Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 17:48 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Φιλη=Φιδι Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
marina<3
τακτικό μέλος
marina<3's Avatar

Η marina<3, μπήκε στην παρέα στις 26-12-11, μας γράφει από Αλεξανδρουπολη, Ταυρος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 65 μηνύματα.

marina<3 is offline marina<3 is offline  
Thumbs down Φιλη=Φιδι
Γεια σας κοριτσια
λοιπον.. εγω με αυτην την κοπελα γνωριζομαι γυρω στα 4 χρονια νομιζω ειναι αρκετα περιεργος χαρακτηρας.. προσφατα μαλωσε και με τις αλλες κολλητες τις για ενα αγορι και απο τοτε κλεινεται στον εαυτο της.. εγω την παρωτρεινω να μ πει τι εγινε και να την βοηθησω αν μπορω αλλα αυτη αντι8ετα θυμωνει και δεν μου λεει τιποτα.. τελος παντων.. αυτη μου 8υμωνει συχνα τελευταια για χαζους λογους και με βριζει αλλα εγω ποτε δν την εβρισα και δν μαλωνα ποτε μαζι της.. δεν ασχολιωμουν και αυτη μετα απο καποιο καιρο ολα μελι γαλα.....
! Εγω πριν 3 μερες τα χαλασα με τον αγορι μ.. αυτος εχει ως συνηθος πριν παει να την <<πεσει>> σε καποια κοπελα κανει λαικ σε ολεσ τησ τισ φωτογραφιεσ..(αυτο ειχε κανει και μ εμενα) με το που ειδα προσφατα λαικ του στις φωτογραφιεσ τησ πηγα να την προοιδοποιησω και να της πω οτι αυτος ειναι απλα ΔΙΠΡΟΣΩΠΟΣ! κ Αυτη ου ξεφουρνησε οτι μηλανε κιολασ (οπως το περιμενα) ειπα και σε αυτον να την αφησει ησυχη γτ την αγαπαω πολυ σαν φιλι μου και δεν 8ελω να πληγω8ει οπως εγω απο αυτον τον αν8ρωπο.. με αυτον ειπαμε διαφορα γενικα πραγματα... η χριστινα μ ειπε οτι δεν τρεχει τιποτα και οτι απλα μηλανε.. (να προσ8εσω οτι και με εμενα αρχισε με λαικ και μετα μηλουσαμε και............) εχω τρομερα νευρα μαζι της γιατι απο οτι εμα8α για αυτον τον λογο ειχε μαλωσει και με μια αλλη κοπελα.... και να προσ8εψω επισης οτι το ιδιο ειχε γινει και με τον προιγουμενο αγορι μ ειναι πολυ ομορφη δν μπορω να πω...
οταν ο εγωισμος λεει <<αντιο>> η <3 αγαπη <3 ψιθυριζει <<θα τα ξαναπουμε>>....
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

Η barbie, μπήκε στην παρέα στις 02-02-12, και έχει δημοσιεύσει 484 μηνύματα.

barbie is offline barbie is offline  
και ακόμα την θεωρείς φίλη σου?????? τα θες και τα τραβάς βρε αγάπη. δίπλα μας κρατάμε ανθρώπους που μας ωφελούν και μας πάνε παραπέρα.. τί σόι φίλη είναι αυτή που σου φέρεται άσχημα και κλέβει και γκόμενους...και η σκλερανίκοβα να είναι δεν έχει κανένα δικαιώμα να φέρεται έτσι αλλά αφού βρίσκει τα τέλεια θύματα καλά κάνει!!!!
αναθεώρησε ποιοι ανθρωποι θες να είναι δίπλα σου και άρχιζε να γράφεις ονόματα σε black list
.
ποτέ στη ζωή σου να μη φοβάσαι να το τολμάς.μα να μην τολμάς να φοβάσαι..
Reply With Quote
sirina
νέο μέλος
sirina's Avatar

Η sirina, μπήκε στην παρέα στις 17-05-12, zygos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 34 μηνύματα.

sirina is offline sirina is offline  
και σε μενα σημβενει κατι παρομοιο ολες οι φιλες μου θελουν το αγορι μου η δεν θελουν να ειμαι ευτιχισμενη και ετσι κανουν οτι μπορουν για να με χωρισουν αν θεσ την συμβουλι μ αν βρεις καποιον που αγαπας πραγματικα διωξτες ολες οσες θελουν το κακο σ μην τις αφισεις να σε πληγωσουν αλλα καντες να πληγωθουν απ την αδιαφορια σου για τη ζιλια τους
Reply With Quote
marina<3
τακτικό μέλος
marina<3's Avatar

Η marina<3, μπήκε στην παρέα στις 26-12-11, μας γράφει από Αλεξανδρουπολη, Ταυρος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 65 μηνύματα.

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας
αυτο που μ προτεινες να αδιαφορισω ναι το εχω κανει στο παρελθον και εχει αποτελεσμα
Reply With Quote
lila
LILA
lila's Avatar

Η lila, μπήκε στην παρέα στις 23-05-12, και έχει δημοσιεύσει 7 μηνύματα.

lila is offline lila is offline  
geia sas.!
uparxoun kai kala kanei tetoies files kai exw eixa mia kai phge na me xwrisei apo to agori mou alla to katalabei oso htane akoma arxh kai thn ekana sthn akrei...mhn deineis kai esu loipon shmasia se an8rwpous apo den a3izoun..!!
Reply With Quote
treliara annia
τακτικό μέλος
treliara annia's Avatar

Η treliara annia, μπήκε στην παρέα στις 23-05-12, μας γράφει από ΤΡΕΛΟΧΩΡΙΟ, parthenos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 120 μηνύματα.

treliara annia is offline treliara annia is offline  
geia sou !!! eipa na mpw sthn sizitish mias kai thimithika ena kanona pou exoume kai emeis ta koritsia: den aggizoume proin kai nin filis!!!!! enas einai o kanonas....eleos.loipon ediaforhse afou den se akouei ase thn na faei to kefalh ths . den a3izei na spatalas xrono gia ayto . mhn 3exnas oti i zwh einai mikrh...zhse thn kathe stigmh!!!!!!!!!!!!!!!!kisses(hakuna matata)
Reply With Quote
zouzouna (zouzouna)
τακτικό μέλος
zouzouna's Avatar

Η zouzouna, μπήκε στην παρέα στις 30-05-12, μας γράφει από limnos, aigwkeros στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 51 μηνύματα.

zouzouna is offline zouzouna is offline  
SYMFWNW ME THN TRELIARA ANNIA KAI THN BARBIE DONT WORRY KOPELIA HAKUNA MATATA OPWS LEEI KAI H TRELIARA ANNIA.OLA MIA IDEA EINAI OPWS LEW KAI EGW.TETOIA FILI DEN A3IZEI OPOTE MHN ASXOLEISAI......
Reply With Quote
treliara annia
τακτικό μέλος
treliara annia's Avatar

Η treliara annia, μπήκε στην παρέα στις 23-05-12, μας γράφει από ΤΡΕΛΟΧΩΡΙΟ, parthenos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 120 μηνύματα.

treliara annia is offline treliara annia is offline  
isxuh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
marina<3
τακτικό μέλος
marina<3's Avatar

γεια σας κοριστια και ευχαριστω για τις απαντησεις σας.. μου ζητησε 2η ευκαιρια και εγω η χαζη της την εδωσα..και κανει παλι τα ιδια.. γυρναει και μου λεει εγω αν τον ηθελα θα τον ειχα... ολο μεσα στο υπονοουμενο...
Reply With Quote
zouzouna (zouzouna)
τακτικό μέλος
zouzouna's Avatar

Η zouzouna, μπήκε στην παρέα στις 30-05-12, μας γράφει από limnos, aigwkeros στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 51 μηνύματα.

zouzouna is offline zouzouna is offline  
σορι που στο λεω αλλα τα θεσ και τα παθαινεισ.την εχω πατησει και εγω ετσι και οχι μια αλλα δυο τρεισ φορεσ.ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ.....
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited