Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 09:06 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: γεροντοκορισμός ή μελαγχολία?? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
pinkfloyd
νέο μέλος
pinkfloyd's Avatar

Η pinkfloyd, μπήκε στην παρέα στις 06-09-12, είναι 26 ετών, Καρκινος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 48 μηνύματα.

pinkfloyd is offline pinkfloyd is offline  
Γνωριμο ακουγεται αυτο!
Last edited by pinkfloyd; 10-09-12 at 16:40..
Reply With Quote
Ναντια
νέο μέλος
Ναντια's Avatar

Η Ναντια, μπήκε στην παρέα στις 26-09-12, και έχει δημοσιεύσει 11 μηνύματα.

Ναντια is offline Ναντια is offline  
I Am Not Rich, But Have a Rich Heart.
I Am Not Best, But Always Try My Best.
I may not b Right But I m Sure.
I Wasn't Wrong in Choosing U as My Friend.
Last edited by Ναντια; 30-09-12 at 15:56..
Reply With Quote
xkrs
νέο μέλος
xkrs's Avatar

Ο xkrs, μπήκε στην παρέα στις 13-12-12, και έχει δημοσιεύσει 28 μηνύματα.

xkrs is offline xkrs is offline  
Καλησπερα. Η προοπτικη μιας σοβαρης και ποιοτικης σχεσης σιγουρα περναει απο το μυαλο μιας κοπελας 27 χρονων. Αρκει να μην στοχοποιειται , γιατι οταν συμβει κατι τετοιο καθε νεα γνωριμια σκαναρεται απο το φιλτρο του υποψηφιου "γαμπρου¨κατι που δυστυχως δεν δινει πολυ χρονο και πολλα περιθωρια στον αλλο και εν τελει τον αγχωνει , χωρις να καταφερει να ξεδιπλωσει και να φανερωσει τις πτυχες της προσωπικοτητας του. Μην βαζεις βραχυπροθεσμους στοχους σε κατι που απαιτει πολυ προσεκτικη επιλογη. ΜΗν γινεις και οτι να ναι στις επιλογες σου (μιας και απο τα γραφομενα σου φαινεσαι κατασταλλαγμενο ατομο). Δωσε ευκαιριες , κρινε και αξιολογησε με τεκμηριο το γουστο σου και τα θελω σου και κυριως ΟΧΙ συγκρινοντας με τον πρωην φιλο σου.
Θα ερθει οταν πρεπει , μην σε αγχωνει....
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

Η barbie, μπήκε στην παρέα στις 02-02-12, και έχει δημοσιεύσει 484 μηνύματα.

barbie is offline barbie is offline  
ξέρετε ποιο είναι το λάθος???????????????
ότι τα δίνουμε όλα στις σχέσεις μας. μόλις μας χτυπήσει την πόρτα ο κ.τέλειος ξεχνάμε σπουδές,φίλους ,προσωπικούς στόχους και επιθυμίες μας. όλα κινούνται γύρω απο τον κύριο τέλειο.και έρχεται ένα ωραίο πρωί που ο κύριος τέλειος γυρνάει μας κοιτάει και λέει:είσαι μια κοινή θνητή .δεν μπορείς να με φτάσεις.....και ως δια μαγείας εξαφανίζεται. και εσύ ως κοινή θνητή θα πέσεις στα πατώματα,δεν θα θες να δεις ανθρώπου ίχνος..θα κοιτάζεσαι στον καθρέφτη και θα σιχαίνεσαι τον ίδιο τον εαυτό σου γιατί είσαι μια κοινη θνητή ...και όταν ξεπεράσεις το σοκ του χωρισμού θα πρέπει να ξαναρχίσεις την φυσιολογική σου ζωή που είχες πριν τον κύριο τέλειο....και ψάχνεις να βρεις τους φίλους αλλά πουθενά..ψάχνεις ν ανασυγκροτήσεις τους στόχους αλλά δεν θυμάσαι τί είδους στόχους είχες...γιατί πολύ απλά προσπάθησες ν αγγίξεις την τελειότητα του κυρίου αλλά ο κύριος δεν προσπάθησε ν αγγίξει εσένα,τους φίλους σου,τα ενδιαφέροντα σου,τους στόχους σου...στον επόμενο κύριο τέλειο λοιπόν, που θα μας κλείσει το μάτι ας κοντοσταθούμε λίγο και ας σκεφτούμε αν αξίζει να
θυσιαστούμε....
ποτέ στη ζωή σου να μη φοβάσαι να το τολμάς.μα να μην τολμάς να φοβάσαι..
Reply With Quote
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 33 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 131 μηνύματα.

totally_xristina is offline totally_xristina is offline  
λοιπον πριν απαντησω στην φιλη μας,
θελω να κανω μια παρατηρηση στην barbie...
φιλεναδα πολυ αποτομα και απολυτα δινεις τις συμβουλες σου...και ο τροπος σου εμενα προσωπικα μου φαινεται πολυ ειρωνικος...πραγματικα πρεπει να μισεις πολυ τους αντρες...σε οσες συμβουλες εχεις δωσει εισαι αρκετα σκληρη....!!!αποψη μου φυσικα....
η κοπελα δεν μιλησε για τον πρωην της και οτι ολα τα παρατησε γι αυτον...εσυ πως τρεχεις???εδω δεν ξερουμε γιατι την χωρισε....μην τρελαθω δηλαδη....!!!
οσο για σενα καλη μου....
και εγω εχω περασει παρομοια κατασταση....και τωρα καπως ετσι ειμαι....χωρις δουλεια και αγορι (υπαρχει κατι,αλλα δεν προχωραει)...σε νιωθω απολυτα γιατι και εγω ετσι αισθανομαι...αν και μου αρεσει να δημιουργω και ειμαι πολυ δραστηρια,δεν εχω ορεξη να κανω πολλα πραγματα....και μονο που δεν δουλευω,νιωθω απαισια....στην δουλεια μιλας με κοσμο,κινησε,γενικα ξεφευγει το μυαλο σου....
οταν εχεις σχεση περνας καλα με το αγορι σου και νιωθεις ευτυχισμενη....
που να μην εχεις και αυτα τα δυο....ασε τα χομπυ που καποτε εκανες και πλεον εχεις σταματησει....μεχρι και σε αυτα,ενιωθες οτι δημιουργουσες....
και εγω προσπαθω να βαλω σε μια ταξη την ζωη μου και να ξεκινησω να κανω πραγματα που μου αρεσουν για να αποκτησει παλι νοημα...!!!ναι μεν ειναι δυσκολο,αλλα δεν ειναι ακατορθωτο....απλα θελεις τον χρονο σου....και να σκεφτεσαι αισιοδοξα....!!!
ολα θα ερθουν στην ωρα τους....
και η δουλεια και το αγορι που καποια στιγμη θα γινει αντρας σου και πατερας τον παιδιων σου,και πανω απο ολα η δημιουργικοτητα σου....απλα ηρεμησε,βαλε σε μια ταξη τις σκεψεις σου και ξεκινα σιγα σιγα να κανει μικρες μικρες αλλαγες,για να ξανα πατησεις στα ποδια σου....!!!
και αν θες βοηθεια εγω ειμαι εδω...!!!!
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

γεια σας!!είμαι 27 ετών εδώ κ πολύ καιρό νιώθω χάλια!!απο που να αρχίσω δεν ξέρω!!δεν μπορώ να τελειώσω τη 2η σχολή μου (έχω 7 μαθήματα απο την προηγούμενη εξεταστική) δεν έχω δουλειά απο τον ιανουάριο για να ασχοληθώ με την σχολή και αυτό μου έκανε τη ψυχολογία χειρότερη γτ όταν δουλέυω νιώθω πολύ καλά ,δραστήρια!!εδώ και έναν χρόνο είμαι μόνη μου με χώρισε ο φίλος μου και δεν το έχω ξεπεράσει απο τότε!!φοβάμαι ότι θα μείνω μόνη μου!!απο φίλους έτσι και έτσι !γτ αρχίζουν να κάνουν τη ζωή τους τα σπίτια τουσ κλπ!!και κάποιες φιλίες που έχω από την 2η σχολή είναι μικρά σε ηλικία αυτά τα παιδια( 3 χρόνια μικρότερα)!!
Νομίζω όμως σιγά σιγά οτί δεν είμαι τόσο ευχάριστη όσο ήμουν παλιά, ότι έχω πολύ θυμό μέσα μου!!ότι δεν θα κάνω οικογένεια ότι δεν θα μπορέσω να έχω μια δουλειά της προκοπής και φιλίες !!το ξέρω ότι ακούγομαι φρικαρισμένη αλλά έτσι νιώθω!!είναι στιγμές που πραγματικά πνίγομαι και άλλες που νιώθω όμορφα!!δεν ξέρω πως να ανακάμψω και αν θα μπορέσω ποτέ!!Ειλικρινά, θέλω να δημιουργήσω!!οικογένεια, μέλλον, σχέσεις!!
Σας ευχαριστώ για τον χρόνο σας!!

Υ.Γ.ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΕΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΖΥΓΟ??
αγαπητη μου χριστινα καλησπερα.αυτα διαβασα στο θεμα της φιλης μας κ εκανα μια γενικη διατυπωση-διαπιστωση.χρησιμοποιω α' πλυθηντικο προσωπο.δεν προτρεχω σε κατι.
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

λοιπον πριν απαντησω στην φιλη μας,
θελω να κανω μια παρατηρηση στην barbie...
φιλεναδα πολυ αποτομα και απολυτα δινεις τις συμβουλες σου...και ο τροπος σου εμενα προσωπικα μου φαινεται πολυ ειρωνικος...πραγματικα πρεπει να μισεις πολυ τους αντρες...σε οσες συμβουλες εχεις δωσει εισαι αρκετα σκληρη....!!!αποψη μου φυσικα....
η κοπελα δεν μιλησε για τον πρωην της και οτι ολα τα παρατησε γι αυτον...εσυ πως τρεχεις???εδω δεν ξερουμε γιατι την χωρισε....μην τρελαθω δηλαδη....!!!
οσο για σενα καλη μου....
και εγω εχω περασει παρομοια κατασταση....και τωρα καπως ετσι ειμαι....χωρις δουλεια και αγορι (υπαρχει κατι,αλλα δεν προχωραει)...σε νιωθω απολυτα γιατι και εγω ετσι αισθανομαι...αν και μου αρεσει να δημιουργω και ειμαι πολυ δραστηρια,δεν εχω ορεξη να κανω πολλα πραγματα....και μονο που δεν δουλευω,νιωθω απαισια....στην δουλεια μιλας με κοσμο,κινησε,γενικα ξεφευγει το μυαλο σου....
οταν εχεις σχεση περνας καλα με το αγορι σου και νιωθεις ευτυχισμενη....
που να μην εχεις και αυτα τα δυο....ασε τα χομπυ που καποτε εκανες και πλεον εχεις σταματησει....μεχρι και σε αυτα,ενιωθες οτι δημιουργουσες....
και εγω προσπαθω να βαλω σε μια ταξη την ζωη μου και να ξεκινησω να κανω πραγματα που μου αρεσουν για να αποκτησει παλι νοημα...!!!ναι μεν ειναι δυσκολο,αλλα δεν ειναι ακατορθωτο....απλα θελεις τον χρονο σου....και να σκεφτεσαι αισιοδοξα....!!!
ολα θα ερθουν στην ωρα τους....
και η δουλεια και το αγορι που καποια στιγμη θα γινει αντρας σου και πατερας τον παιδιων σου,και πανω απο ολα η δημιουργικοτητα σου....απλα ηρεμησε,βαλε σε μια ταξη τις σκεψεις σου και ξεκινα σιγα σιγα να κανει μικρες μικρες αλλαγες,για να ξανα πατησεις στα ποδια σου....!!!
και αν θες βοηθεια εγω ειμαι εδω...!!!!
φιλη μου χριστινα οι συμβουλες της καθεμιάς μας ειναι από προσωπικά βιώματα και εμπειρίες ίσως γ αυτο να είμαι απόλυτη και σκλήρη στις απόψεις μου, γιατί ίσως οι δικές σου εμπειρίες να ήταν πιο soft από ότι έζησα εγώ.και αυτό είναι πολύ καλο να υπάρχει ποικιλομορφία γιατί βοήθούμε τις θεματοθετριές μας να δουν μ αλλη οπτική γωνία το προβλημά τους.
όσον αφορά τους άντρες είχα γράψει ότι υπάρχουν αληθινοί,αν τους μισούσα σίγουρα δεν θα έκφερα αυτήν την άποψη.
και τέλος ,είναι ασέβεια το πρόβλημα του συνανθρωπου μας να το αντιμετωπίζουμε μ ειρωνεία
Reply With Quote
vassolka
νέο μέλος
vassolka's Avatar

Η vassolka, μπήκε στην παρέα στις 23-05-10, ΠΑΡΘΕΝΟΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 12 μηνύματα.

vassolka is offline vassolka is offline  
Καταρχάς χαίρομαι που σας βρίσκω και πάλι!Χμμ...νομίζω το συγκεκριμένο post λειτουργεί κάπως σας ημερολόγιο και διαπιστώνω ότι κάθε 2 χρόνια έχω την ίδια πάνω κάτω ψυχολογία, μάλλον τα βάζω μέσα μου και μετά ξεσπάω δεν εξηγείται αλλιώς !!Χαίρομαι βέβαια που έχω κάνει κάποια βήματα στην ζωή μου π.χ. η σχολή μου και η δουλειά μου, πάω και γυμναστήριο εδώ και δυο χρόνια (το είδα που το'χα γράψει παραπάνω)!!Βέβαια αυτό που βλέπω ότι με ταλαιπωρεί και πάλι είναι η ψυχολογία μου και πάλι νιώθω στα τάρταρα και πάλι νιώθω θυμό και πάλι απογοήτευση!!Αυτό όμως που με απογοητεύει πιο πολύ είναι η μοναξιά μου, έκανα μια σχέση πριν 2 χρόνια που κράτησε 1 χρόνο περίπου αλλά που τελείωσε άδοξα, από τότε κάποια φλέρτ, με τελευταίο περιστατικό αυτός στην αρχή να τρελαίνεται για μένα και μετά άστο να γίνουμε φίλοι με πολλά on off!!Δυστυχώς η μοναξιά μου δεν υπάρχει μόνο σε ερωτικό επίπεδο αλλά και σε φιλικό, έχω μια φίλη αλλά δεν την νιώθω 1οο% για να ανοιχτώ, νιώθω κάποιες φορές δεν με καταλαβαίνει, είναι στην κοσμάρα της είναι παντρεμένη και πολλές φορές αυτοδιαφημίζεται, που δυστυχώς αυτό εγώ δεν το έχω!!Παλιότερα πήγα σε ψυχολόγο μπας και μπορέσω να ξεφύγω από τον λαβύρινθο αλλά μάταια!!Δεν ξέρω ρε παιδιά που θα καταλήξει όλο αυτό φοβάμαι μήπως απομονωθώ τελείως, μήπως τελικά σε κάποιους άνθρωπους ταιριάζει η μοναξιά;
Υ.Γ. Σόρυ για την μαυρίλα αλλά έτσι νιώθω...
Reply With Quote
Stamatis (Σταμάτης)
καθημερινό μέλος
Stamatis's Avatar

Ο Σταμάτης, μπήκε στην παρέα στις 08-09-11, μας γράφει από Πειραιάς, Ιχθύς στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 377 μηνύματα.

Stamatis is offline Stamatis is offline  
Πανάθεμά σε! Μου μαύρισες τη καρδιά.
Βλέπω βέβαια και τα θετικά που έχεις κάνει, όπως με τη σχολή, με τη δουλειά, με το γυμναστήριο, με τον ψυχολόγο, με τα φλερτ που τα επιτρέπεις. Το πιο θετικό απόλα είναι ότι είσαι εσύ που τα έχεις προκαλέσει όλα αυτά. Με τη δική σου δυναμικότητα, και αποφασιστικότητα. Επίσης πολύ θετικό βρίσκω το ότι σκέφτεσαι αρκετά νωρίς για τη οικογένεια, πριν φτάσει το πράγμα στο απροχώρητο.
Για τον ψυχολόγο παρόλο που θεωρώ θετικό που τον επισκέφτηκες, είναι δύσκολο να βρεις τον κατάλληλο. Πρέπει να είναι δυναμικός, και να σου βρίσκει λύσεις. Αν πας εκεί μόνο για να σε ακούσει, τη "πάτησες". Πρέπει να σε βάζει να κάνεις πράγματα, ακόμα και δύσκολα.
Θα ήθελα να σε ρωτήσω, πως διαλύθηκε ο τελευταίος δεσμός σου;
Επίσης εκείνο το αγόρι που σε φλερτάρισε και "την έκανε γυριστή" προηγήθηκε κάτι; Μήπως αρχικά τον απέρριψες; Μήπως συνέβη κάτι άλλο;
Επίσης θα ήθελα να σε ρωτήσω πόσο τολμηρή είσαι; Μπορείς να πας για καφέ με κάποιον που δεν έχεις ξαναμιλήσει;
Πιστεύω ότι από τα πιο σπάνια χαρακτηριστικά που δεν βρίσκουν εύκολα οι άνδρες στις γυναίκες, είναι η τόλμη και η ευθύτητα.
Όσο για την επιθυμία σου να φτιάξεις οικογένεια, είναι από τις πιο δύσκολα πράγματα, γιατί δεν εξαρτάτε μόνο από τη δική σου βούληση.
Εγώ μπορώ να σε βοηθήσω δείχνοντάς σου πως λειτουργεί ο άνδρας, και είμαι πρόθυμος να απαντήσω σε όποιες απορίες έχεις πάνω σε αυτό.
Reply With Quote
vassolka
νέο μέλος
vassolka's Avatar

Η vassolka, μπήκε στην παρέα στις 23-05-10, ΠΑΡΘΕΝΟΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 12 μηνύματα.

vassolka is offline vassolka is offline  
Πανάθεμά σε! Μου μαύρισες τη καρδιά.
Βλέπω βέβαια και τα θετικά που έχεις κάνει, όπως με τη σχολή, με τη δουλειά, με το γυμναστήριο, με τον ψυχολόγο, με τα φλερτ που τα επιτρέπεις. Το πιο θετικό απόλα είναι ότι είσαι εσύ που τα έχεις προκαλέσει όλα αυτά. Με τη δική σου δυναμικότητα, και αποφασιστικότητα. Επίσης πολύ θετικό βρίσκω το ότι σκέφτεσαι αρκετά νωρίς για τη οικογένεια, πριν φτάσει το πράγμα στο απροχώρητο.
Για τον ψυχολόγο παρόλο που θεωρώ θετικό που τον επισκέφτηκες, είναι δύσκολο να βρεις τον κατάλληλο. Πρέπει να είναι δυναμικός, και να σου βρίσκει λύσεις. Αν πας εκεί μόνο για να σε ακούσει, τη "πάτησες". Πρέπει να σε βάζει να κάνεις πράγματα, ακόμα και δύσκολα.
Θα ήθελα να σε ρωτήσω, πως διαλύθηκε ο τελευταίος δεσμός σου;
Επίσης εκείνο το αγόρι που σε φλερτάρισε και "την έκανε γυριστή" προηγήθηκε κάτι; Μήπως αρχικά τον απέρριψες; Μήπως συνέβη κάτι άλλο;
Επίσης θα ήθελα να σε ρωτήσω πόσο τολμηρή είσαι; Μπορείς να πας για καφέ με κάποιον που δεν έχεις ξαναμιλήσει;
Πιστεύω ότι από τα πιο σπάνια χαρακτηριστικά που δεν βρίσκουν εύκολα οι άνδρες στις γυναίκες, είναι η τόλμη και η ευθύτητα.
Όσο για την επιθυμία σου να φτιάξεις οικογένεια, είναι από τις πιο δύσκολα πράγματα, γιατί δεν εξαρτάτε μόνο από τη δική σου βούληση.
Εγώ μπορώ να σε βοηθήσω δείχνοντάς σου πως λειτουργεί ο άνδρας, και είμαι πρόθυμος να απαντήσω σε όποιες απορίες έχεις πάνω σε αυτό.

Στάματη σόρρυ που σου μαύρισα την ψυχή αλλά τι να κάνω έτσι νιώθω...!!!Αλλά θα βελτιωθώ που θα παει!!!!Ορισμένα από τα θετικά που λες ότι έκανα ήταν μετά από κάποια καθυστέρηση ή παρότρυνση άλλων, π.χ. η σχολή ήμουν έτοιμη να την παρατήσω στα 14 μαθήματα γιατί είχα κολλήσει και ευτυχώς ο αδελφός μου με βοήθησε πολύ ψυχολογικά , να'ναι καλά!!το γυμναστήριο μετά από πολύ αναβολή πήγα και συνεχίζω το 2ο χρόνο τώρα, παλιά να φανταστείς ήμουν για καμμιά 10ετία αθλήτρια !!!!Παλιότερα ήμουν πολύ αποφασιστική, σχεδόν δεν χαμπάριαζα κανέναν και τίποτα!!!Αυτό που λες για την οικογένεια δεν το πολυκατάλαβα ότι το σκέφτομαι σχετικά νωρίς και πριν φτάσει στο απροχώρητο ;;;τι εννοείς;;;;
Για τον ψυχολόγο έχεις απόλυτο δίκιο πήγαινα και απλά άκουγε, μου λέγε βέβαια γιατί το νιώθεις αυτό γιατί εκείνο αλλά δεν έβλεπα κάτι θετικό, μπορεί όμως να ήμουν και ανυπόμονη !!!
Ο τελευταίος δεσμός διαλύθηκε λόγω υπερβολικής ζήλειας από μέρους του, να φανταστείς δεν ήθελε ούτε φίλους αγόρια να έχω , που μέσω ενός πολύ καλού μου φίλου γνωριστήκαμε, είχε κάνει και ντου στην δουλειά μου που ήμουν φρέσκια τότε!!Και άλλα τέτοια ώραια, βέβαια αδύνατον να συνεχίσω με έναν τέτοιο άνθρωπο!!
Το τελευταίο φλέρτ στην αρχή είχε τρελαθεί με πολιορκούσε συνέχεια μου έλεγε κάνω σχέσεις και άλλα τέτοια και μετά το γύρισε στο χαλαρό, βέβαια ακόμα βγαίνουμε και υπάρχει χημεία αλλά σε πιο φιλικό επίπεδο τώρα, οπότε αυτόν τον έχω ψιλοδιαγράψει!!
Αυτό που λές αν θα πήγαινα για καφέ με κάποιον που δεν έχω ξαναμιλήσει,πως το εννοείς που θα τον έχω γνωρίσει;;με παντελλώς άγνωστο δεν το νομίζω όπως φαντάζομαι και ο κάθε ένας μας!!Είναι και λίγο επικίνδυνα αυτά νομίζω!!!

Κοίτα ως αναφορά αυτά που λες για την ευθύτητα και την τόλμη που δεν βρίσκουν οι άντρες δεν είναι λίγο παγίδα;;; δεν κόβεστε όταν σας την πέφτουν χύμα οι γυναίκες και δεν αφήνετε να τις φλερτάρετε;;
και πως λειτουργεί ο άντρας είναι φαντάζομαι το πως σκέφτεται δηλαδή απλά πολύ απλά, έτσι δεν είναι ;;;
Σε ευχαριστώ και πάλι πάντως για τις απαντήσεις και που ασχολήθηκες με το θέμα μου θα χαρώ να τα ξαναπούμε!!
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων