σαν και μένα σε καμία περίπτωση μην το δεις μόνη σου.
Θα σου στείλω σε μήνυμα το λινκ γιατί δεν γνωρίζω άμα επιτρέπεται.
Δυστυχώς δεν είσαι η μόνη που κατεβάζεις ταινίες...όλοι μας..
Το έχω δει αλλά το θεωρώ επίσης μέτριο.
Ευχαριστώωω θα το ψάξωωω..

Α και κάτι ακόμηη..
Μια πολύ καλή σειρά κατά τη γνώμη μου πάντα που ξεκίνησα πρόσφατα είναι το vikings...
Περιέχει αληθινά στοιχεία για την ζωή τους...και αυτό είναι που μου αρέσει παραπάνω.
Last edited by Paradise Lost; 04-09-13 at 14:52..
Reply With Quote
pinkmartini91
τακτικό μέλος
pinkmartini91's Avatar

Χαχα ισχύει για το rec...αν είσαι φοβιτσιάρα σαν και μένα σε καμία περίπτωση μην το δεις μόνη σου.
Θα σου στείλω σε μήνυμα το λινκ γιατί δεν γνωρίζω άμα επιτρέπεται.
Δυστυχώς δεν είσαι η μόνη που κατεβάζεις ταινίες...όλοι μας..
Το έχω δει αλλά το θεωρώ επίσης μέτριο.
Ευχαριστώωω θα το ψάξωωω..

Α και κάτι ακόμηη..
Μια πολύ καλή σειρά κατά τη γνώμη μου πάντα που ξεκίνησα πρόσφατα είναι το vikings...
Περιέχει αληθινά στοιχεία για την ζωή τους...και αυτό είναι που μου αρέσει παραπάνω.
την σειρα αυτη την εχει στον υπολογιστη της η αδερφη μου κ σκεφτομουν προσφατα να την ξεκινησω!!Βεβαια απο οτι μου πε πρεπει να χει πολυ αιμα κ δεν ειμαι και πολυ φαν αλλα οπως κ να χει μου ακουγεται πολυ ενδιαφερουσα!
η αληθεια ειναι πως φοβαμαι πολυ τα θριλερ!αποφευγω να τα βλεπω μονη μου...:Ρ ειχα δει στο γυμνασιο τον εξορκισμο της εμιλυ ροουζ με μια φιλη μου κ πραγματικα το ματι μετα ηταν γαριδα!!δεν μπορουσα να κοιμηθω με τιποτα!το μονο θριλερ που εχω δει χωρις να πεταγομαι συνεχως(:Ρ:Ρ) ηταν ο εφιαλτης στο δρομο με τις λευκες που το ειχαμε νοικιασει με παρεα κ με καποιο τροπο καταφεραμε να το κανουμε κωμωδια:Ρ
Reply With Quote
Paradise Lost
τακτικό μέλος
Paradise Lost's Avatar

την σειρα αυτη την εχει στον υπολογιστη της η αδερφη μου κ σκεφτομουν προσφατα να την ξεκινησω!!Βεβαια απο οτι μου πε πρεπει να χει πολυ αιμα κ δεν ειμαι και πολυ φαν αλλα οπως κ να χει μου ακουγεται πολυ ενδιαφερουσα!
η αληθεια ειναι πως φοβαμαι πολυ τα θριλερ!αποφευγω να τα βλεπω μονη μου...:Ρ ειχα δει στο γυμνασιο τον εξορκισμο της εμιλυ ροουζ με μια φιλη μου κ πραγματικα το ματι μετα ηταν γαριδα!!δεν μπορουσα να κοιμηθω με τιποτα!το μονο θριλερ που εχω δει χωρις να πεταγομαι συνεχως(:Ρ:Ρ) ηταν ο εφιαλτης στο δρομο με τις λευκες που το ειχαμε νοικιασει με παρεα κ με καποιο τροπο καταφεραμε να το κανουμε κωμωδια:Ρ
Κοίταξε και γω φοβάμαι...αλλά ίσως έχω συνηθίσει στα πιο "χαλαρά".
Δηλαδή έχω δει Ντέξτερ που είναι πολύ πιο σκληρή σειρά από το vikings και fringe που μερικά επεισόδια του ήταν λιγάκι αηδιαστικά.
Και στο supernatural στην αρχή φοβόμουν πολύ αλλά συνήθεια είναι και αυτό..
Πάντως splatter δεν την λες..άμα ήταν δεν θα την έβλεπα καν πίστεψε με.
Στο κάτω κάτω δοκίμασε να την δεις με την αδερφή σου.

Χαχα αλήθεια;Εμείς πάλι είχαμε κάνει τον εξορκισμό της έμιλυ ρόουζ κωμωδία..
Μόνο μία φίλη μας είχε φοβηθεί η οποία κόντεψε και να με πνίξει απ το σφίξιμο.
Ούτε ο εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες με τρόμαξε..

Γενικά φοβάμαι τα θρίλερ με θρησκευτικά-μεταφυσικά και τα splatter τα οποία και αποφεύγω.
Reply With Quote
pinkmartini91
τακτικό μέλος
pinkmartini91's Avatar

Κοίταξε και γω φοβάμαι...αλλά ίσως έχω συνηθίσει στα πιο "χαλαρά".
Δηλαδή έχω δει Ντέξτερ που είναι πολύ πιο σκληρή σειρά από το vikings και fringe που μερικά επεισόδια του ήταν λιγάκι αηδιαστικά.
Και στο supernatural στην αρχή φοβόμουν πολύ αλλά συνήθεια είναι και αυτό..
Πάντως splatter δεν την λες..άμα ήταν δεν θα την έβλεπα καν πίστεψε με.
Στο κάτω κάτω δοκίμασε να την δεις με την αδερφή σου.

Χαχα αλήθεια;Εμείς πάλι είχαμε κάνει τον εξορκισμό της έμιλυ ρόουζ κωμωδία..
Μόνο μία φίλη μας είχε φοβηθεί η οποία κόντεψε και να με πνίξει απ το σφίξιμο.
Ούτε ο εφιάλτης στο δρόμο με τις λεύκες με τρόμαξε..

Γενικά φοβάμαι τα θρίλερ με θρησκευτικά-μεταφυσικά και τα splatter τα οποία και αποφεύγω.
dexter εβλεπα καμια φορα οταν το επαιζε στην τηλεοραση...με φρικαρε παρα πολυ αυτος ο τυπας!!:Ρ εμενα ο εξορκισμος της εμιλυ ροουζ ηταν το πρωτο θριλερ που ειχα δει οποτε καταλαβαινεις πως ειχα αντιδρασει:Ρ γενικοτερα ειμαι παααρα πολυ φοβιτσιαρα!ειχα δει πριν απο κανενα μηνα ενα θριλερ(νομιζω λεγοταν Mama) με μια φιλη μου κ την μιση ταινια την εβαλα να μου την περιγραψει γιατι ειχα κλειστα τα ματια:Ρ:Ρ
το μονο "θριλερ" που δεν ειχα τρομαξει τοσο ηταν το gothica, αντιθετα μου αρεσε τοσο πολυ που το ειδα κ δευτερη φορα(ιστορικο γεγονος για μενα):Ρ
αλλα θριλερ δεν εχω να σου προτεινω...δεν εχω δει κ πολλα οπως καταλαβαινεις...
αλλα μια ταινια που ειχα δει κ ειχα πεθανει στο γελιο ηταν το hansel and gretel witch hunters. Ειναι η πιο χαζη ταινια που εχει βγει κ τεραστια αμερικανια αλλα ακριβως γ αυτο το λογο πεθανα στο γελιο!για να καταλαβεις θα σου πω μια σκηνη, ειναι υποτιθεται ο χανσελ κ κυνηγαει μια μαγισσα. Κρυβεται σε μια καλυβα λοιπον κ κλεινει την πορτα. Με το που την ανοιγει η μαγισσα παταει πανω σε μια τσουγκρανα κ της πεταγεται στη μουρη!(ποσο χαζο ειναι αυτο;;;;; :Ρ)
μιλαμε για τετοιο χιουμορ, δεν ξερω αν θα σου αρεσε αλλα εγω γελασα παρα πολυ, οποτε αν ειναι τσεκαρε την κ αν θες τελικα την βλεπεις:)
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited