Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 11:36 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Δουλεια.... Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
mania
??
mania's Avatar

Η mania, μπήκε στην παρέα στις 09-02-09, μας γράφει από κυπρος, καρκινος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 55 μηνύματα.

mania is offline mania is offline  
Προεπιλογή Δουλεια....
Δουλεια. Τι δουλεια ομως?
Θελω να πιασω δουλεια. Που να τι βρω? Τι να κανω??
Αφου οπου πας θελουν ή μεσον, ή να τους κατσεις!!!

Πας να ζητησεις δουλεια και σου λενε...Ποσων ετων ειστε? Μεχρι 35 θελουμε!!!
Τι να με κανεις ρε κυριος και με θες κατω των 35? Για να καθομαι στα ποδια σου με θες ή για υπαλληλο???

Τους σιχαθηκα ολους πια. Και να σου κατσει να σε προσλαβει καποιος, αν δεν του "κατσεις" μετα θα βρει τροπο να σε διωξει!

Και μιλαω εκ πειρας.

Ασε που για να βρεις μια δουλεια της προκοπης, πρεπει να ξερεις προσωπικα τον προεδρο της χωρας.

Αλλοιως δεν εχεις δικαιωμα.
Και καθονται οι κυφηνες με τα ποδια στα γραφεια τους, και πας να ζητησεις μια βοηθεια ή πληροφορια, και σε κοιτανε λες και τους χαλασες τον ιρμο τους!!!!!!
Ναι γιατι εκεινη την ωρα, ειχαν σοβαρη σκεψη...( τι να φορεσω αραγε αποψε που θα παμε για καφε με τον Τακη!!!!!!)
Οι καλοπερασακηδες!!!
Ερχεται καθε μηνα μια επιταγη ΝΑ με το συμπαθειο και νομιζουν οτι ειναι και ανωτεροι απο μας τους υπολοιπους.

Ειλικρινα εχω βαρεθει, εχω σιχαθει, εχω κουραστει

Μια δουλεια ρε δεν υπαρχει??
Χωρις μεσον, χωρις να κοιτανε αν εχεις πλουσια βυζια και μεγαλο κωλο (σορυ κιολας),
και να μην περιμενουν να τους κανεις ολη τη δουλεια και να σε πληρωνουν 500 το μηνα!!
Ασε που τωρα ξεφυτρωσε και η κριση!!! Κριση λενε και πρεπει να απολυσουμε προσωπικο.
Και τι να κανει ο φτωχος ο ανθρωπος που πρεπει να δουλεψει? Γιατι εχει και σπιτι και οικογενεια να ταισει, και νοικι να πληρωσει.
Κριση ναι, υπαρχει. Αλλα μονο για τους φτωχους. Γιατι η κριση μονο για μας ειναι. Οι πλουσιοι την χρησιμοποιουν για να πλουσιεψουν περισσοτερο.

Κριση, κριση, κριση!!!!!!
Και μενα κριση με εχει πιασει με ολα αυτα...
Αντε φευγω
Γεια!!!!!!!
τιποτα δεν γινεται τυχαια....
Reply With Quote
myrto
νέο μέλος
myrto's Avatar

Η myrto, μπήκε στην παρέα στις 17-03-09, και έχει δημοσιεύσει 2 μηνύματα.

myrto is offline myrto is offline  
a re mania..opws panta oi kaloi thn patane...karkinaki den eisai? k gw to idio....den peirazei.. kathe empodio gia kalo einai...to thema omws einai posa empodia????
Reply With Quote
mania
??
mania's Avatar

Η mania, μπήκε στην παρέα στις 09-02-09, μας γράφει από κυπρος, καρκινος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 55 μηνύματα.

mania is offline mania is offline  
Κι αλλο καρκινακι???? τι εχουμε εμεις ρε παιδι μου και παντα σμιγουμε?? Μαγνητη και βρισκει η μια την αλλη??? χαχααχαχα
Ευτυχως βεβαια, γιατι μονο μεταξυ μας καταλαβαινομαστε!!!
τιποτα δεν γινεται τυχαια....
Reply With Quote
Toulipaki (Γωγώ)
τακτικό μέλος
Toulipaki's Avatar

Η Γωγώ, μπήκε στην παρέα στις 26-08-11, μας γράφει από Θεσσαλονίκη, Τοξότης στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 139 μηνύματα.

Toulipaki is offline Toulipaki is offline  
Καταλαβαίνω απόλυτα κορίτσια τι λέτε!κι εγώ περνάω το ζόρι μου απο τον Ιούνιο.Ψάχνομαι τρελλά.Γιατί δούλευα χρόνια κάπου αλλά η κυρία προτίμησε να με απολύσει παρότι της δούλευα σα σκυλί και της έφερνα επιτυχίες στο φροντιστήριο της, για να φέρει τελικά μια φίλη της.Αλλά δε πειράζει.Ρόδα είναι και γυρίζει.Και η φίλη της;Μαγαζί έχει με τον άντρα της συν τη δουλειά του συν κάποια ιδιαίτερα που κάνει αυτή.Και τι ήθελε;Τα ένσυμα,που θα μπορούσε να λυθεί με μια εικονική πρόσληψη όπως της έκανε και πέρσι.Αλλά η πρώην εργοδότρια μου προτίμησε να με πετάξει,λέγοντας μου και ψέμματα οτι και καλά δεν μπορεί να με πληρώνει.Λές κι εγώ είμαι τόσο χάπατο που την πίστεψα.....Μερικοί είναι απλά να τους σιχαίνεσαι και τίποτα άλλο.Όλα όμως πληρώνονται οταν αδικείς ανθρώπους και τους πετάς χωρίς να υπάρχει λόγος.....Που θα πάει;Θα γυρίσει ο τροχός θα ********* κι ο φτωχός
Reply With Quote
Anette
νέο μέλος
Anette's Avatar

Η Anette, μπήκε στην παρέα στις 04-09-11, Διδυμος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 33 μηνύματα.

Anette is offline Anette is offline  
Οριστε που καταντησαμε!!!
Ποσο δικιο εχεις mania!
Φυσικα και υπαρχουν ανθρωποι που εχουν να ζησουν μια οικογενεια και να πληρωσουν ενοικια!Αλλα προφανως δεν ενδιαφερεται ΚΑΝΕΙΣ για αυτους τους ανθρωπους!
Στο οτι θελουν μεσον ή να τους κατσεις δεν το συζητω....αλλο πραμα
Τι να πω?
Μακαρι να καλυτερεψουν τα πραγματα και να λειτουργουν ολα πιο τιμια και με αξιοπρεπεια σε ολους τους τομεις αυτης της "οργανωμενης" χωρας!!
Reply With Quote
petrosxeirourgos
νέο μέλος
petrosxeirourgos's Avatar

Ο petrosxeirourgos, μπήκε στην παρέα στις 09-12-15, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

petrosxeirourgos is offline petrosxeirourgos is offline  
mporo na sou prosfero doulia, ama thelis stile mou minima. San boithos sto iatrio mou.
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2017 Jelsoft Enterprises Limited