Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 19:57 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Γυρναει το παρελθον στο μυαλο μου! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Χρυσα (Χρυσα)
ολο παιζω και ολο χανω!!!
Χρυσα's Avatar

Η Χρυσα, μπήκε στην παρέα στις 08-08-11, είναι 29 ετών, Παρθενος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 22 μηνύματα.

Χρυσα is offline Χρυσα is offline  
Προεπιλογή Γυρναει το παρελθον στο μυαλο μου!
Καλησπερα κοριτσια,
ειμαι καινουρια...Μολις γραφτηκα να φανταστητε,ηθελα πολυ καιρο να μιλησω σε καποιον αλλα με το αγορι μου εχουμε κοινους φιλους και να πω την αληθεια δεν εμπιστευομαι κανενα.Ολα ξεκινησαν πριν 3 μιση χρονια οταν εκανα την πρακτικη μου σαν νοσηλευτρια σε ενα νοσοκομειο...και οπως μπορειτε να φανταστητε το θεμα μου ειναι με εναν γιατρο.Εκανε την ειδικοτητα του τοτε.Τον εβλεπα επι καθημερινη βαση για 6 μηνες.Ειχαμε καποια διαφορα ηλικιας περιπου 15 χρονια εκει ηταν και το προβλημα απο το μερος μου.Ηταν πολυ γλυκος μαζι μου μου μαθαινε πολλα πραγματα και με ειχε συνεχεια απο κοντα του καναμε πλακες μου μιλουσε υπεροχα ολα αυτα μαζι και με ενα υπεροχο χαμογελο με εκανε να τον ερωτευτω τρελλα.Εννοειτε πως δεν εγινε τιποτα γιατι ηταν σε αλλη φαση της ζωης του εκεινος δεν μου εδωσε και πολλα δικαιωματα το ιδιο και εγω βεβαια.Τελος παντων οι 6 μηνες τελειωσαν....(δυστυχως )Τους υποσχεθηκα οτι θα πηγαινα να τους βλεπω που και που γιατι ειχαμε δεθει πολυ.Η αληθεια ειναι οτι πηγαινα γιατι μου ελειπαν πολυ ολοι οι συναδελφοι μου αλλα παρατηρησα οτι τις στιγμες που τον εβλεπα δεν μπορουσα τρελαινομουν και απαφασισα να το ελατωσω ωσπου περασαν 2 χρονια που δεν εχω παει καθολου.Σε αυτα τα 2 χρονια εχω κανει μια πολυ καλη σχεση τον αγαπαω πολυ και σκεφτομαστε σοβαρα για την σχεση μας.Ενα ατυχημα μου ομως με εφερε πισω στο νοσοκομειο στο γιατρο μου ευτυχως δεν ηταν σοβαρα εμεινα μια νυχτα μεσα μονο αλλα ευτυχως-δυστυχως αυτος δεν εκανε εφημερια εκεινη την μερα.Την επομενη μερα πηγα να κανω κατι εξετασεις και μου λεει μια γνωστη απο παλια που εκανα την πρακτικη οτι στεναχωρηθηκε που δεν σε ειδε ο Ευθυμης(ο γιατρος) και οτι ειναι στις ακτινογραφιες να παω να τον βρω.Ετρεμα ολοκληρη δεν μπορουσα να μπω στο ιδιο θεματακι μετα απο τοσο καιρο πηγα αλλα δεν τον βρηκα ειχε παει καπου αλλου αλλα απο τοτε δεν μπορω να το ξεχασω τον σκεφτομαι συνεχεια τον βλεπω στο υπνο μου το πρωι που ξυπναω την ωρα που δουλευω το βραδυ που παω για υπνο συνεχεια...Σκεφτω να περασω να τον δω εστω για λιγο να δω τι κανει.Η αληθεια ειναι ομως οτι νιωθω τυψεις για την τωρινη μου σχεση νιωθω οτι αυτο που κανω ειναι προδοσια προς εκεινον γιατι δεν ειναι μονο η ερωτικη πραξη προδοσια αλλα και οι σκεψεις.Δεν μπορω να ηρεμησω!!!!!Η σχεση μου με το αγορι μου εννοειτε οτι δεν εχει αλλαξει δεν του εχω δωσει να καταλαβει κατι αλλα το μυαλο ειναι συνεχως στον γιατρο...Δεν θελω να χωρισω με το αγορι μου αλλα να ξεκολλησει ο Ευθυμης(γιατρος) απο το μυαλο μου!!Τι να κανω δεν μπορω να ζω ετσι!!!!!
Reply With Quote
Toulipaki (Γωγώ)
τακτικό μέλος
Toulipaki's Avatar

Η Γωγώ, μπήκε στην παρέα στις 26-08-11, μας γράφει από Θεσσαλονίκη, Τοξότης στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 139 μηνύματα.

Toulipaki is offline Toulipaki is offline  
Χρύσα μου έμπλεξες δυστυχώς σε μια κατάσταση που αν την προχωρήσεις θα πληγωθεί και ο σύντροφός σου αλλά πιθανώς και εσύ.Ιδίως αν διαπιστώσεις οτι οι προθέσεις του γιατρού είναι διαφορετικές απο τις δικές σου.Όλα είναι θέμα μυαλού.Αυτό πρέπει να ξεκολλήσει.Σκέψου μόνο τις στιγμές και τα όνειρα που κάνετε με το συντροφό σου.Εφόσον γράφεις οτι μεταξύ σας δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και τον αγαπάς, απ'οτι καταλαβαίνω, αξίζει να δηλητηριάζεις τη σχέση σου για κάτι εντελώς αβέβαιο;Γιατί τη δηλητηριάζεις μόνο με τις σκέψεις που κάνεις....Πώς θα σου φαινόταν αν ο φίλος σου έκανε κάτι τέτοιο;Έχω κι εγώ μακροχρόνια σχέση και θεωρώ οτι είναι λογικό κάποιες φορές να μας μπεί μια χαζή ιδέα στο μυαλό.Άν κάτσεις όμως να σκεφτείς τι άνθρωποι κυκλοφορούν εκεί έξω,είτε αναποφάσιστοι,είτε μαμάκηδες ειτε οτιδήποτε άλλο θα καταλάβεις οτι δεν αξίζει σε καμμία περίπτωση να αφήσεις έναν άνθρωπο που σ'αγαπάει κ αγαπάς και με τον οποίο η σχέση σας είναι αληθινή με προοπτικές.Άλλη περίπτωση το να μη πηγαίνει άλλο και να αναγκαστείς να χωρίσεις κι άλλο το να σου μπεί μια ιδέα στο μυαλό χωρίς να είσαι σίγουρη για τίποτα.Συμβουλή μου;Σκέψου αν σου λείπει κάτι απο τη σχέση σου και προσπάθησε εφόσον είστε καλά να εκτιμάς το γεγονός οτι έχεις πλάι σου έναν άνθρωπο που σε νοιάζεται και σ'αγαπά.Ξέρεις πόσες κοπέλες θα ήθελαν να το έχουν αυτό;Εύχομαι όλα να πάνε καλά και να παραμείνετε αγαπημένοι κι ευτυχισμένοι με τον σύντροφό σου!!! Ελπίζω κάπως να σε βοήθησα!
Reply With Quote
Χρυσα (Χρυσα)
ολο παιζω και ολο χανω!!!
Χρυσα's Avatar

Η Χρυσα, μπήκε στην παρέα στις 08-08-11, είναι 29 ετών, Παρθενος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 22 μηνύματα.

Χρυσα is offline Χρυσα is offline  
Σε ευχαριστω πολυ πιστευω οτι εχεις δικιο ολα ειναι στο μυαλο!!!
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited