Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 17:47 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Διλημμα.. Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
crazycrazy
νέο μέλος
crazycrazy's Avatar

Η crazycrazy, μπήκε στην παρέα στις 19-01-12, και έχει δημοσιεύσει 2 μηνύματα.

crazycrazy is offline crazycrazy is offline  
Προεπιλογή Διλημμα..
Εδω και 1 μιση χρονο εχω σχεση εξ αποστασεως...βρισκομασταν αρκετες μερες το μηνα και περνουσαμε τελεια!! Δεν εχουμε πολλα κοινα ενδιαφεροντα ουτε μοιαζουμε ως ανθρωποι αλλα περναμε τοσο καλα και αγαπιομαστε τοσο πολυ..που ολα τα αλλα τα αφηνα πισω..Τους τελευταιους μηνες ενιωθα πως πλεον δεν ειμαι ερωτευμενη..πως δεν μου λειπει πολυ...Και καπου εκει γνωρισα ενα παιδι..με το που τον ειδα μετα απο πολυ καιρο αρχισε παλι να χτυπαει η καρδια μου...οποτ τον εβλεπα στη δουλεια με επιανε τρεμουλο..ελεγα πως θα μου περασει και πως πρεπει να προσπαθησω να βελτιωσω τη σχεση μου..(οσο μπορουσα γιατι μπηκε στρατο και δεν μπορουσαμε να βρεθουμε..)Μεχρι που αρχισαμε με το παιδι να μιλαμε στο τηλεφωνο..μιλουσαμε για ωρες ολοκληρες συμφωνουσαμε σε ολα μοιαζουμε παρα πολυ σε ολα..ελεγα πως ενταξει ειναι κατι πλατωνικο...Μεχρι που με πετυχε τυχαια σε μια καφετερια,,οπου τυχαια με εστησε μια φιλη και δεν ηρθε ποτε..κατσαμε μαζι..φιληθηκαμε οσο λαθος κι αν ειναι..ενιωθα να με τραβαει σαν μαγνητης δεν το χω ξανανιωσει με κανεναν ολο αυτο..μου ανοιχτηκε και μου ειπε πως κι εκεινος κατι ενιωσε μολις με ειδε,,,πως το τραβαω με εναν περιεργο τροπο..πως κι εκεινος ετρεμε οποτε μ εβλεπε..και θελει να μαστε μαζι..εγω του ειπα πως εχω σχεση...και ειπαμε να μην ξαναβρεθουμε..τελικα ξαναβρεθηκαμε κι εκει του το εληξα οριστικα..ειχαμε κατσει αγκαλια ακουγαμε μουσικη και δεν μ αφηνε να φυγω..ηταν σαν να ειμασταν μαζι χρονια και χωριζαμε..για καποιες μερες απλα μιλουσαμε και λεγαμε πως δεν ειμαστε καθολου καλα πως λειπει ο ενας στον αλλον και τετοια..μετα εκοψα καθε επικοινωνια...πραγματικα δεν ξερω τι μου συμβαινει..απτη μια τον σκεφτομαο..και ολο αυτο ειναι σπανιο που εχουμε μεταξυ μας και η ζωη ειναι πολυ μικρη ..χρονια ονειρευομουν κατι τετοιο και μου συνεβη τωρα..δεν ξερω αν θελω να χωρισω..σιγουρα σκεφτομαι το αγορι μου..ειναι στο στρατο με αγαπαει..δεν θα ειναι καλα..αλλα σκεφτομαι και εμενα και φοβαμαι..φοβαμαι μηπως χωρισω και μετανιωσω...φοβαμαι μηπως ειμαι μαζι με τον αλλον και στην πορεια θελω πισω το αγορι μου..δεν ξερω τι να κανω...ξερω πως πολλοι θα με κρινετε..ναι τον απατησα ναι δεν ειναι σωστο..δεν θελω να πληγωνω 2 ανθρωπους..ολο αυτο με εχει διαλυσει..δεν ακουγεται τρομερο ομως οταν το νιωθεις ειναι πραγματικα απαισιο..εχω μισησει τον εαυτο μου...δεν θελω να παιζω με τα συναισθηματα κανενος...ουτε με τα δικα μου...αυτο το διαστημα δεν μιλαω με κανεναν για να ηρεμησω..αλλα και παλι δεν ξερω τι να κανω...
Reply With Quote
tzegeo (tzesi)
νέο μέλος
tzegeo's Avatar

Η tzesi, μπήκε στην παρέα στις 26-12-11, ταύρος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 12 μηνύματα.

tzegeo is offline tzegeo is offline  
εσυ να κανεις αυτο που λεει γ καρδια σου. μην μεινεις με το αγορι σου μονο και μονο επειδη μπορει να κανεισ λαθοσ επιλογη για τον αλλον..αν θελεισ τον αλλον τοτε χωρισε..στην τελικη για παντα θα εισαι με τον πρωτο? δοκιασε κι αλλα πραγματα και απο οτι καταλαβα δεν εισαι τυπος που κερατωνει οταν εχει σχεση, για να το εκανες τωρα αυτο κατι σημαινει..
Reply With Quote
evakied
νέο μέλος
evakied's Avatar

Η evakied, μπήκε στην παρέα στις 26-01-12, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

evakied is offline evakied is offline  
CrazyCrazy geia kai apo mena!Ontws to oti filhthikate den htan katholoy swsto h dikaio gia to agori sou.Kane ayto pou sou leei h kardia sou kai mhn mpeis sto motivo gynaika me "rezerves",mhn ksexnas oti ta eteronyma elkontai alla ta omwnyma menoun kairo mazi ,ksekatharise poly kala ti niwtheis mesa sou kai otan eisai sigourh gia thn apofash sou anakoinwse to me poly eygenia kai katharothta psyxhs giati sigoura kai kapoios allos tha ponesei para poly pera apo esena....
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited