Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 04:08 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: ένδειξη οτι ενδιαφερεται ή ιδεα μου? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Chris M.
νέο μέλος
Chris M.'s Avatar

Ο Chris M., μπήκε στην παρέα στις 07-04-17, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

Chris M. is offline Chris M. is offline  
Προεπιλογή ένδειξη οτι ενδιαφερεται ή ιδεα μου?
Γεια σας κοριτσια

Θελω την γνωμη, καθως εσεις ξερετε καλυτερα, σας στο εξης θεμα: εδω κ αρκετο καιρο παω στο σ μαρκετ 1-2 φορες/εβδομας και παιρνω ενα συγκεκριμένο προϊόν απο τα ψυγεια οπου το ζητας και στο ζυγίζει η κοπέλα, το τυλιγει και στο δινει. Μετα απο 5-6 φορες μ εμαθε πια και ξερει τι θελω, προχτες που πηγα η κοπέλα ηταν σ αλλο ποστο και μολις μ ειδε που εμπαινα, μ λεει: ”α και σε σκεφτομουν, δεν εχει απο αυτο που παιρνεις τελείωσε, περιμενουμε να ερθει απο βδομαδα ισως ” κλπ. Η απορια μ ειναι η εξης: το σε σκεφτομουν που μ ειπε, εννουσε κατι? Του στυλ, πχ. Μωρό μ καλημέρα, σε σκεφτομουν ολη μερα! Ή απλα ειδα που τελειωσε το προιον και σε σκεφτηκα συνειρμικά? Τι πιστευετε ? Το ειπε για να στειλει σημα οτι ενδιαφερεται ή ηταν σχημα λογου? Απο την αλλη γιατι να πεις σε καποιον που εχεις δει καποιες φορες "σε σκεφτομουν"? Βλακεια μ αλλα εκεινη την στιγμη το μυαλο σταματησε και δεν ρωτησα πως με σκεφτοταν ή αν εννουσε κατι και το μονο που εκανα ηταν να χαμογελασω απο χαρα και να πω "α ναι?" και αυτη χαμογελουσε και μ φανηκε αρκετα φιλικη. Ολο το σ/κ το σκεφτομουν και απο Δευτέρα πηγαινα με σκοπο να την ρωτησω αλλα δεν την εβρισκα. Σκεφτομουν οτι θα ελεγε κανενα γεια αν αν με εβλεπε μετα, ωστε να μπορεσω κ εγω να τη ρωτησω πιο ανετα. Προχτες και σημερα που ξαναπηγα με κοιταξε μεν αλλα τίποτα. Ηταν ολο περα δωθε και δεν βρηκα ευκαιρία να πω τιποτα, μου εδωσε την εντύπωση οτι ενοχληθηκε, σαν πιο σοβαρη (μηπως νομισε οτι την εγραψα που δεν ειπα κατι αλλο εκτος απο "α ναι?") παντως αυτες τις 2 φορες που πηγα τελευταια καθως περνουσε με βοηθησε στη ζυγαρια χωρις να πει κατι και αμεσως εφυγε.(αυτο το λεω γιατι πολλες φορες αλλες κοπελες εκει τριγυρναν αδιαφορες)η συγκεκριμένη ειναι με ολους ετσι εξυπηρετικη ή μονο με μενα, δεν ξερω. Σαν να ελεγε σε βοηθω μεν αλλα σ θυμωσα κι ολας. Μηπως ειναι ιδεα μου ολα αυτα και παιχνίδια του μυαλου? Ειμαι λιγο ντροπαλος και αδεξιος σ αυτα. Τι να κανω? Να την ρωτησω τη επομενη φορα αν εννουσε κατι? Ή ειναι αργα10 μερες μετα? Μηπως αν τη ρωτησω νιωσει αβολα και παρεξηγηθει? Αν συμβει κατι τετοιο θα ντρέπομαι να παω εκει ξανα. Μηπως περιμενει να κανω κατι? Μηπως, μηπως?, δεν ξερω. Για δωστε τα φωτα σας please!! Πληροφοριακα,η κοπελα ειναι πολυ ωραια!!! Απο την αρχη την ξεχωρησα και σκεφτομαι πως αν ηθελε να δειξει ενδιαφέρον για μενα, μου ηρθε στο πιατο κι εγω ο βλαξ
κολλησα. Το σκεφτομαι συνεχως ασταματητα και τρελενομαι
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Η Eru, μπήκε στην παρέα στις 21-03-16, και έχει δημοσιεύσει 119 μηνύματα.

Eru is online Eru is online  
Προσπάθησε την επόμενη φορά που θα την δεις να της πιάσεις την κουβέντα. Και να χεις χαλαρή και φιλική προσέγγιση. Ξέρεις να σε ευχάριστος χαμογελαστός. Δεν αν θα πιαστεί από αυτό. Αν τυχόν της έχεις κάνει κλικ θα αλλάξει η στάση της απέναντί σου μόλις σε δει πιο θετικό. Δοκίμασε το να δεις.
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
Chris M.
νέο μέλος
Chris M.'s Avatar

Ευχαριστώ για την απάντηση. Αυτο θα κανω και βλεπουμε, οτι ειναι να γινει θα γινει
Reply With Quote
Ταξιδιάρα ψυχή
νέο μέλος
Ταξιδιάρα ψυχή's Avatar

Η Ταξιδιάρα ψυχή, μπήκε στην παρέα στις 21-04-17, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

Τελικά τί έγινε, είχες θετική ανταπόκριση;
Reply With Quote
Chris M.
νέο μέλος
Chris M.'s Avatar

Ετσι κι ετσι, δεν μπορω να ξεκαθαρισω τι ακριβως συμβαινει...
Reply With Quote
Chris M.
νέο μέλος
Chris M.'s Avatar

Εγω ειμαι παλι. Θελω τη γνωμη σας για αλλη μια φορα. Απο την τελευταία φορα που ειχα γραψει εδω μεχρι τωρα, οποτε παω στο σουπερ μαρκετ η κοπελα μου χαμογελαει και με χαιρετάει οπως κι εγω, του στυλ "γεια σου, τι κανεις?" "καλα?". Καποιες φορες φορες εκανα και λιγο χιουμορ και γελασε. Ειδικα μια φορα που πηγα μολις γυρισε ενω ηταν σοβαρη, μολις με ειδε εσκασε ενα χαμογελο χαρας/ενθουσιασμου να το πω?, ετσι μου φανηκε παντως, σα να χαρηκε που με ειδε. Την τελευταία φορα που πηγα προχτες, πηγα στο χασαπη και αυτη ηταν 3 μετρα πιο περα και ασχολουνταν με ενα ραφι με γυρισμένη την πλατη και δε με ειδε, ουτε κι εγω την καταλαβα. Μολις δινω παραγγελία στο χασαπη, αυτη ακουσε την φωνη μου και φαινεται την αναγνωρισε και γυριζει με βλεπει με χαμογελαει και με χαιρετάει, οπως κι εγω. Σε λιγο οσο εγω περιμενα το χασαπη να τελειωσει, η κοπελα περναει απο μπροστα μου σε αποσταση αναπνοης, παει παιρνει ενα καροτσι και ξαναπερναει παλι ξυστα απο μπροστα μου, ενω θα μπορουσε να παει κι απο τον διπλα διαδρομο. Πιστευετε οτι το εκανε επιτηδες για να την προσεξω ισως? Αυτα που περιγραφω με τα χαμογελα , το περασμα, κλπ ειναι σημαδια ενδιαφέροντος και περιμενει να το προχωρήσω παραπερα ή εντάσσονται στην απλη ευγενεια του υπαλλήλου προς τον πελατη? Δεν ξερω τι να κανω ? Μηπως θελει να παει σιγα σιγα για να δει τι θα κανω κι εγω?
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων