Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 17:48 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: θα εκτιμησεις καποιον μονο οταν τον χασεις.... Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
σταυρουλα!!!
νέο μέλος
σταυρουλα!!!'s Avatar

Η σταυρουλα!!!, μπήκε στην παρέα στις 25-05-12, παρθενος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 9 μηνύματα.

σταυρουλα!!! is offline σταυρουλα!!! is offline  
Unhappy θα εκτιμησεις καποιον μονο οταν τον χασεις....
η δικη μου ιστοριά ειναι κατι περισσοτερο απο περιπλοκη... με τον ακη γνωριστηκαμε πριν 3 χρονια και αν με ρωτουσε καποιος τοτε αν προκειτε ποτε να τον ερωτευτω θα ελεγα οτι ακομα και αν ηταν ο τελευταιος στη γη δεν θα ειμασταν ζευγαρι. βλεπετε ημουν τρελη και παλαβη για καποιον αλλον... μπορω να πω οτι με κολακευε το γεγονος οτι ο ακης με ηθελε και το εδειχνε με καθε τροπο. ηταν ετοιμος να με προστατευσει ακομα και οταν δεν το χρειαζομουν ηθελε να ειμαι καλα ακομα και αν δεν ειμασταν μαζι. περιμενε την στιγμη που θα τον θελω... ολοι μου ελεγαν πως δεν υπαρχει περιπτωση να βρω καλυτερο παιδι μα εγω δεν το εκτιμουσα. ο ακης περιμενε εμενα και εγω περιμενα τον τοτε πρωην μου να γυρισει πισω! χαζομαρες... καποια στιγμη 2 χρονια πριν, ο ακης αρχισε να απομακρυνεται και εγω να κολλαω μαζι του. εχασα το δεδομενο μου. τοτε αρχισα να του δινω σημασια και να του λεω πως θελω να ειμαστε μαζι. δεν το επεξε δυσκολος με ηθελε ακομα και λιγες μερες μετα ειμασταν ζευγαρι.. αν λεγεται ζευγαρι κατι που κραταει λιγες ωρες. και αυτο γιατι μεσα σε λιγες ωρες σχεσης καταλαβα πως δεν τον ηθελα τοσο που να νιωθω καλα μαζι του. ''νιωθω παγιδευμενη'' ειπα στους φιλους μου οταν με παρακαλουσαν να μεινω μαζι του εστω για λιγο για να μην τον πληγωσω ετσι... εγω ομως του κεφαλιου μου.. τον χωρισα λιγες ωρες αφου τα φτιαξαμε !!! μετα απο αυτο το γεγονος ο ακης περασε απο τα σταδια του χωρισμου σε ελαχιστο χρονο. οταν συναντιωμασταν εστω τυχαια στον δρομο ημουν πια αγνωστη και ο ακης το δεδομενο μου εγινε αγνωστος και σκληρος κριτης μου. στον χρονο που ακολουθησε αρχισα να τον ερωτευομαι. τον ειχα χασει οριστικα και καταλαβα την αξια του! τωρα πια ειμαστε συμμαθητες καθεται στο μπροστινο θρανιο, αδιαφορει παντελως για μενα ενω εγω ειμαι τρελα ερωτευμενη μαζι του. ξερω ισως να πιστευετε πως ειναι αποθυμενο αλλα μαλλον δεν ισχυει. στην αρχη της σχολικης χρονιας εκανε πως δεν με γνωριζει τωρα πια η σχεση μας βελτιωθηκε μιλαμε σαν γνωστοι- οχι σαν φιλοι. ειχε κανει σχεσεις απο τοτε και αυτη τη στιγμη βρισκεται σε σχεση και ειναι ερωτευμενος εν αντιθεση με μενα που ειμαι ερωτευμενη μαζι του και χωρις σχεση. τωρα πια εγω θελω τον ακη και αυτος την κοπελα του. τελικα ειναι ροδα η ζωη. μηπως υπαρχει κατι να κανω να με θελει ξανα???????
Reply With Quote
μαρ95
νέο μέλος
μαρ95's Avatar

Η μαρ95, μπήκε στην παρέα στις 14-05-12, υδροχόος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 34 μηνύματα.

μαρ95 is offline μαρ95 is offline  
κοπέλα μου σε καταλαβαίνω..
τόσο καιρό τον είχες δεδομένο και όταν κατάλαβες οτι άρχισε να ξεκολλάει κόλλησες εσύ..
και εμένα μου είχε συμβεί ακριβώς το ίδιο με τον πρώην μου..
αλλά ειλικρινά εφόσον καταλάβεις οτι σε θέλει ακόμη σου το λέω απο τώρα δεν θα τον θες μετά..
έχω περάσει ακριβώς το ίδιο και όχι μια φορά.
πίστεψε με...αφού αυτός σου φερόταν καλά δεν αξίζει να τον ξαναπληγώσεις για ένα αποθυμένο..και εγώ έλεγα οτι δεν ήταν ένα απλό αποθημένο αλλά κατάλαβα οτι έκανα λάθος μόλις τα ξαναφτοιάξαμε..και το μόνο που είχα καταφέρει ήταν να τον ξαναπληγώσω..η γνώμη μου είναι να τον αφήσεις να ζήσει αυτό που έχει τώρα και να προχωρήσεις αλλού..άλλωστε έχει και κοπέλα..προχώρα στην χωή σου χωρίς αυτόν :)
πίστεψε με αν σε ένοιζε πραγματικά θα ενδιαφερόσουν απο την αρχή..μετλα απο λίγο καιρό θα το ξεπεράσεις..
there are far better things ahead than any we leave behind
Reply With Quote
σταυρουλα!!!
νέο μέλος
σταυρουλα!!!'s Avatar

Η σταυρουλα!!!, μπήκε στην παρέα στις 25-05-12, παρθενος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 9 μηνύματα.

η αληθεια ειναι οτι αυτη τη στιγμη δεν καταλαβαινω πως μπορει να ονομαζεται αυτο που νιωθω ΄άποθυμενο'' αλλα προφανως εχεις δικιο... κραταω αυτο που ειπες οτι μου φερθηκε καλα και δεν αξιζει να τον ξαναπληγωσω.. σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου θα προσπαθησω να τις ακολουθησω! ¨:))))
Reply With Quote
litsa
νέο μέλος
litsa's Avatar

Η litsa, μπήκε στην παρέα στις 25-05-12, και έχει δημοσιεύσει 6 μηνύματα.

litsa is offline litsa is offline  
σταυρουλα μου σε καταλαβαινω!πιστευω ομως οτι το θεμα εχει κλεισει οριστικα κ πρεπει να το παρεις αποφαση κ πιο πολυ για το δικο σου το καλο...για να μην βασανιζεσαι!μη νιωθεις ενοχες για οτι εγινε γιατι μπορει να υπηρχε λογος που ηρθανε ετσι τα πραγματα κ καλο θα ηταν να το αποδεχομαστε,να συμφιλιωνομαστε με τα λαθη μας γιατι ειναι μερος του εαυτου μας κ να συνεχιζουμε τη ζωη μας με ανθρωπους που ειναι κοντα μας κ μας αγαπανε κ δν κουραζονται να μας το δειχνουν....!!!!!ξεχνα το παρελθον σου κ τα ατομα που το απαρτιζουν κ ζησε τη ζωη σου κανοντας πραγματα που σε γεμιζουν κ σε κανουν χαρουμενη!!!κ θυμισου ενα πραγμα:τα ατομα που ανηκουν στο παρελθον υπαρχει λογος που δν υπαρχουν κ στο παρον μας...μν μπερδευεις λοιπον τ παρελθον με τη ζωη σου γιατι ποτε δεν θα απαλλαχτεις απο αυτο κ δεν θα συνεχισεις τη ζωη σου οπως σου αξιζει!!ελπιζω να βοηθησα!!!
Reply With Quote
σταυρουλα!!!
νέο μέλος
σταυρουλα!!!'s Avatar

σε ευχαριστω πολυ λιτσα μου αλλα δεν μπορω να υπολογισω τον βαθμο δυσκολιας που εχει η αποκοπη απο το παρελθον... ομως οπως σε συμβουλευσα ετσι πρεπει να πραξω... σε ευχαριστω και παλι φιλακια!!!
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων