Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 17:48 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Διλημμα ;-/ Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
erwteymeni (erwteymeni)
τακτικό μέλος
erwteymeni's Avatar

Η erwteymeni, μπήκε στην παρέα στις 05-03-12, μας γράφει από kosmos tou pote:), και έχει δημοσιεύσει 67 μηνύματα.

erwteymeni is offline erwteymeni is offline  
Προεπιλογή Διλημμα ;-/
Γεια σας κοριτσαρες επεστρεψα απο διακοπες με φρεσκο θεμα.Λοιπον για οσες ειχαν διαβασει το πρωτο μοθ αρθρο που μιλουσα για εναν που ειμαι τρελα ερωτευμενη και ειναι 20 χρονων και δεν κανει κινηση παρ' ολο το ενδιαφερων του και την αγαπη που λεγε οτι μου χε.Εξακολουθώ να τρεφω πολλα συναισθηματα για αυτον και ειναι ο μονος που θελω να μοιραστω τα παντα τον αισθανομαι σαν κομματι μου πια παρολο που ειμαι ερωτευμενη εδω και 1,5 χρονο.Στις διακοπες ομως γνωρισα αλλο ενα παιδι ο οποιος κανει κινηση και βγαινουμε και μιλαμε τηλ και στελνουμε μυνηματα γενικα με νοιαζετε παρα πολυ παρ' ολο το μικρο χρονικο διαστημα που γνωριζομαστε.Και μενα μαρεσει αρκετα δεν λεω ομως εκεινος θελει σχεση μαζι μου.Το συζητησα και με τισ κολλητες μου και μου ειπαν πως ειναι πολυ καλο παιδι και πως θα ηταν βλακεια να μην κανω κατι μαζι του επειδη θελω να περιμενω ακομα τον αλλον για το ποτε θα αποφασισει να μοθ ζητησει να ειμαστε μαζι και να μην αφησω την ευκαιρια και κατι τετεια.Προσφατα ημουν μαζι με το παιδι που γνωρισα στις διακοπες και ειμασταν καπως τρυφερα.Γυρνωντας σπιτι ομως ενιωσα πιεσμενη πως πρεπει να διαλεξω αναμεσα στο να ειμαι με καποιον που θα μου φερεται καλα και με διεκδικει και στο να περιμενω ακομα αυτον που πραγματικα θελω να ειμαι.Δεν ξερω τι να κανω νιωθω πως τα χω ανακατεψει μεσα μου.Βεβαια δεν θελω να περιμενω και τον αλλον και να μου ξεφουρνισει οτι βρηκε αλλη και τοτε εγω μπακουρη και ηλιθια εχοντασ αφησει την ευκαιρια...Εσεις τι λετε ρε κοριτσια οτι κι αν πειτε θα το ακουσω.......
Reply With Quote
Dolly (Katerina)
τακτικό μέλος
Dolly's Avatar

Η Katerina, μπήκε στην παρέα στις 13-04-11, Αιγόκερως στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 53 μηνύματα.

Dolly is offline Dolly is offline  
Εγω πιστευω πως πρεπει να προχωρισεις μπροστα. . Δεν λεω οτι ειναι ευκολο να ξεπερασεις αυτον που εισαι ερωτευμενη καταλαβαινω απολυτα πως νιοθεις αλλα επεισης δεν μπορεις και να τον περιμενεις για παντα! Αν μ'αυτο το νεο παιδι περνας καλα και τεριαζετε τοτε γιατι οχι ; κρατα τα συναισθηματα σου για τον αλλον μονο για σενα κ προχωρα μπροστα ! Ποτε δεν ξερεις ισως το νεο παιδι να σε βοηθισει να τον ξεχασεις
Reply With Quote
erwteymeni (erwteymeni)
τακτικό μέλος
erwteymeni's Avatar

Η erwteymeni, μπήκε στην παρέα στις 05-03-12, μας γράφει από kosmos tou pote:), και έχει δημοσιεύσει 67 μηνύματα.

Εγω πιστευω πως πρεπει να προχωρισεις μπροστα. . Δεν λεω οτι ειναι ευκολο να ξεπερασεις αυτον που εισαι ερωτευμενη καταλαβαινω απολυτα πως νιοθεις αλλα επεισης δεν μπορεις και να τον περιμενεις για παντα! Αν μ'αυτο το νεο παιδι περνας καλα και τεριαζετε τοτε γιατι οχι ; κρατα τα συναισθηματα σου για τον αλλον μονο για σενα κ προχωρα μπροστα ! Ποτε δεν ξερεις ισως το νεο παιδι να σε βοηθισει να τον ξεχασεις
εχεις απολυτο δικιο αυτο σκεφτομαι να κανω πρεπει να προχωρησω αλλα πιστευω πως αν κανω σχεση με αυτο το παιδι σιγουρα θα περναω τελεια και θα μου συμπεριφερεται υπεροχα ομως σε περιπτωση που εχω πολυ καιρο σχεση μαζι του και "χτυπησει παλαμακι"ο αλλος για να ρθω σε αυτον εγω πιστευω πως θα τρεξω πισω του και θα ειναι πολυ ασχημο για τον αλλον :/με φιλαει και σκεφτομαι τον αλλον ειμαι μαγκωμενη γιατι τον σκεφτομαι συνεχεια θελω να λυθω και να ειμαι πιο ανετα και να μην τον εχω στο μυαλο μου συνεχεια ετσι ωστε να περναω ομορφα και χαιρομαι την νεα μου σχεση
Reply With Quote
mariw
νέο μέλος
mariw's Avatar

Η mariw, μπήκε στην παρέα στις 27-07-12, και έχει δημοσιεύσει 7 μηνύματα.

mariw is offline mariw is offline  
και εγω πιστευω πως πρεπει να προχωρησεις μπροστα..θα δεις πως οσο περισσοτερο χρονο θα περνας με το παιδι που γνωρισες στις διακοπες τοοσο περισσοτερο θα σαρεσει και θα τον εμπιστευεσαι
ασε τον αλλον μην περιμενεις γιατι μπορει να ειναι και αδικα..εγω προσφατα ημουν στην ιδια θεση με σενα και προτιμησα να περιμενω και απεριψα τον αλλον που πραγματικα νοιαζοταν για μενα και ειλικρινα δεν καταφερα τιποτα..
Reply With Quote
erwteymeni (erwteymeni)
τακτικό μέλος
erwteymeni's Avatar

και εγω πιστευω πως πρεπει να προχωρησεις μπροστα..θα δεις πως οσο περισσοτερο χρονο θα περνας με το παιδι που γνωρισες στις διακοπες τοοσο περισσοτερο θα σαρεσει και θα τον εμπιστευεσαι
ασε τον αλλον μην περιμενεις γιατι μπορει να ειναι και αδικα..εγω προσφατα ημουν στην ιδια θεση με σενα και προτιμησα να περιμενω και απεριψα τον αλλον που πραγματικα νοιαζοταν για μενα και ειλικρινα δεν καταφερα τιποτα..
πωωωω βασικα δικιο εχετε το μισουμε αυτο το διλημμα αλλα οταν ξερουμε πιο ειναι το σωστο δεν το κανουμε γιατι μας τυφλωνει ο ερωτας :/
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 225 μηνύματα.

natalia is offline natalia is offline  
Το εχω νιωσει! Και πιστεψε με δεν ειναι τιποτα. Με τον καιρο ολα περνανε. Καποια στιγμη αυτο θα σου περασει. Απλα βαλε τα δυνατα σου να δεις ολα τα καλα στον καινουριο και ολα τα ασχημα στον παλιο. Βγαλτον απο το μυαλο σου οσο γινεται και επικεντρωσου στον καινουριο ερωτα. Και ολα θα πανε καλα. Προχωρα σου δινεται μια χρυση ευκαιρια! Ο ερωτας με ερωτα περναει δοκιμασμενο ^^
Reply With Quote
Sissaki
νέο μέλος
Sissaki's Avatar

Η Sissaki, μπήκε στην παρέα στις 19-09-12, και έχει δημοσιεύσει 2 μηνύματα.

Sissaki is offline Sissaki is offline  
εχεις απολυτο δικιο αυτο σκεφτομαι να κανω πρεπει να προχωρησω αλλα πιστευω πως αν κανω σχεση με αυτο το παιδι σιγουρα θα περναω τελεια και θα μου συμπεριφερεται υπεροχα ομως σε περιπτωση που εχω πολυ καιρο σχεση μαζι του και "χτυπησει παλαμακι"ο αλλος για να ρθω σε αυτον εγω πιστευω πως θα τρεξω πισω του και θα ειναι πολυ ασχημο για τον αλλον :/με φιλαει και σκεφτομαι τον αλλον ειμαι μαγκωμενη γιατι τον σκεφτομαι συνεχεια θελω να λυθω και να ειμαι πιο ανετα και να μην τον εχω στο μυαλο μου συνεχεια ετσι ωστε να περναω ομορφα και χαιρομαι την νεα μου σχεση
ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ Σ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΧΟΛΙΟ Μ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΑ ΔΙΚΑ Μ....ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΗΜΟΥΝ "ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ" ΘΑ ΠΩ Κ ΟΧΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ Π ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΑΛΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΣΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕ.....ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ Κ ΕΓΩ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΕΤΟΣ Π ΕΚΑΝΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΑ Π ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙΣ Κ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΑΚΟΜΑ Κ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ....ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ Τ ΔΩΣΩ ΜΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ....ΤΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ Κ ΝΙΩΘΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.....ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ Π ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΗΜΟΥΝ....ΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ Σ ΠΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ Κ Π ΞΕΡΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Σ!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΡΙΣΚΑΡΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.....
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 225 μηνύματα.

natalia is offline natalia is offline  
Sissaki συμφωνω απολυτα! Οι ιστοριες μας συμπιμπτουν τοσο μα τοσο πολυ! erwteymenh προχωρα ολα θα πανε καλα ^^
Reply With Quote
erwteymeni (erwteymeni)
τακτικό μέλος
erwteymeni's Avatar

eyxaristw poli kopelares mou sas exw omws nea ton kainourio ton etzasa teliws afou den mou aresei pragmatika enw exoun arxisei na phgenoun kala ta pragmata me ton allon d
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων