Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 04:30 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: ονειρο που ειδα...τι σημαινει???? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 33 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 131 μηνύματα.

totally_xristina is offline totally_xristina is offline  
Προεπιλογή ονειρο που ειδα...τι σημαινει????
γεια σας και παλι...!!!δυστυχως δεν βλεπω πολυ ανταποκριση σε ενα προσφατο θεμα "κατι δεν μου κολλαει" που εβαλα και δεν ξερω τι να κανω..!!!τελος παντων...!!!!

χθες το βραδυ ειδα ενα ονειρο και δεν ξερω τι σημαινει...!!!ειδα οτι ειχα βγει με το αγορι μου καπου για φαγητο...(αλλα δεν ειναι το αγορι που τα εχω τωρα....καποιος ομως που στο ονειρο μου ηταν το προσφατο αγορι μου).....καποια στιγμη παρατηρω οτι απεναντι μου καθεται μια μεγαλη παρεα...!!!μεσα σε αυτην ηταν το πρωην αγορι μου και οι φιλοι του που ειχα γνωρισει και καναμε παρεα τοτε......!!!αυτος χαμογελαγε και κοιταζε μεσα στα ματια καποια κοπελα...λογικα το κοριτσι του...καποια στιγμη αυτη αρχισε να τραγουδαει,ενα ερωτικο τραγουδι...ειχε ωραια φωνη...στο τελος εσκυψαν και οι δυο πανω απο το τραπεζι και φιληθηκαν,μιας και δεν καθονταν διπλα διπλα...!!!εγω ολη αυτην την ωρα εβλεπα τον εαυτο μου να εχει σκασει απο την ζηλια του,και οτι ακομα αγαπουσα τον πρωην μου...τον Κωστα....και εβλεπα και τους φιλους και τις φιλες του να με κοιτανε που κοιταζα και να νιωθουν καπως αβολα!!!αλλα δεν εκανα κατι....καποια στιγμη αυτος με ειδε χωρις να το προσεξω εγω και επειδη ημουν με τον αλλον,δεν ξερω,κατι αρχισε να λεει...!!!δεν θυμαμαι τι ακριβως,αλλα δεν ηταν καλες κουβεντες...καποια στιγμη λεει στην κοπελα του οτι ειμουν η πρωην του......και ειπε και κατι αλλο...δεν θυμαμαι...ξερετε..τα ονειρα κυλανε γρηγορα....παντως για κατι με κατηγορησε....σηκωνομαι τοτε λεει εγω,και του λεω οτι γιατι οταν χωρισαμε,ακομα συνεχιζαμε να εχουμε ερωτικη επαφη,χωρις εσυ να μου εχεις παραδεχτει οτι εχεις βρει καποια αλλη???γιατι δεν εισουν ειλικρινης??εγω σ'αγαπουσα και απο την πρωτη μερα,δεν ηθελα να χωρισουμε...εσυ γιατι το επαιζες σε διπλο ταμπλο???η κοπελα του,τα ειχε παρει και σηκωθηκε να φυγει...της λεω συγγνωμη,αλλα δεν αντεχα που με κατηγορουσε ο Κωστας και αυτη μου λεει οτι δεν φταιω εγω,αλλα δεν τον αναγνωριζε και οτι δεν περιμενε οτι μπορουσε να ειχε κανει κατι τετοιο...εσυ μου λεει τον αγαπησες πραγματικα και αυτος δεν μπορουσε να το δει...πως θα δει εμενα αν τον αγαπησω????τελικα εφυγε...ο Κωστας ερχεται και με κατηγορησε οτι του χαλασα την σχεση του....και εγω του λεω οτι αυτος το ξεκινησε πρωτος....δεν ειχα καμμια τετοια προθεση....αλλα απλα εγω ημουν ειλικρινης....!!!
το περιεργο ειναι οτι μετα δεν εφυγε ο Κωστας,αλλα κατι καναμε εκει (ξεχωριστα ο καθενας) και μου φαινοταν σαν να σκεφτοταν κατι....σαν να ξανα σκεφτοταν για μας....ειμουνα κοντα του,αλλα δεν του μιλουσα....εγω ειχα στεναχωρεθει που παρεξηγηθηκε με την κοπελα του,κι ας τον αγαπουσα ακομα...!!!δεν ειδα την συνεχεια,αλλα εμεινα με την αισθηση οτι με σκεφτοταν και σκεφτοταν αν μπορουσε να ξανα υπαρξει κατι...!!!!

πριν κοιμηθω χθες το βραδυ ειμουνα τοσο πτωμα που επεσα ξερη....δεν σκεφτηκα κατι τετοιο....!!!και επισης κοιμηθηκα στην αγκαλια του αγοριου μου....!!!!
αυτο ξερω οτι στα αληθεια δεν θα γινει ποτε ξανα (για τον πρωην μου εννοω...!!!το να ειμαστε μαζι)....αλλα τι μπορει να σημαινει αυτο το ονειρο????

οποιος ξερει ας μου πει...εστω και μια τοση δα μικρη ιδεα...!!!!
Last edited by totally_xristina; 08-04-13 at 18:11..
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
lne
νέο μέλος
lne's Avatar

Η lne, μπήκε στην παρέα στις 21-02-13, και έχει δημοσιεύσει 11 μηνύματα.

lne is offline lne is offline  
Γεια σου!Μη δίνεις τόση σημασία στα όνειρα...τις περισσότερες φορές βλέπουμε οτι έχουμε βιώσει την ίδια μέρα ή ακόμη και τις προηγούμενες.Δε χρειάζεται να τον είδες, συνάντησες, σου μίλησε για να επηρεαστείς.Αρκεί μια σκέψη σου, ένας συνειρμός κάποια στιγμή ή ακόμη και αν κάποιος σου είπε κάτι γι αυτόν (κάτι άσχετο).Μη παιδεύεσαι
Reply With Quote
EleniA
τακτικό μέλος
EleniA's Avatar

Η EleniA, μπήκε στην παρέα στις 03-09-12, και έχει δημοσιεύσει 99 μηνύματα.

EleniA is offline EleniA is offline  
Ίσως είδες ένα τέτοιο όνειρο με τον πρώην σου γιατί μπορεί να σου έλειψε η μπορεί να μην έχει ξεκαθαριστεί ο λόγος που χωρισατε γι αυτό και έγινε αυτός ο διάλογος στο όνειρο σου. Πάντως μην αφήνεις τα όνειρα σου να σε επειρεαζουν γιατί είναι ανεξήγητα πολλές φορές και τσαμπα ταλαιπωρισε.
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

Η barbie, μπήκε στην παρέα στις 02-02-12, και έχει δημοσιεύσει 484 μηνύματα.

barbie is offline barbie is offline  
υποσεινήδητο.
ποτέ στη ζωή σου να μη φοβάσαι να το τολμάς.μα να μην τολμάς να φοβάσαι..
Reply With Quote
Πέννυ (ερωτοχτυπημένη)
τακτικό μέλος
Πέννυ's Avatar

Η ερωτοχτυπημένη, μπήκε στην παρέα στις 04-03-13, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 63 μηνύματα.

Πέννυ is offline Πέννυ is offline  
egw smr eida ena paidi oti m esteile mnm g to oti 9elei na vre9oume k molis vre9ikame m eipe oti m agapaei k oti 9elei na eimaste mazi....e3hghte?
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων