Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 14:38 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Δυστυχως ερωτευμενη Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Dimitra20
νέο μέλος
Dimitra20's Avatar

Η Dimitra20, μπήκε στην παρέα στις 09-01-16, και έχει δημοσιεύσει 1 μηνύματα.

Dimitra20 is offline Dimitra20 is offline  
Προεπιλογή Δυστυχως ερωτευμενη
Γεια σας! Θα ηθελα την βοηθεια σας..! Πριν 2 μηνες περιπου, γνωρισα καποιον, ο οποιος με πλησιασε και εδειξε απο την αρχη πολυ ενδιαφερον! Βγηκαμε 2-3 φορες, μετα εγω λογω σπουδων στην επαρχια επρεπε να φυγω. Η αποσταση ομως δεν φανηκε να τον ενοχλει, αφου και μου το ειχε πει ξεκαθαρα και μιλαγαμε καθημερινα λες και ημασταν μαζι! Ηταν πολυ καλος μαζι μου, εδειχνε οτι ενδιαφερετε υπερβολικα, ηθελε να γυρισω πισω, σε γενικες γραμμες δεν μου ειχε αφησει περιθωριο να σκεφτω οτι μπορει να γινει κατι αρνητικο! Τελοσπαντων, για να μην αναφερω πολλες λεπτομερειες, ξαφνικα εξαφανιστηκε ενω ηξερε οτι μετα απο λιγες μερες γυριζω Αθηνα, τον πηρα τηλ να δω τι συμβαινει, να μου δωσει τουλαχιστον μια εξαγηση, για να μην περιμενω σαν ιλιθια, αυτος τιποτα..! Του εστειλα λοιπον, ενα μηνυμα με οσα ηθελα να του πω, φυσικα δεν πηρα απαντηση και απο τοτε τιποτα! Περασε περιπου ενας μηνας χωρις να εχουμε ξαναμιλησει και μια μερα πηγα με την παρεα μου στο μαγαζι που δουλευει..! Ημουν πολυ χαλαρη, κυρια και ουτε ειχα σκοπο να του πω κατι ή να ασχοληθω! Φευγοντας και χωρις να το περιμενω με επιασε και μου ζητησε συγγνωμη που δεν μου φερθηκε σωστα, του ειπα οτι χαρηκα που εστω και αργα αναγνωρισε το λαθος του, χαιρετηθηκαμε και εφυγα..! Φανηκα πολυ χαλαρη και αδιαφορη (ενω δεν ημουν καθολου) και επισης να αναφερω οτι με εβλεπε οση ωρα καθομουν με την παρεα μου, πως ημουν καλα και γελαγα κλπ. Το θεμα ειναι οτι εγω τον θελω πολυ, τον σκεφτομαι συνεχεια και δεν ξερω πραγματικα τι να κανω..! Ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ο λογος που εξαφανιστηκε ηταν καποια αλλη κοπελα, και επειδη δεν ηξερε τι να μου πει, προτιμησε να εξαφανιστει! Οπως και να εχει, εγω δεν θελω να τον ξεχασω, μου αρεσει, και ας ξερω οτι εκανε βλακεια..! Τι να κανω..;;; Δεν εχω ξανανιωσει ετσι για κανεναν
Last edited by Dimitra20; 09-01-16 at 04:38..
Reply With Quote
lena11 (λενα)
νέο μέλος
lena11's Avatar

Η λενα, μπήκε στην παρέα στις 21-09-14, μας γράφει από ορεστιαδα, σκορπιοσ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 9 μηνύματα.

lena11 is offline lena11 is offline  
καλησπερα δημητρα , εγω θα ελεγα να στειλεισ ενα μνμ ενα απλι οτι πχ μου λειπεισ τιποταα αλλο κ αν δεν δεισ ανταποκρινσηηηηη ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣΣ ΟΚ ΓΙΑΤΙΙΙ ΟΚ ΑΛΛΑ ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣΣΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΤΕΝΑΧΟΡΙΟΜΑΣΤΕΕΕ
Reply With Quote
kantela97
νέο μέλος
kantela97's Avatar

Η kantela97, μπήκε στην παρέα στις 12-04-16, και έχει δημοσιεύσει 14 μηνύματα.

kantela97 is offline kantela97 is offline  
λενα μου εχεις απολυτο δικιο αλλα σε αυτό το σημειο θα ηθελα να πω πως η περιπτωση της φιλης μας ισως να οφείλεται στο γνωστο θεμα <γραμματοσημο> δηλαδή ενώ ασχολούνταν μαζι της εκεινη ειχε νοιωσει σιγουρια και εμπισοσυνη σε εκεινον ( τον ειχε δεδομενο) ξαφνικα σταματησε να της μιλαει , την εφτυσε ετσι η φιλη μας κολλησε . Πισυευω ότι μολις βρεις καποιον να σου κεντρισει το ενδιαφερον θα τον ξεχασεις μια και καλη .....δεν είναι ερωτας αυτό αλλα κατι σαν απογοητευση( και θες να δειξεις κυριως στον εαυτο σου ότι μπορεις να τον εχεις ξανα πισω , να ειστε όπως παλια )
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων