Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 10:28 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Τρόπος ζωής το internet? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
faery (νεράϊδα)
Δημιουργός
faery's Avatar

Η νεράϊδα, μπήκε στην παρέα στις 16-02-09, μας γράφει από ξωτικοχώρα, είναι 46 ετών, Καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 295 μηνύματα.

faery is offline faery is offline  
Μακάρι faery μου αν και είναι δύσκολο.Άλλαξα πολύ μετά απο όλο αυτό με την φίλη μου και έγινα σκληρή απέναντι και στους άλλους αλλά και στον εαυτό μου και δεν αφήνω τα συναισθήματά μου και να βγουν προς τα έξω και τα πνίγω.Λειτουργώ πια μόνο με την λογική και πνίγω την καρδιά μου.
Καταλαβαίνω πόσο πόνεσες και πληγώθηκες Σοφία μου. Όμως αν από την φύση σου είσαι άνθρωπος ανοιχτός και κοινωνικός, αυτό θα σου ξαναβγεί...μόλις αρχίσεις να ξαναποκτάς την χαμένη εμπιστοσύνη σου προς τους ανθρώπους.

Θα δεις!
– Πες μου ένα χαρούμενο τραγούδι για την ζωή, είπε το δέντρο στ’ αστέρι του.
– Το τραγούδι που λέει η καγκελόπορτα, όταν ανοίγει και μπαίνει κάποιος που αγαπάς.

Βρείτε το e-female.gr στο facebook και κάντε Like!
Reply With Quote
sofiakmt
τακτικό μέλος
sofiakmt's Avatar

Η sofiakmt, μπήκε στην παρέα στις 29-04-10, Αιγόκαιρως στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 69 μηνύματα.

sofiakmt is offline sofiakmt is offline  
Σε ευχαριστώ πολύ,εύχομαι να ξανανιώσω όπως πριν γιατί το έχω ανάγκη.
Reply With Quote
Anette
νέο μέλος
Anette's Avatar

Η Anette, μπήκε στην παρέα στις 04-09-11, Διδυμος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 33 μηνύματα.

Anette is offline Anette is offline  
Μεχρι 4 ωρες θα βρισκομαι στο Internet!(και οχι συνεχομενα πολλες φορες αλλα ανα διαστηματα)
Πηγαινω λυκειο και ακομη και αν ολοι οι συνομηλικοι μου περνανε σχεδον ΟΛΗ τους την μερα εκει(οπως αλλωστε και οι φιλες μου)εγω βαριεμαι λιγο και κουραζομαι να καθομαι ολη την ωρα,δεν μπορω,δεν αντεχω!
Ζω ανετα και χωρις τον Internet,αυτο ειναι βεβαιο!
Reply With Quote
MariaPap
νέο μέλος
MariaPap's Avatar

Η MariaPap, μπήκε στην παρέα στις 30-10-12, και έχει δημοσιεύσει 45 μηνύματα.

MariaPap is offline MariaPap is offline  
Προσπαθώ όσο μπορώ να αποφεύγω να κάθομαι με τις ώρες μπροστά στον υπολογιστή. Δεν κάνει καθόλου καλό αλλά ελα ντε που με αναγκάζει η δουλειά μου... και έτσι στο σπίτι δεν τον ανοίγω καθόλου γιατί θα ήταν παράλογο να είσαι όλη μέρα στη δουλειά και μετά πάλι στο σπίτι.
Reply With Quote
Lethean
μέλος
Lethean's Avatar

Ο Lethean, μπήκε στην παρέα στις 17-08-12, μας γράφει από Αθήνα, Ταύρος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 58 μηνύματα.

Lethean is offline Lethean is offline  
Το κακό αν αποξενωθείς είναι ότι δυσκολεύεσαι να επανέλθεις. Τουλάχιστον έτσι συνέβη με μένα, που προσπαθώ ακόμα να ξεκόψω τελείως και να έχω αυτό που λέμε φυσιολογική ζωή, χωρίς αυτό και καθόλου υπολογιστή.

Και λόγο κρίσης πλέον ο κόσμος δεν βγαίνει τόσο, και τελικά αντί να έρχεται πιο κοντά με το internet, προτιμά να τα λεει από το facebook, το msn, το skype κλπ, παρά άμεσα. Αυτό έχει κάνει ζημιά και στις γνωριμίες τελικά, μου λείπουν οι εποχές που όλοι ήταν πιο πρόθυμοι.
Reply With Quote
MariaPap
νέο μέλος
MariaPap's Avatar

Η MariaPap, μπήκε στην παρέα στις 30-10-12, και έχει δημοσιεύσει 45 μηνύματα.

MariaPap is offline MariaPap is offline  
Έχεις δίκιο. Το έχω παρατηρίσει και εγώ, πιο πολλά άτομα πλέον περνάνε τις ώρες τους στον υπολογιστή επιδής δεν έχoυν τα χρήματα για να βγαίνουν έξω. Και έτσι για πολλούς είναι μια διέξοδο για να γνωρίσουν άτομα για μια ερωτική σχέση. Και πόσο λάθος είναι αυτό;;.. εγώ τουλάχιστον δεν πιστεύω στο internet dating.
Reply With Quote
Amelie (Αλεξία)
Banned
Amelie's Avatar

Η Αλεξία, μπήκε στην παρέα στις 09-06-13, μας γράφει από Ηράκλειο, είναι 25 ετών, Ζυγός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 10 μηνύματα.

Amelie is offline Amelie is offline  
Εγώ πριν απο κάποιο καιρό, λόγω του ότι επικοινωνούσα με το αγόρι μου μέσω internet, ξόδευα 7-8 ώρες τη μέρα και παραμελούσα τις υποχρεώσεις μου..όταν επιτέλους γνωριστήκαμε από κοντά το έχω σταματήσει! 3 ώρες είναι αρκετές!
Reply With Quote
Amelie (Αλεξία)
Banned
Amelie's Avatar

Η Αλεξία, μπήκε στην παρέα στις 09-06-13, μας γράφει από Ηράκλειο, είναι 25 ετών, Ζυγός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 10 μηνύματα.

Amelie is offline Amelie is offline  
Έχεις δίκιο. Το έχω παρατηρίσει και εγώ, πιο πολλά άτομα πλέον περνάνε τις ώρες τους στον υπολογιστή επιδής δεν έχoυν τα χρήματα για να βγαίνουν έξω. Και έτσι για πολλούς είναι μια διέξοδο για να γνωρίσουν άτομα για μια ερωτική σχέση. Και πόσο λάθος είναι αυτό;;.. εγώ τουλάχιστον δεν πιστεύω στο internet dating.
Ούτε εγώ πίστευα μέχρι που γνώρισα τυχαία το αγόρι μου..δεν είχα σκοπό να κάνω γνωριμία, έτσι έκατσε! Τελικά μπορείς μέχρι ενός σημείου να χτίσεις μια σχέση απο internet αρκεί να είσαι ειληκρινής και προσεκτικός ταυτόχρονα! Πάντως αυτό που κάνουν κάποιοι και ψάχνουν απεγνωσμένα το άλλο τους μισό online είναι όντως λάθος...
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited