Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 09:34 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: τι να κανω με την εμφανιση μου..? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
dionusia
νέο μέλος
dionusia's Avatar

Η dionusia, μπήκε στην παρέα στις 22-02-12, είναι 24 ετών, και έχει δημοσιεύσει 18 μηνύματα.

dionusia is offline dionusia is offline  
Προεπιλογή τι να κανω με την εμφανιση μου..?
ολοι μου λενε οτι πολυ ομορφο προσωπο και το βλεπω και εγω αλλα μου λενε επισης πως αμα δεν ειχα καποια κιλα παραπανω θα ηταν ακομα καλυτερα...!!!σχεδον απο ολους το ιδιο ακουω...νευριαζω αλλα ξερω πως εχουν τοσο δικιο...εχω κανει πολλες προσπαθειες να χασω καποια κιλα αλλα τιποτα...κανενα αποτελεσμα..!!!
τι να κανω??????
Reply With Quote
EleniA
τακτικό μέλος
EleniA's Avatar

Η EleniA, μπήκε στην παρέα στις 03-09-12, και έχει δημοσιεύσει 99 μηνύματα.

EleniA is offline EleniA is offline  
Eisai sigourh pws prepei na xaseis auta ta kila. Se pollous antres aresei h kopela na exei liga parapanw kilakia...ksereia ta piasimata!! An pragmati dn niwtheis kala omws me to swma s mpes se ena programma diatrofhs alla pros theou oxi akraia k xaza pragmata dn trwme katholou kai tetoia. Prospathise na trws liga geumata mikra k ugeihna.
Reply With Quote
Nikoleta20 (Nikoleta)
νέο μέλος
Nikoleta20's Avatar

Η Nikoleta, μπήκε στην παρέα στις 03-05-12, Zugos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 39 μηνύματα.

Nikoleta20 is offline Nikoleta20 is offline  
Αγάπη αν δεν το θές δεν γινέται....Έγω είμαι στην διαδικάσια να χάσω κάποια κίλα και δεν κάνω απολύτως τιπότα...Δεν τρώω καθολού ψωμι το βράδυ κάτι ελαφρύ και γυμναστικη...Πρόσεχε μοναχα την ποσότήτα του φαγήτου που καταναλώνεις το μεσημέρι δεν χρειαζέται να είναι μεγάλη...Και φροντίσε να έχεις πάντα μάζι σου μπάρες δημητρίακων....αν δείς οτι δεν αντέχεις μπόρεις να φας μια....Και απεφεύγε τα φαγήτα που σε πρήζουν...
Reply With Quote
roses
νέο μέλος
roses's Avatar

Η roses, μπήκε στην παρέα στις 06-04-13, είναι 27 ετών, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

roses is offline roses is offline  
ξεκινα να κανεις γυμναστικη και να τρως πολλα φρουτα και λαχανικα, να αποφευγεις τα ετοιμα και τυποποιημανα τροφιμα, και να πινεις πολυ νερο, βοηθαει στο αδυνατισμα.
Reply With Quote
dionusia
νέο μέλος
dionusia's Avatar

Η dionusia, μπήκε στην παρέα στις 22-02-12, είναι 24 ετών, και έχει δημοσιεύσει 18 μηνύματα.

Σας ευχαριστώ όλες για τις συμβουλές σας.......Προσπάθησα αλλά δεν τα καταφέρνω μου είναι αρκετά δύσκολο...!!! :(
Reply With Quote
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 34 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 131 μηνύματα.

totally_xristina is offline totally_xristina is offline  
γεια σου και απο εμενα....

θα συμφωνησω με τις παραπανω κοπελες...!!μην αγχωνεσαι τοσο για το σωμα σου.....πρεπει να αγαπας τον εαυτο σου οπως ειναι....και εγω εχω μερικα παραπανω κιλακια αν και πριν εναμισυ χρονο ειχα φτασει 90 κιλα....και μεσα σε 3 μηνες εχασα 20 κιλα....αλλα αυτο οχι κανοντας καποιο προγραμμα με ειδικο,αλλα τρωγοντας υγιεινα στο σπιτι και δουλευοντας....υγιεινα οσο πιστευω εγω φυσικα...!!!τι εννοω..???
στο σπιτι που εμενα δεν ειχα φουρνο,οποτε οτι εκανα ή θα ηταν στην κατσαρολα ή στο τηγανι...!!!στο τηγανι μην φανταστεις,κανα αυγο τηγανητο μια φορα την εβδομαδα το πολυ...!!!
αυτα που ετρωγα και γιατι μαγειρευονταν ευκολα αλλα και επειδη μου αρεσαν ηταν....
για πρωινο ή ενα δυο τοστ με γαλα φρεσκο ή εβαπορε ή γαλα με κονφλειξ (εχω κοψει τελειως τον καφε εδω και 3 χρονια).
αν δουλευα στο διαλλημα ετρωγα ενα σαντουιτς ελαφρυ στην δουλεια...για ενδιαμεσο γευμα.....
το μεσημερι ετρωγα ή μακαρονια ή ρυζι με τονο...ρυζι με γιαουρτι,φακες,και σουπες οταν ημουν αρρωστη....χαχαχαχα...!!!!και απο κρεας επαιρνα σνιτσελ κοτοπουλου και το τηγανιζα σε αντικολλητικο τηγανι με πολυ λιγο λαδι και το εκοβα κομματακια και το ετρωγα με ρυζι ή μακαρονια παλι...για πιο γρηγορα...
το απογευμα αν πειναγα ετρωγα ή ενα γιαουρτι ή ενα φρουτο (κυριως ειχα πρασινα ή κοκκινα μηλα).
και για βραδυ στανταρ ετρωγα την μια μερα μια χωριατικη σαλατα (εγω την εφτιαχνα) την αλλη μερα μαρουλι και την αλλη λαχανο καροτο....!!!!καθε μερα εναλλαξ...και αν προκειται για σαλατα μπορεις να φας οσο θες γιατι δεν σε φουσκωνει τοσο..!!!

αυτο ηταν το κυριο μενου μου και ετσι και ετρωγα ανα τακτα χρονικα διαστηματα και καθε μερα κατι διαφορετικο για τα δικα μου γουστα,αλλα το βασικοτερο ειναι οτι δεν πειναγα,απλα επειδη εκαιγα στην δουλεια τις θερμιδες ο οργανισμος μου ζητουσε φαγητο...!!!αν τρως σωστα τοτε ο οργανισμος σου κανει καυσεις και ετσι μπορεις αν το θες τοσο πολυ να χασεις τα παραπανισια κιλα...εγω δεν το προσπαθησα απλα ετυχε....και επειδη εμενα μονη μου ειχα στο ψυγειο ολα οσα μου αρεσαν να τρωω...!!!
ελπιζω να σε βοηθησα καπως....παντως και εμενα αυτο μου ελεγαν παλια,αλλα οταν απο 90 κιλα πηγα 70 σταματησαν να το λενε....αν και δεν τους πολυ ακουγα....κανε οτι θελεις εσυ και θα τα καταφερεις....
αλλα πανω απο ολα αγαπα τον εαυτο σου....!!!!οπως ειναι....!!!μπορει να ερθει η στιγμη που αυτοι που σε συμβουλευουν για τα κιλα σου,να ανεβουν το οριο των δικων τους κιλων....!!!!τοτε δεν νομιζω να τους αρεσει να τους σχολιασεις εσυ και να τους πεις τα ιδια που σου ειπαν...!!!
συγγνωμη για το κατεβατο μου.......!!!
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
AnnaMariaGt (Άννα Μαρία)
νέο μέλος
AnnaMariaGt's Avatar

Η Άννα Μαρία, μπήκε στην παρέα στις 01-08-13, μας γράφει από Γερμανια, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 43 μηνύματα.

AnnaMariaGt is offline AnnaMariaGt is offline  
Δεν υπάρχει κάτι που είναι αρκετά δύσκολο αν το θέλεις αρκετα. Διατροφη και ασκηση θες. Πιο απλό δεν γινεται. Δεν θα σου αρεσει ούτε το ένα ούτε το αλλο, τα φαγητά θα είναι τα περισσότερα άνοστα (σε σχέση με τις νόστιμες τηγανιτες πατατούλες και μπριζολίτσες και μιαμ μιαμ μιαμ), και στην γυμναστική θα κάνεις βαρετές ασκήσεις όπως τρέξιμο για παράδειγμα. Το θέμα είναι το τι θες να καταφέρεις και το ποσο το θες πραγματικά. Συμβουλευσου έναν έμπειρο διατροφολόγο, μην ξεκινήσεις δίαιτες έτοιμες που βρισκεις απο δω και απο κει. Το ότι ταίριαζαν στον οργανισμό ενός άλλου ανθρωπου δεν σημαίνει ότι κάνουν για σένα. Αν θες να γυμναστεις μόνη και οικονομικά, λίγο τρέξιμο σε συνδυασμό με λίγες ακομα αερόβιες ασκήσεις καμια ώρα την μέρα θα σε βοηθησουν πολύ. Μπορεις αγορασεις και μια μπάλα και λάστιχα(ούτε 20€). Βιντεο θα βρεις εκατοντάδες. Τώρα αν πάλι βαριέσαι υπάρχουν και τα προγράμματα του γυμναστηρίου. Θα εκπλαγείς με το αποτελεσμα της zumba
Reply With Quote
AnnaMariaGt (Άννα Μαρία)
νέο μέλος
AnnaMariaGt's Avatar

Η Άννα Μαρία, μπήκε στην παρέα στις 01-08-13, μας γράφει από Γερμανια, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 43 μηνύματα.

AnnaMariaGt is offline AnnaMariaGt is offline  
Tι σωματοτυπο έχεις? Απο που θες να χάσεις κιλα?
Reply With Quote
dionusia
νέο μέλος
dionusia's Avatar

Κορίτσια πραγματικά ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σας...!!!!μου φάνηκαν αρκετά χρήσιμες...Ξεκίνησα διατροφή και γυμναστική...!!!!Ακόμα είναι αρχή βέβαια αλλά έχω χάσει ήδη 5 κιλά....Και αυτό πολύ εύκολα...!!!
Θέλω να χάσω από την περιοχή της κοιλίας πιο πολύ...!!!
Reply With Quote
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 34 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 131 μηνύματα.

totally_xristina is offline totally_xristina is offline  
και εχω ειχα παραπανισια κιλα στην κοιλια και στην μεση αλλα λιγο και στην περιφερεια...δυστυχως αυτον τον καιρο παλι καθομαι,μιας και τωρα δεν δουλευω και εχω αρχισει παλι να παχαινω μιας και δεν κανω σωστη διατροφη...!!!αλλα δεν ανυσηχω...!
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2019 Jelsoft Enterprises Limited