Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 16:47 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Φοβαμαι! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

Η barbie, μπήκε στην παρέα στις 02-02-12, και έχει δημοσιεύσει 484 μηνύματα.

barbie is offline barbie is offline  
ναταλάκι μου καλημέρα!! το ότι ζηλέυει παραπάνω δείχνει ότι η εμπιστοσύνη του για σενα κλονίστηκε λίγο από το chat που έκανες.πρόσεξε βέβαια μην κάνει και αυτός συνομιλίες με άλλα κοριτσάκια σαν δικαιολογία ότι και εσύ τα ίδια έκανες.εγώ δεν μπορώ να καταλάβω 2 πράγματα: 1.γιατί ακόμα στο χτυπάει αφού πέρασε τόσος καιρός και αφού το έκανες 1φορά. 2.πιστέυεις ότι αυτό που σου είπε ,ότι δεν αρκείσε σε έναν,έχει μια δόση αλήθειας? δλδ θέλεις να σε πολιορκεί έστω και πλατωνικά και άλλος άντρας? ίσως επειδή είστε μακρυά με το αγόρι σου σου λείπει η αντρική επιβεβαίωση?? βασικά είστε και οι δύο έφηβοι και είναι δύσκολο να υποστηρίξετε μια σχέση εξ αποστάσεως .τώρα δλδ τα έχετε ή ακόμα το προσπαθείτε?
ποτέ στη ζωή σου να μη φοβάσαι να το τολμάς.μα να μην τολμάς να φοβάσαι..
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 225 μηνύματα.

natalia is offline natalia is offline  
Καλημερα barbie! Τα εχουμε ακομα και μπορω να πω πως ειμαστε πολυ καλυτερα. Οσο αυτο που ειπες αυτος δεν εκανε τσατ αντιθετα γνωρισε μια κοπελα σε ενα παρτυ δεν μου ειπε τιποτα και ειδα εγω μετα φωτογραφιες τους αγκαλια στο φβ!! Και της εγραφε κουκλα και αυτα στις φωτογραφιες της.
Οσο γι'αυτο που λες...ναι μαλλον εχω αυτη την αναγκη γιατι ποτε δεν ειχα σοβαρες σχεσεις και παντα ημουν σε αυτο το παιχνιδακι το φλερτ ξερεις και περνουσα καλα ομως τωρα ειμαστε ενα χρονο μαζι εχω κανει ρεκορ και μαλλον ακομα προσπαθω να συμβιβαστω με τα δεδομενα κατι το οποιο ομως δεν καταλαβαινει.
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

Η barbie, μπήκε στην παρέα στις 02-02-12, και έχει δημοσιεύσει 484 μηνύματα.

barbie is offline barbie is offline  
ναταλάκι μου απλά υποσεινήδητΑ ο κούκλος σου ίσως έκανε αντίποινα..χαλάρωσε απόλαυσε αυτές τις καλύτερες μέρες στην σχέση σας και άστο να τσουλήσει όπως τσουλήσει και όσο πάει.σίγουρα απ'αυτήν την σχέση σου πήρες και ένα μάθημα ζωής.έτσι όταν κάποια στιγμή σας τελιώσει θα είσαι ένα σκαλοπάτι πιο έμπειρη για το πως θα φερθείς στην επόμενη σχέση σου.
ποτέ στη ζωή σου να μη φοβάσαι να το τολμάς.μα να μην τολμάς να φοβάσαι..
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 225 μηνύματα.

natalia is offline natalia is offline  
Barbie δεν θελω να τελειωσει και ουτε αυτος θελει αλλα μωρε δεν ξερω τι γινεται ερχεται βρισκομαστε ειμαστε γ μια βδομαδα καλα και μετα παλι τα ιδια. Σημερα ας πουμε τσακωθηκαμε παλι. Και ο λογος? Επειδη σηκωσα τ κινητο ενος φιλου μου που τον επαιρνε η κοπελα του για να ζηλεψει. Νομιζω πως ειναι ο τροπος που εχουμε συνηθισει. Ας πουμε πριν κανα χρονο πριν τον γνωρισω γινοντουσαν τοσα πολλα οταν τα χα με αλλον και αυτοι οι λογοι ηταν παιχνιδακι ουτε καν που τους προσεχαμε. Ενω για εκεινον ειναι πολυ σημαντικοι...μου μιλουσε σαν να ειμαι καμια πορνη του δρομου συγγνωμη κιολας και του τ ειπα και ενιωσε πολυ χαλια αλλα ετσι ειναι. Καθε φορα που τσακωνομαστε και για βλακειεσ οχι σοβαρα γινεται αλλος ανθρωπος δεν τον αναγνωριζω..το ποσα μ λεει. Και μετα μου λεει να μην του δινω σημασια σε αυτα που λεει...τι κανω?
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων