Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 06:56 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Δεν ξέρω πώς να το διαχειριστώ είμαι μπερδεμένη Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
RK1970
νέο μέλος
RK1970's Avatar

Η RK1970, μπήκε στην παρέα στις 25-09-16, και έχει δημοσιεύσει 1 μηνύματα.

RK1970 is offline RK1970 is offline  
Προεπιλογή Δεν ξέρω πώς να το διαχειριστώ είμαι μπερδεμένη
Καλημέρα, είμαι σε μία κατάσταση μπερδεμένη..από τον Ιούλιο ήρθα πολύ κοντά με εναν συνάδελφο, άρχισε ένα φλερτ ταυτόχρονα και από τους δύο, πήγα διακοπές και το φλερτ δυνάμωσε, ανταποκρινόταν με καυτά μηνύματα. Εγώ 46 παντρεμένη αλλα σε μία ιδιαίτερη κατασταση λευκού γάμου για τα μάτια των παιδιών αυτός 54 με παιδια χήρος. Του είπα απο την αρχη την καταστασή μου και προχωρησαμε σε εντονο φλερτ. Όταν γύρισα απο τις διακοπές είπαμε να αρχίσουμε να βλεπόμαστε κρυφά για να έρθουμε πιο κοντά ερωτικά. Ένα μηνα τώρα βρεθήκαμε για φιλια και αγκαλιες μονο 3 φορές και μετά απο πίεση δική μου. Έφερνε απίστευτες δικαιολογίες για να το αναβάλλει, ταυτόχρονα ανταποκρινόταν στα μηνύματά μου ακόμα και σε αυτά που ήταν καθαρά ερωτικού περιεχομένου. Άρχισα να υποπτεύομαι σεξουαλική δυσλειτουργία ή ότι υπάρχει άλλη, τις τελευταίες μέρες μου είπε να κάνω υπομονή θα βρει χρόνο ότι πιέζεται με την δουλειά και τα παιδιά και να μην το κάνω θέμα. Χτες το βράδυ μιλήσαμε για την δουλειά και μετά ως συνήθω το γυρίσαμε σε μυνήματα του στυλ πάρε με αγκαλιά δώσε μου φιλί, λόγια ερωτικά τί θα σου έκανα τώρα αν είμασταν μαζι κλπ, εκεί ακριβώε ενιωσα οτι κάτι δεν πάει καλα, τον ρώτησα ευθέως αν αυτη τη περίοδο έχει ταίρι και μου απαντησε ΝΑΙ, συνέχισα και τον ρώτησα γιατί δεν μου το είπε εξαρχής αυτός ήξερε για μένα. Μου απαντησε ότι υπάρχει άλλη διαζευγμένη με παιδιά και αυτή αλλα πολλα προβλήματα, του επιτέθηκα ότι δεν ήταν ειλικρινής και μου είπε ότι θελει χωρο και χρονο για να αποφασίσει με ποια θελει να συνεχίσει, του είπα οκ γιατί όντως μου αρέσει πάρα πολυ θέλω να ειμαι μαζί του ερωτικά, εχω αισθηματα για αυτόν, μου είπε οτι αισθάνεται ασχημα δεν ήθελε να γίνουν έτσι τα πράγματα νόμιζε ότι μπορεί να παίζει και με τος δύο (σεξ με την αλλη παιχνίδι με μένα)..αλλα τελικα ειναι συντηρητοκός και πρέπει να ξεκαθαρίσει..τον ρωτησα αν ειναι ειλικρινης οτι δεν εχει αποφασίσει ποια θέλει, μου είπε ναι κλείσαμε λέγοντά του ότι δεν θα τον ενοχλήσω θα του δώσω χρόνο και χώρο και στην δουλειά θα προσπαθήσω να μην μπλέκω στα πόδια του, του είπα ότι έχω αισθηματα για αυτόν και κλείσαμε όμορφα και ήρεμα. Σήμερα ομως είμαι χάλια..προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου, ειμαι ερωτευμένη μαζι του και τον θέλω τρελλα..σκέφτομαι το αύριο στην δουλειά τι προσπάθεια ψυχική θα χρειαστώ για να τον αντικρύσω, σκεφτομαι επίσης πόσο χρόνο θα του πάρει να διαλέξει, σκέφτομαι αν έκανα καλά που του είπα θα περιμένω την απόφασή του αλλα αυτό αισθάνομαι..είμαι μπερδεμένη και ένιωσα απόρριψη δεν ξέρω πως θα το διαχειριστω , ξερω οτι θα πονέσω αλλα δεν θελω να με δει να λυγίζω..
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων