Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 04:28 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: ελευθερη σχεση.. βοηθεια!!! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
elenakipapadak
νέο μέλος
elenakipapadak's Avatar

Η elenakipapadak, μπήκε στην παρέα στις 06-03-16, και έχει δημοσιεύσει 1 μηνύματα.

elenakipapadak is offline elenakipapadak is offline  
Unhappy ελευθερη σχεση.. βοηθεια!!!
Γεια σας είμαι η ελενη και είμαι 18 ετων.. πριν 5 μηνες γνωρισα ένα παιδι στα 23-24.. μιλούσαμε και βρεθήκαμε.. εκεινος ηθελε ελευθερη σχεση..εγω όμως σε ηθελα σεξ και ετσι ειπαμε να κανουμε μονο προκατακτικα, χωρις να ξερει κανεις τιποτα να είναι μεταξυ μας..ειδικα αυτος δεν ηθελε κανεις να μαθαινε τιποτα..και ετσι δεχτηκα και εγω.. βρισκόμασταν και περνούσαμε πολύ καλα μπορω να πω.. μεχρι που αρχισε να μου αρεσει υπερβολικα πολύ.. ειχα αναπτυξει συναισθηματα...και του ειπα ότι τον θελω μονο για εμενα εκεινος δεν ηθελε δεν εκανε σχεσεις πηδουσε (συγνωμη για την λεξη) οποια ηθελε, δεν με επερνε καθολου στα σοβαρα και δεν τον ενοιαζα καθολου..μια μερα τσακωσθηκαμε γιατι αυτος ηταν ενας κακομαθημένος και παρα πολύ εγωιστης και ψωναρας που το μονο που τον ενοιαζε ηταν η δικη του ευχαριστηση και όχι η δικη μου.. δηλαδή ηθελε μονο εγω να του κανω και αυτος όχι σε εμενα.. τιποτα.. στην αρχη ηταν πιο γλυκος με φιλουσε με επερνε αγκαλια και μετα παγωνε καπως.. σταματάμε να μιλαμε.. περναει λιγος καιρος και σε αυτό το διαστημα γυρναει ο πρωην μου και κοντεψαμε να τα βρουμε μεχρι που μου εστειλε μνμ ο άλλος και με επριζε να βρεθουμε,,με επερνε τηλεφωνο με κοινηγουσε και στο τελος δεχτηκα να ξαναβρισκόμασταν και δεν εκανα κατι με τον πρωην.. βρισκόμασταν λιγες μερες.. μετα σταματήσαμε μεχρι που πριν μια εβδομαδα μου ελειπε και του εστειιλα μυνημα να βρεθουμε εκεινος δεχτηκε, όλα καλα του εκανα ότι εκανα και εφυγε.. πριν 2 μερες μου λεει να βρεθουμε..του ειπα ενταξει..ερχετε και με περνει με το αμαξι δν ηταν καλα και φαινοταν ειχε και νευρα του λεω τι εχεις μου λεει τιποτα του λεω σιγουρα; μου λεει μην μου πριζεις τα @@ σου ειπα τιποτα.. του λεω καλα ηρεμησε δεν μπορούμε να μηλισουμε.. μου λεει ελα να σε γυρισω σπιτι και βαζει μπροστα το αμαξι και τον σταματαω..σταματάει και του εκανα στοματικο παλι και μολις τελειώσαμε μου λεει κατευθείαν παμε να φυγουμε παει να βαλει μπρος το αμαξι και παω να τον φιλησω και με εσπρωξε δεν ηθελε..Του λεω περιμενε εγω θα φυγω μονη μου.. μου λεει αντε.. παω να βγω και τον ειπα μαλακα με πιανει με δυναμη από το μπρατσο και με κοιτουσε με δολοφονικο βλεμμα νομιζα πως θα με χτυπουσε του λεω ασε με και με αφηνει.. βγηκα εξω αλλα συνηδειτοποιησα πως ξεχασα το κινητο μου μεσα στο αμαξι..παω ξανα και παω να ανοιξω την πορτα αλλα ειχε κλειδωσει του λεω το κινητο μου ξεχασα δωσε μου το..βαζει προς το αμαξι και προχωρουσε εγω του φωναζα και ημουν μπροστα από το αμαξι και του κρατουσα για να τον σταματήσω..εκεινος συνέχιζε..συνέχιζα και εγω να φωναζω και μου λεει ελα να σου πω..του λεω όχι γιατι θα φυγεις..μου λεει ελα τωρα..παω στο παραθυρο και μου λεει εχεις ψυχολογικα; και καταρχας προσεξε πως μιλας εμενα δεν θα μου ξαναμιλήσεις ετσι και χτυπας και την πορτα ετσι ποια νομιζεις πως εισαι;..του λεω θελω το κινητο μου συγνωμη δεν είμαι καλα δωσε μου το..μου λεει μη κανεις καμια μαλακια..του λεω δεν κανω μαλακια..μου το δινει και φευγω.. γυρισα σπιτι βαζοντας τα κλαμματα τον εκανα μπλοκ στο φβ..το ξερω πως θα με κρινετε γιατι κ κανω μαλακιες αλλα τον θελω ρε παιδια και δεν ξερω τι να κανω..θα με εκανε καλυτερα η γνωμη σας γιαυτο το θεμα.. ευχαριστω
Last edited by elenakipapadak; 06-03-16 at 00:28..
Reply With Quote
bananajuice
bananajuice
bananajuice's Avatar

Η bananajuice, μπήκε στην παρέα στις 07-04-16, και έχει δημοσιεύσει 6 μηνύματα.

bananajuice is offline bananajuice is offline  
δε ξερω αν εχει αλλαξει κατι απο τοτε που δημοσιευσες το θεμα, αλλα εμενα η αποψη μου ειναι η εξης: παντα να ξεκαθαριζεις και να μενεις σταθερη στις αποψεις σου. εαν δεν θες ελευθερη σχεση, να ξεκαθαριζεις απο τον αλλον οτι δεν προκειται να γινει κατι και να το τηρεις. εξαλλου ολοι εκτιμανε περισσοτερο τους ανθρωπους με σταθερη αποψη.
εφοσον δε θελετε κατι κοινο, ειναι σιγουρο πως καποιος απο τους δυο θα πληγωθει. να το αποφευγεις απο την αρχη λοιπον, οσο μπορεις!
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited