Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 09:37 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Μπέρδεμα Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
lolly
νέο μέλος
lolly's Avatar

Η lolly, μπήκε στην παρέα στις 18-06-12, και έχει δημοσιεύσει 32 μηνύματα.

lolly is offline lolly is offline  
Δοκίμασε να κάνεις πράγματα που σου αρέσουν για να αρχίσεις σιγά σιγά ν ααποκτάς διάθεση...Αν πάρεις κουράγιο απο ένα πράγμα που θα δεις οτι πάει καλά, θα χαρείς και θα πάρεις ενέργεια για να σου πάνε και τα υπόλοιπα καλά...
Ασχολείσαι με κάτι? Πάντα μπορείς να ξεκινη΄σεις κάτι για να γνωρίσεις άτομα, ξέρεις πόσοι θα εκτιμούσαν την παρέα σου? πόσοι ψάχνουν καινούριες φιλίες...? σίγουα έχεις πολλά να προσφέρεις!!
Οτι αφήνεις σε αφήνει...έτσι και η διάθεση, οι φιλίες, ο έρωτας....τα μαθήματα του σχολείου(λίγο άκυρο αλλα οκ)
Ασχολήσου με τον εαυτό σου πιο πολύ, ψάξου μέχρι να βρεις αυτό που σου αρέσει και οτι θες εδώ είμαστε...
Τώρα για τον γκόμενο, θα σε κάνει χαρούμενη να τα βρείτε ή θα πληγωθεί? πάντως μπορείς να επεκτείνεις τον κύκλο σου απο την παρέα του...πάντως έχε στο νου σου ένα πράγμα, οτι ένα άτομο που μπορεί να σε κάνει να νιώθεις καλύτερα, δεν μπορεί να καλύψει όλους οτυς τομείς που θα ήθελες να είναι καλύτεροι..εννοώ μην βασίζεσαι μόνο σε αυτόν για την ευτυχια..
Reply With Quote
theodora1989
νέο μέλος
theodora1989's Avatar

Η theodora1989, μπήκε στην παρέα στις 23-07-12, μας γράφει από Αθήνα, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 14 μηνύματα.

theodora1989 is offline theodora1989 is offline  
Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Κοίτα εγώ ξέρω ότι ο πρώην μου νοιάζεται για μένα, πέρα που χωρίσαμε. Ειλικρινά νοιάζεται. Και εμείς όταν χωρίσαμε, δε τσακωθήκαμε, απλά σε κάποια πράγματα δε ταιριάζαμε. Δύσκολα θα βρεις κάποιον να σε νοιάζεται, οι περισσότεροι θέλουν μόνο να σε ρίξουν στο κρεβάτι... Εγώ δε θέλω έτσι.
Που λες για το σχολείο, άσε δε φαντάζεσαι πόσο μου λείπει... Τι ωραία που περνούσαμε..
Παλιές καλές εποχές.. Πρέπει να σκέφτομαι ότι όλα θα πάνε καλά, τέλος πια με την απαισιοδοξία. :)
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 226 μηνύματα.

natalia is offline natalia is offline  
Κοιτα..δεν θα σου πω να βρεις φιλες γτ και εγω που εχω παρα πολλες ειμαι σε μια φαση σαν και σενα δεν θελω να βγαινω απο το σπιτι για κανενα λογο χδ οποτε προσπαθησε να απολαυσεις τη συντροφια του πρωην σου και σκεψου θετικα. Δυσκολο το ξερω αλλα δεν ξερω τ αλλο ν πω..ο τροχος θα γυρισει τ θεμα ειναι τι θα κανουμε μεχρι ν γυρισει
Reply With Quote
treliara annia
τακτικό μέλος
treliara annia's Avatar

Η treliara annia, μπήκε στην παρέα στις 23-05-12, μας γράφει από ΤΡΕΛΟΧΩΡΙΟ, parthenos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 120 μηνύματα.

treliara annia is offline treliara annia is offline  
και γιατί δεν του λες να ξαναπροσπαθήσετε?
βασικά γιατί χωρίσατε?
Reply With Quote
theodora1989
νέο μέλος
theodora1989's Avatar

Η theodora1989, μπήκε στην παρέα στις 23-07-12, μας γράφει από Αθήνα, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 14 μηνύματα.

Γεια σας κορίτσια είχα χαθεί λίγο, βασικά ξεχάστηκα να μπω.
Χωρίσαμε γιατί είχε χαθεί το πάθος...
Αλλά εμένα μου φτάνει να είναι κοντά μου, και ας είμαστε φίλοι.
Αλλά ποτέ δε θα χάσω την ελπίδα ότι μια μέρα ίσως είμαστε μαζί. :)
Reply With Quote
treliara annia
τακτικό μέλος
treliara annia's Avatar

Η treliara annia, μπήκε στην παρέα στις 23-05-12, μας γράφει από ΤΡΕΛΟΧΩΡΙΟ, parthenos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 120 μηνύματα.

treliara annia is offline treliara annia is offline  
ναι αλλά δεν νομίζεις ότι αυτό σε κρατάει πίσω???
Reply With Quote
theodora1989
νέο μέλος
theodora1989's Avatar

Κορίτσια!!! Χάθηκα για αρκετό καιρό!!
Σχετικά με το θέμα που σας είχα γράψει, με το αγόρι που σας έλεγα, είμαστε και πάλι μαζί, και τώρα μάλιστα πιο αγαπημένοι και δεμένοι από ποτέ!!!!!
Reply With Quote
EleniA
τακτικό μέλος
EleniA's Avatar

Η EleniA, μπήκε στην παρέα στις 03-09-12, και έχει δημοσιεύσει 99 μηνύματα.

EleniA is offline EleniA is offline  
Αφού αυτό είναι που ήθελες εύχομαι να είστε μαζί και να περνάτε τέλεια!!!
Reply With Quote
AnnaMariaGt (Άννα Μαρία)
νέο μέλος
AnnaMariaGt's Avatar

Η Άννα Μαρία, μπήκε στην παρέα στις 01-08-13, μας γράφει από Γερμανια, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 43 μηνύματα.

AnnaMariaGt is offline AnnaMariaGt is offline  
Χωρίσατε επειδή δεν ταιριάζατε για τον ΑΒ λόγο. Ωραία. Εσύ έκανες μια ελεύθερη σχέση, χωρίς καμία δέσμευση υποθέτω. Όμως γιατι? Αφου ήσουν τόσο ερωτευμένη δεν μπόρεσες να περιμένεις? Αλλα να περιμένεις τι? Αυτος έκανε μια σχέση με μια κοπέλα που ήθελε πολύ, ασχετα με το πόσο κράτησε. Και αν κατάλαβα καλά, σε αφησε για εκείνη. Σωστά ως εδώ? Συνεχίζω.
Πρώτα απο όλα το να λες ότι συνεχίζατε να μιλάτε εντελώς φιλικά , ενώ λες ότι τον θες και τον αγαπας ακομα ακυρώνει τον όρο "Φιλικά"!! Ήσασταν μαζί όσο καιρό ήσασταν, περάσατε και κάνατε πράγματα που πάντα αν όχι και οι δυο τοτε σίγουρα ο ένας απο τους δυο θα θυμάται! Οπότε ακυρώνεται γενικα ο όρος φιλια. Δεν είστε φίλοι, ούτε ήσασταν ποτέ. Ούτε θα γινεται, πράγμα που φάνηκε κιόλας απο το ότι τα ξαναβρηκατε. Που ειλικρινά μπράβο, γιατι σε όλες τις κοπέλες αξιζει να είναι ευτυχισμένες. Έβαλες όμως ποτέ τον εαυτο σου στην θέση της αλλης κοπέλας? Πως θα σου φαινόταν να μιλάει μαζί της τώρα που είναι πρώην του και ΞΕΡΕΙΣ ότι έχουμε κάνει κάτι? Εντελώς στο φιλικό, όπως λες και συ. Δεν θα σου κακοφαινοταν? Πως θα αντιδρούσες?
Δεν στα λέω όλα αυτα για κακό. Απλα που και που πρέπει να βαζουμε και τον εαυτο μας στην θέση και της νυν και της πρώην, αλλά και της τρίτης. Αλληλεγγύη κορίτσια
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων