Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 03:04 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Ελάτε να γνωριστούμε! :) Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Rosetta.Stoned
νέο μέλος
Rosetta.Stoned's Avatar

Η Rosetta.Stoned, μπήκε στην παρέα στις 23-05-16, είναι 23 ετών, Κριός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 28 μηνύματα.

Rosetta.Stoned is offline Rosetta.Stoned is offline  
Προεπιλογή Ελάτε να γνωριστούμε! :)
Τελικά δεν υπάρχει πιο νεκρό φόρουμ.
Last edited by Rosetta.Stoned; 24-05-16 at 11:35..
Reply With Quote
boytrouble
νέο μέλος
boytrouble's Avatar

Η boytrouble, μπήκε στην παρέα στις 25-05-16, και έχει δημοσιεύσει 3 μηνύματα.

boytrouble is offline boytrouble is offline  
Λοιπον προσφατα αποφασισα να γινω μελος αυτης της ιστοσελιδας γιατι αναζητω βοηθεια ειμαι πολυ απελπισμενη και μπερδεμενη και για αυτο θελω την βοηθεια σας οπωσδηποτε...Λοιπον εγω ειχα σχεση με ενα παιδι 1χρονο μεγαλυτερο μου ηταν και ειναι ο ερωτας της ζωης μου ισως ειμαι μικρη για να το λεω αυτο αλλα ειναι αυτο που πραγματικα νιθω τελος παντων και με αυτον τα ειχαμε μια εβδομαδα μετα χωρισαμε ομως συνεχισαμε με ελευθερη σχεση εγω ειμαουν τρελα ερωτευμενη με αυτον αλλα δν εβλεπα πολυ ενδιαφερον απο εκεινον οποτε αποφασισα να προχωρισω και να τον ξεπερασω ετσι λοιπον τα εφτιαξα με ενα αλλο παιδι 2χρονια μεγαλυτερο μου πιστευοντας ετσι οτι μπορω να τον ξεπερασω ομως ειδα οτι δν τα καταφερνω κ ετσι τον χωρισα γιατι δεν ηθελα να τον κοροιδευω αλλο αφου ηξερα οτι εγω δν τον ηθελα.... ειμουν πολυ ερωτευμενη με αυτον και ετσι αρχισα να κανω παρεα μαζι του για να ειμαστε τουλαχιστον "φιλοι" η κατασταση μεταξυ μας ηταν πολυ αμηχανη αφου κανεις απο τους δυο μας δεν ειχε παψει να νιωθει κατι μετα απο λιγο καιρο αυτος βρηκε κοπελα οταν το εμαθα αυτο ημουν απαισια η χειροτερη στηγμη της ζωης μου ημουν πληγωμενη και προσπαθουσα να το παιξω κουλ αλλα ηταν πολυ δυσκολο λιγες μερες αφου συνεβησαν αυτα ειχαμε βγει βολτα εγω αυτος η κοπελα του ο κολλητος του και δυο ακομα παιδια περνοντας η ωρα παρατηρουσα οτι μου την επεφτε ο κολλητος του αλλα εγω δν ανταποκρηνομουν δν ηθελα να μπλεξω με αλλον γτ τα συναισθηματα μου ηταν ακομη πολυ προσφατα κ πολυ δυνατα οποτε το επαιζα χαλαρη σαν να μην τρεχει κατι και οσο εβλεπα χαρουμενο το ζευγαρι του πρωην μου σπαραζα απο μεσα μου η ωρα συνεχιστηκε με τους ιδιους ρυθμους ομως πριν φυγουμε καταλαθως βρεθηκα φεισ-του-φεισ με τον κολλητο του και αυτος δν κρατιθηκε κ με φιλισε εγω συνεχισα το φιλι παρολο που δεν συμφωνουσα τοσο πιστευοντας πια πως ετσι οπως ειχαν ξαταληξει τα πραγματα θα ζηλευε εστω κ λιγο ομως δεν προσεξα αν ζηλεψε η οχι ουτε κ εδωσα κ πολυ συμασια ...με τον κολλητο του συνεχισαμε σε σχεση μεχρι κ σημερα ειναι πολυ καλο παιδι κ περναμε πολυ ωραια μαχι με κανει να ξεχνιεμαι ομως παρολα αυτα εγω δεν εχω ξεπερασει τον πρωην μου (που ειναι κολλητος του) καθολου και δεν αντεχω την κατασταση γιατι εγω ειμαι φουλ ερωτευμενη με αλλον ομως ειναι κριμα να καταστρεψω αυτο που εχουμε τωρα η τουλαχιστον και να γινει που πιστευω οτι θα ηταν το καλυτερο δν θελω να το κανω εγω ...για να φτασω σε αυτο που ζηταω εγω θελω να κανω τον κολλητο του να θελει να με χωρισει κ να ξανακερδισω τον πρωην μου ο οποιος παρεπιπτωντος εχει ακομα συναισθηματα για μενα τι μπιρω να κανω πιστευετε οτι μπορω να πετυχω αυτο πουθελω?😿😿
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Η Eru, μπήκε στην παρέα στις 21-03-16, και έχει δημοσιεύσει 118 μηνύματα.

Eru is online Eru is online  
To forum den einai nekro...apla ysixo
Reply With Quote
Rosetta.Stoned
νέο μέλος
Rosetta.Stoned's Avatar

Η Rosetta.Stoned, μπήκε στην παρέα στις 23-05-16, είναι 23 ετών, Κριός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 28 μηνύματα.

Rosetta.Stoned is offline Rosetta.Stoned is offline  
Απλά ήσυχο; Απλά ήσυχο είναι το e-girlish που γίνονται 3-4 νέα θέματα κάθε μέρα,ενώ στο e-girl γινόταν χαμός. Εδώ δεν κινείται φύλλο. xD
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων