Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 03:34 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Φοβαμαι! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
serhan yavas
νέο μέλος
serhan yavas's Avatar

Η serhan yavas, μπήκε στην παρέα στις 09-04-12, και έχει δημοσιεύσει 24 μηνύματα.

serhan yavas is offline serhan yavas is offline  
celina mou den diafono exeis apolitos dikaio alla signomi tha rotisoi esena den katigoro ti natalia genika milao kai gia mena gia sena (?Parapiptotos nataklia mou exies to agapimeno mou onoma)_
kita ean ton agapouse pisteyeis oti tha epetrepe na tis milaei kapoios etsi agapi mou kaimmoro mou pou simenei i natalia to afise giati den to ekopse apo tin arxi kai nai ekane gkafa kai fofate min kanei nto idio to agori tis kai signomi ra natyalia tosi apostasi exete ti nomiseis oi kanei eleos koritsaki mou enneor=eite to kanei lme alli allios pisteyeeis tha se sinxorouse gioa skjepsou kai rota opoio agori thes sou leei siga tha fonajo ligo kai meta ti me noiasei
eipes den tha to janakenei aytos exei korio kai se vlepei pou to jes e
?
su na se kala kopela mou kai min skas ejalou provlima sou
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 225 μηνύματα.

natalia is offline natalia is offline  
Serhan δε νομιζω να ισχυει αυτο που λες πρωτον γιατι εχει κανει τοσα για μενα που δεν μπορει ξαφνικα να τα ξεχασει και να τρεξει σε αλλη δευτερον γιατι τη δευτερη ευκαιρια μ την εδωσε επειδη εχουμε τρελη εμπιστοσυνη ο ενας στον αλλο και τριτον δεν φοβαμαι μην το κανει και αυτος τον ξερω και θα το ξεχασει θελει δεν θελει για να μην χωρισουμε το θεμα ειναι οτι δεν θελω να δημιουργηθουν ρωγμες στη σχεση μας
Μαρινα μου αν ειμασταν κοντα μια αγκαλια εφτανε και περισσευε για να τον τουμπαρω τωρα τι κανουμε ειναι το θεμα
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

Η barbie, μπήκε στην παρέα στις 02-02-12, και έχει δημοσιεύσει 484 μηνύματα.

barbie is offline barbie is offline  
έχεις δίκιο.η απόσταση είναι κακός παράγοντας για τέτοιου είδους προβλήματα.τώρα για τοπάσχα δεν θα βρεθείτε από κοντά? είναι μια καλή ευκαιρία να του δείξεις οτι μετανοιωσες ειλικρινά.
ποτέ στη ζωή σου να μη φοβάσαι να το τολμάς.μα να μην τολμάς να φοβάσαι..
Reply With Quote
serhan yavas
νέο μέλος
serhan yavas's Avatar

Η serhan yavas, μπήκε στην παρέα στις 09-04-12, και έχει δημοσιεύσει 24 μηνύματα.

serhan yavas is offline serhan yavas is offline  
kalo pasxa na exete koritsia kai natalitsa ou skepsou den ton agapas ean to ekanes den tha epetrepes ston eyato sou na to kanei kai gia pia empistosini mou milas pisteyeis oti meta apo ayto den tha tou pernane idees sto kefali tou poso eisai?ayta pou les den skeftonte oyte mora den se katigoro koukla mou milao kai gia mena to idio skeftomouna se kathe tsakomo sto leo igkiimena tha sou to peta tou tipou esy YTO KAI TO PARALO
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Βασικα χρονια πολλα!!
Barbie μου δεν θα βρεθουμε δυστυχως..=/
Serhan δεν ξερω με ψιλομπερδεψες με αυτα που μου ειπες. Ειμαι 15 σχεδον και εκεινος 16 στα 17...τ θεμα ειναι οτι τον ξερω πολυ καιρο τωρα δεν μ εχει δειξει τιποτα υποπτο ειναι γενικα χαρακτηρας που συγχωρει αλλα με εχεις ψιλομπερδεψει κ αγχωσει με αυτα που μου λες..
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

Η barbie, μπήκε στην παρέα στις 02-02-12, και έχει δημοσιεύσει 484 μηνύματα.

barbie is offline barbie is offline  
Βασικα χρονια πολλα!!
Barbie μου δεν θα βρεθουμε δυστυχως..=/
Serhan δεν ξερω με ψιλομπερδεψες με αυτα που μου ειπες. Ειμαι 15 σχεδον και εκεινος 16 στα 17...τ θεμα ειναι οτι τον ξερω πολυ καιρο τωρα δεν μ εχει δειξει τιποτα υποπτο ειναι γενικα χαρακτηρας που συγχωρει αλλα με εχεις ψιλομπερδεψει κ αγχωσει με αυτα που μου λες..
βρε μανάρι μου όταν μιλάμε για τέτοιες ηλικίες τα πράγματα είναι πολύ ξεκάθαρα :ξεχνάτε εύκολα,βάζετε και οι 2 νερό στο κρασί σας ,είστε φουλ ερωτευμένοι τί αλλο θες για να καταλάβεις ότι δεν πρέπει ν'αγχώνεσαι??????....να υποθέσω ότι είστε από το ίδιο χωριό ή νησί και τα φτιάξατε ???so sweeetttyyyy..........
υ.γ:οι μεγαλύτεροι άντρες δυιλίζουν τον κόνοπα...έχουν κλιμακτήριο στον εγωισμό τους.
ποτέ στη ζωή σου να μη φοβάσαι να το τολμάς.μα να μην τολμάς να φοβάσαι..
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Χαχαχα Barbie μ εχεις απολυτο δικιο. Οχι ειναι απο Αθηνα και ειμαι απο Καρυστο απεναντι δηλαδη μια ωρα δρομος. Γνωριστηκαμε μεσω φβ απο μια κοινη μας φιλη. Αυτος εχει εναν συγγενη και ερχεται απο μικρος εδω.
Reply With Quote
mpia
νέο μέλος
mpia's Avatar

Η mpia, μπήκε στην παρέα στις 04-06-12, και έχει δημοσιεύσει 12 μηνύματα.

mpia is offline mpia is offline  
Εαν τον επιανες εσυ, τι θα ενιωθες και τι θα σκεφτοσουν;
Εχει χασει την εμπιστοσυνη του γιατι εαν δεν σ'επιανε ποσο θα το προχωρουσες; Και καθολου να του απαντησης δεν μπορει αυτος να το ξερεις.
Γιατι ενιωσες ταπεινωμενη; Επειδη αναγκαστηκες να παραδεχτεις τι εκανες; Αυτο λεγεται αναλαμβανω τις ευθυνες μου.
Αξιοπρεπεια; Την αξιοπρεπεια του την καθοριζει ο καθενας για τον εαυτο του. Δεν εχασες την αξιοπρεπεια σου επειδη παρακαλεσες για δευτερη ευκαιρια. Την εχασες στα ματια του δικου σου γιατι ψιλοσαλιαριζες με αλλον την ωρα που εισαι σε σχεση. Δεν εχει σημασια αν εισαι γυναικα ή ανδρας. Μην κανεις οτι δεν θελουν να σου κανουν.
Το προβλημα ειναι πια η ελλειψη εμπιστοσυνης. θελει συζητηση, υπομονη και ειλικρινεια!
Reply With Quote
toulipa
νέο μέλος
toulipa's Avatar

Η toulipa, μπήκε στην παρέα στις 08-06-12, και έχει δημοσιεύσει 2 μηνύματα.

toulipa is offline toulipa is offline  
φερεσαι λιγακι ψυχαναγκαστικα..η αποσταση σε κανει να σκας κ λιγο παραπανω,μπορει κ κατι που δεν ειναι πραγματικο "σημαδι" στη συμπεριφορα του εσυ να το βλεπεις ετσι επειδη νιωθεις ολο το φταιξιμο δικο σου κτλ κτλ... το σιγουρο ειναι οτι εκεινος απογοητευτηκε,οχι απαραιτητα επειδη πιστεψε οτι τον προδωσες,ισως απλα κ μονο επειδη συνειδητοποιησε οτι λογω της αποστασης δεν σου προσφερει οση συντροφικοτητα χρειαζεσαι κ ετσι ψαχνεις φιλους στο τσατ(ισως αυτο ειναι κ λιγακι αληθεια).
προσπαθησε με πραξεις κ οχι με αλλα λογια να του δειξεις οτι αυτο που εγινε δεν θα ξαναγινει κ πες του οτι κ αυτος ανθρωπος ειναι κ οτι μπορει να ηταν εκεινος στη θεση σου!σταματα να φερεσαι τοσο ενοχικα κ αυτα περι πιστης ειναι πολυ ομορφα ομως εγω που για τον πρωην μου ημουν παντα τοσο ησυχη την πατησα..τα φαινομενα απατουν λιγακι,οσο κλισε κι αν ακουγεται
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Βρε κοριτσια αυτο που λετε οντως με προβληματιζει γιατι δειχνει πλ....τελειος να το πω και οσο να ναι δημιουργει αμφιβολιες. Αλλα παρολο που νομιζω πως κατι καταφερα και ειμαστε και παλι μια χαρα τωρα πια με το παραμικρο που κανω τρελενεται. Κ δεν ξερω γιατι αλλα ζηλευει πολυ περισσοτερο σε σχεση με την εποχη π τ φτιαξαμε. Τελος παντων μια φορα πριν λγο καιρο μου ειπε το εξης : << Γιατι δεν αρκεισαι σε εναν? εχω καταλαβει πως δεν μπορεις θες εστω και να μιλας με αλλους και οχι για να γινει κατι μονο και μονο επειδη ξερεις οτι τους αρεσεις και παιζεις μαζι τους>>
Λετε να εχει χασει πασα ιδεα?
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων