Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 06:41 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: ελληνιδες και αλβανοι Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
αντωνια1999
νέο μέλος
αντωνια1999's Avatar

Η αντωνια1999, μπήκε στην παρέα στις 28-01-18, και έχει δημοσιεύσει 13 μηνύματα.

αντωνια1999 is offline αντωνια1999 is offline  
Προεπιλογή ελληνιδες και αλβανοι
Γεια σας ειμαι η Αντωνία ειμαι 19 και θέλω να ανοίξω ένα θέμα που από μικρη τα βλέπω και τα ζω στο Γυμνάσιο κιόλας γνώρισα έναν αλβανό όπου μου άρεσε παρά πολύ είχε κορμάρα φιλούσε πολύ ωραία και έκανε πολύ δυνατό σεξ οι ελληνες με κοιτούσαν με μισό μάτι εγώ στις επόμενες σχέσεις μου ξανά διάλεγα αλβανούς είχα δοκιμάσει και με 2 Έλληνες αλλά δεν μ'άρεσε είναι κακό σαν ελληνίδες να πηγαίνουμε με αλβανούς?μια βόλτα άμα πας Θεσσ/Γιάννενα/6\10 είναι με αλβανό πλέον έχει γίνει καθημερινότητα και μόδα θα ελεγα ελληνίδα με αλβανο.και τέλος ειμαι με τον μπλεντι 7 μήνες είναι 28 και σκέφτομαι πως θα το πω στους γονείς μου...δεκτές όλες οι απόψεις αλλά και οι παθουσες με σχετική εμπειρία...
Reply With Quote
mixas123
νέο μέλος
mixas123's Avatar

Ο mixas123, μπήκε στην παρέα στις 14-02-18, και έχει δημοσιεύσει 7 μηνύματα.

mixas123 is offline mixas123 is offline  
Γεια σας ειμαι η Αντωνία ειμαι 19 και θέλω να ανοίξω ένα θέμα που από μικρη τα βλέπω και τα ζω στο Γυμνάσιο κιόλας γνώρισα έναν αλβανό όπου μου άρεσε παρά πολύ είχε κορμάρα φιλούσε πολύ ωραία και έκανε πολύ δυνατό σεξ οι ελληνες με κοιτούσαν με μισό μάτι εγώ στις επόμενες σχέσεις μου ξανά διάλεγα αλβανούς είχα δοκιμάσει και με 2 Έλληνες αλλά δεν μ'άρεσε είναι κακό σαν ελληνίδες να πηγαίνουμε με αλβανούς?μια βόλτα άμα πας Θεσσ/Γιάννενα/6\10 είναι με αλβανό πλέον έχει γίνει καθημερινότητα και μόδα θα ελεγα ελληνίδα με αλβανο.και τέλος ειμαι με τον μπλεντι 7 μήνες είναι 28 και σκέφτομαι πως θα το πω στους γονείς μου...δεκτές όλες οι απόψεις αλλά και οι παθουσες με σχετική εμπειρία...
Το τι κάνεις στην ζωή σου και τι όχι είναι δικό σου θέμα. Όλα επιλογές και οι συνέπειες αυτών είναι. Αν αυτό θες, γούστο σου και καπέλο σου.
Όσο για το 6/10 που λες, πολύ το αμφιβάλλω, όπως επίσης και το "καθημερινότητα" και "μόδα". Όχι ότι δεν συμβαίνει, ξέρω πολλά παράδειγματα προσωπικά αλλά δεν θα το χαρακτήριζα έτσι.
Γιατί ακριβώς να το πεις στους γονείς σου; Πάτε για γάμο;
Reply With Quote
αντωνια1999
νέο μέλος
αντωνια1999's Avatar

Η αντωνια1999, μπήκε στην παρέα στις 28-01-18, και έχει δημοσιεύσει 13 μηνύματα.

Ίσος και παραπάνω από 6/10χωρίς υπερβολές για γάμο δν ξέρω πάντως τεριαζουμε οι ελληνίδες πολύ με τους αλβανούς κ αν φοβουντε οι Έλληνες ο θα κάνουμε παιδιά μαζί τους εμείς δν μπορούμε να κάνουμε κάτι...γιατί απλά κολαμε μαζί τους από τν πρώτη φορά κιολας
Reply With Quote
mixas123
νέο μέλος
mixas123's Avatar

Ο mixas123, μπήκε στην παρέα στις 14-02-18, και έχει δημοσιεύσει 7 μηνύματα.

mixas123 is offline mixas123 is offline  
Δεν μπορείς να το γενικοποιείς επειδή συμβαίνει σε σένα ή σε φίλες σου που έχεις συζητήσει και να μιλάς "εκ μέρους" όλων. Όπως και να χει, who cares? Κάνε ότι καταλαβαίνεις και ότι σου αρέσει.. Όσο για το θέμα με τα παιδιά, αφενός από που προέκυψε οτι οι έλληνες φοβούνται κάτι τέτοιο και αφετέρου 19 χρονών λίγο νωρίς δεν είναι για να σκέφτεσαι κάτι τέτοιο; Κοίτα να χαρείς την ζωή σου κι άσε τα παιδιά :P
Reply With Quote
askard95
νέο μέλος
askard95's Avatar

Η askard95, μπήκε στην παρέα στις 05-03-17, και έχει δημοσιεύσει 15 μηνύματα.

askard95 is online askard95 is online  
Ομοιοπαθης κι εγω κοπελια :P
Reply With Quote
askard95
νέο μέλος
askard95's Avatar

Η askard95, μπήκε στην παρέα στις 05-03-17, και έχει δημοσιεύσει 15 μηνύματα.

askard95 is online askard95 is online  
Δεν θελω να ακουστω ρατσιστρια και δεν ειμαι γιατι τα εχω με αλβανο, απλα επειδη εισαι μικρη μην ενθουσιαζεσαι ευκολα γιατι μπορει να θαμπωνουν οι αλβανοι αλλά πολλες φορες δεν ειναι τα καλυτερα παιδια και μπορει να σε πληγωσει...
Reply With Quote
αντωνια1999
νέο μέλος
αντωνια1999's Avatar

Πως προέκυψε με τον αλβανο?βρήκες κάτι ο δν έχουν άλλοι?γενικά νιώθουμε ποιο ασφάλεια στα χέρια Αλβανού κ ο λόγος είναι ότι είναι ποιο ψημενοι σε πολλά θέματα..
Reply With Quote
faery (νεράϊδα)
Δημιουργός
faery's Avatar

Η νεράϊδα, μπήκε στην παρέα στις 16-02-09, μας γράφει από ξωτικοχώρα, είναι 46 ετών, Καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 295 μηνύματα.

faery is offline faery is offline  
Ίσος και παραπάνω από 6/10χωρίς υπερβολές για γάμο δν ξέρω πάντως τεριαζουμε οι ελληνίδες πολύ με τους αλβανούς κ αν φοβουντε οι Έλληνες ο θα κάνουμε παιδιά μαζί τους εμείς δν μπορούμε να κάνουμε κάτι...γιατί απλά κολαμε μαζί τους από τν πρώτη φορά κιολας
Παρακαλώ μην γράφετε κομμένες φράσεις. Το έψιλον στο "δεν"... δεν είναι τόσο μεγάλος κόπος.

Είναι δικαιωμά σας να ταιριάξετε με όποια φυλή επιθυμείτε, όπως είναι χρέος σας να τιμήσετε την Ελληνική γλώσσα και καταγωγή σας.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
– Πες μου ένα χαρούμενο τραγούδι για την ζωή, είπε το δέντρο στΆ αστέρι του.
– Το τραγούδι που λέει η καγκελόπορτα, όταν ανοίγει και μπαίνει κάποιος που αγαπάς.

Βρείτε το e-female.gr στο facebook και κάντε Like!
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited