Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 17:52 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: διαφορα ηλικιας. Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
anwnimi
νέο μέλος
anwnimi's Avatar

Η anwnimi, μπήκε στην παρέα στις 07-06-14, και έχει δημοσιεύσει 3 μηνύματα.

anwnimi is offline anwnimi is offline  
Unhappy διαφορα ηλικιας.
καλησπερα τον τελευταιο καιρο με απασχολει ενα θεμα και θα ηθελα την αποψη σας.ειμαι δευτεροετης φοιτητρια.να διευκρυνισω οτι μενω μακρια σχετικα απο τον τοπο καταγωγης μου.απο το πρωτο ετος μου κινησε το ενδιαφερον καποιος 10χρονια μεγαλυτερος μου.στην αρχη διεκρινα ενα φλερτ αλλα τιποτα παραπανω.μερικους μηνες μετα και συγκεκριμενα πριν φυγω για καλοκαιρι με δικη μου πρωτοβουλια βγηκαμε.μου ειπε οτι του αρεσω και ενδιαφερεται.εγω να τονισω οτι ηθελα σχεση.οταν καταλαβε τι θελω μου ελεγε ναι μεν αλλα..να γνωριστουμε καλυτερα κ οχι τωρα να μιλαμε ,απο σεπτεμβρη..μου ειχε πει την επομενη να βγουμε τελικα μιλησαμε αλλα ειπε ηταν κουρασμενος και επειδη εφευγα αν ηθελα να παω σπιτι του η ν ερθει αυτος.δεν εγινε τπτ απ αυτα απλα χαιρετηθηκαμε την επομενη.το καλοκαιρι μιλησαμε οσες φορεσ εστειλα εγω δλδ μετρημενες κ τυπικα.τ επομενο διαστημα απο την αρχη του δευτερου ετους ειχαμε κανονισει να βγουμε 2-3φορες και τελικα ποτε δε μου ειπε.τον χειμωνα τον επιασα και του μιλησα και του ειπα τι αισθανομαι.η αληθεια ειναι οτι τοσο καιρο ολοι οι αλλοι μου φιανονται αδιαφοροι δεν βρισκω καποιον που να μου κανει το κλικ.. το μυαλο μου εχει κολλησει εκει και θελω να μαι μαζι του.μου ειπε ναι να το παρουμε απο τ αρχη να βγουμε και τελικα την επομενη μου στειλε οτι γυρισε η πρωην του γιαυτον.με τσακισε γιατι τον πιστεψα.το επομενο διαστημα φροντισα να απομακρυνθω αν και ειναι λιγο δυσκολο γιατι το μαγαζι του ειναι στην γειτονια μου.ειπα δε θα ασχοληθα ξανα κ προσπαθησα ματαια να βρω κατι αλλο σαν υποκαταστατο.το μυαλο μου ομως εκει.. πριν λιγες μερες βρηκα ευκαιρια και μιλησαμε ξεκαθαρα.μου ειπε οτι ειμαι σε ηλικια που θελω σχεση και αυτος δε μπορει να μου την προσφερει.οτι εγω σε λιγα χρονια θα φυγω και καλυτερα ν ειμαι με καποιον φοιτητη η συνομιλικο.οτι περσι το καλοκαιρι το ειχε σκεφτει μαζι μου για σχεση αλλα μετα λογω περιστασεων αλλαξε γνωμη και φετος οταν ηταν να βγουμε το ξανασκεφτηκε αλλα ειχε προβληματα λογω δουλειας και ενα προβλημα υγειας που τελικα περασε.και τοτε που ειπε να το παρουμε απ την αρχη γυρισε η πρωην του κ ηταν 1μηνα μαζι μετα χωρισανε.και οτι τωρα δεν ειναι σε φαση για σχεση και θελει να ασοχληθει πιο πολυ με τη δουλεια και να περναει καλα.οποτε βρισκομαι σε διλημα.σκεφτηκα να του προτεινω να εχουμε μια ελευθερη σχεση εφοσον δε θελει κανονικη.και ετσι να μπορω να τον εχω με καποιον τροπο κ οτι θα ναι καλυτερα απ το τιποτα.και ισως καποιους μηνες μετα να θελησει να τη μετατρεψουμε σε κανονικη..ο ιδιος μου ειπε οτι δεν εχει προβλημα να κανουμε παρεα να ποηγαινουμε για κανενα καφε αλλα αυτο δε σημαινει οτι θα κανουμε σχεση και γιατι κολλαω τοσο με αυτη τη λεξη.τι λετε? να το προτεινω? θα θελησει κατι τετοιο πιστευετε? εγω θα μπορεσω να περιορισω το αισθημα κτητικοτητας που νιωθω ακομα και τωρα? θελω να τον εχω εστω κ ετσι προς το παρον..
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων