Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 18:05 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Ανέκδοτα Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
faery (νεράϊδα)
Δημιουργός
faery's Avatar

Η νεράϊδα, μπήκε στην παρέα στις 16-02-09, μας γράφει από ξωτικοχώρα, είναι 46 ετών, Καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 295 μηνύματα.

faery is offline faery is offline  
Talking Ανέκδοτα
Το ζεύγος πάει στον σεξολόγο και βέβαια μιλάει η γυναίκα:
- Γιατρέ μου ο άνδρας μου δεν μπορεί να..., δεν
έχει στύση .
- Περάστε στο ιατρείο κυρία μου.
- Μα ο άντρας μου έχει πρόβλημα
- Κυρία μου , δεν θα μου μάθετε τη δουλειά μου. Περάστε στο ιατρείο. Παρακαλώ γδυθείτε.
- Μα ο άνδρας μου έχει πρόβλημα - Γδυθείτε είπα.
- Όλα;
- Ναι και τα εσώρουχα.
- Μα...
- Δεν θέλω μα και μου...!
- Ξαπλώστε ανάσκελα... Γυρίστε μπρούμητα... Ανοίξτε τα πόδια σας... Γυρίστε στο πλάϊ ...Λυγίστε τα πόδια σας... Εντάξει ...!

Ντυθείτε και περάστε έξω. Φωνάζει τον σύζυγο, του προσφέρει κάθισμα, τον χτυπάει στον ώμο και λέει:
- Δεν έχεις κανένα πρόβλημα, ούτε εμένα μου σηκώθηκε... !
– Πες μου ένα χαρούμενο τραγούδι για την ζωή, είπε το δέντρο στ’ αστέρι του.
– Το τραγούδι που λέει η καγκελόπορτα, όταν ανοίγει και μπαίνει κάποιος που αγαπάς.

Βρείτε το e-female.gr στο facebook και κάντε Like!
Reply With Quote
mania
??
mania's Avatar

Η mania, μπήκε στην παρέα στις 09-02-09, μας γράφει από κυπρος, καρκινος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 55 μηνύματα.

mania is offline mania is offline  
Μία πολύ όμορφη και αισθησιακή γυναίκα, επισκέφτεται έναν γυναικολόγο. Αυτός με το που την βλέπει τα χάνει και ο επαγγελματισμός του βγαίνει από το παράθυρο. Αμέσως της λέει να γδυθεί και αρχίζει να την εξετάζει, πιάνοντας της το μπούτι.

Καθώς το εξετάζει της λέει:

-Ξέρεις τι σου κάνω τώρα;

-Ναι, εξετάζεις για γδαρσίματα ή για δερματολογικές ανωμαλίες.

-Πολύ σωστά, της λέει και αρχίζει να της χαϊδεύει τα στήθη. Και προσθέτει:

-Ξέρεις τι σου κάνω τώρα;

-Ναι, του απαντάει, εξετάζεις για την τυχον ύπαρξη όγκων καρκίνου του μαστού.

-Πολύ σωστά, της λέει και αρχίζει να έχει σεξουαλική επαφή μαζί της. Και προσθέτει:

-Και τώρα ξέρεις τι κάνω;

-Ναι, κολλάς έρπη!
τιποτα δεν γινεται τυχαια....
Reply With Quote
mania
??
mania's Avatar

Η mania, μπήκε στην παρέα στις 09-02-09, μας γράφει από κυπρος, καρκινος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 55 μηνύματα.

Συναντιούνται ένα Σάββατο πρωί στο δρόμο δυο φίλοι. Λέει ο ένας:

- Καλημέρα Νίκο, τί κάνεις; Πού πας;

- Όλα καλά ρε Δημήτρη. Να, γυρνάω από τα μαγαζιά. Πήρα για τη γυναίκα μου δώρο μια Porsche και μια Ferrari! Άμα δεν της αρέσει η Porche, να πάρει τη Ferrari! Εσύ τι κάνεις;

- Κι εγώ γυρνάω από τη λαϊκή! Πήρα για τη γυναίκα μου δώρο ένα ζευγάρι παντόφλες και ένα δονητή Άμα δεν της αρέσουν οι παντόφλες να πάει να γαμ.!
Reply With Quote
mania
??
mania's Avatar

Μετά από λίγα χρόνια γάμου, ένα ζευγάρι έχει σοβαρό πρόβλημα επικοινωνίας. Για να μη διαλύσουν τον γάμο τους, αποφασίζουν να επισκεφθούν έναν κοινωνικό λειτουργό.

- Τι πρόβλημα έχετε; ρωτάει εκείνος.

Αμέσως, ο άντρας κατεβάζει μια μούρη μέχρι το πάτωμα και δεν βγάζει τσιμουδιά, ενώ η γυναίκα του, αρχίζει να μιλάει ασταμάτητα για όλα τα στραβά του γάμου. Μετά από κάνα τέταρτο,ο κοινωνικός λειτουργός την πλησιάζει, την πιάνει από τους ώμους και τη φιλάει στο στόμα με πάθος για μερικά λεπτά. Η γυναίκα μένει άφωνη.

- Είδατε; λέει στον σύζυγο. Αυτό χρειάζεται η γυναίκα σας δυο φορές την εβδομάδα κι όλα τα προβλήματα σας θα λυθούν!

- Εντάξει, λέει ο σύζυγος. Μπορώ να την φέρνω Δευτέρα και Πέμπτη...
Reply With Quote
mania
??
mania's Avatar

Ρωτάει ο άνδρας μετά από το σεξ την γυναίκα του:

- Αγάπη μου, αυτή τη φορά προσποιήθηκες;

- Όχι, αγάπη μου. Αυτή τη φορά κοιμόμουνα πραγματικά.
Reply With Quote
mania
??
mania's Avatar

Ένας λογιστής γυρνά αργά στο σπίτι του μία νύχτα...

- Ανησύχησα! Που στο καλό ήσουνα; (ρωτά η γυναίκα του)

- Α, λεει αυτός, δεν ήταν τίποτε. Πήγα να κάνω ένα τατουάζ.

- Τατουάζ; Τι τατουάζ έκανες;

- Ένα χαρτονόμισμα των 100 ευρώ στα γεννητικά μου όργανα, λέει αυτός περήφανα.

- Χαρτονόμισμα; Μα τι στο καλό σκεφτόσουνα; Δεν καταλαβαίνεις ότι αυτό που έκανες είναι τρελό;

- Μπα, είχα τους λόγους μου. Πρώτον μου αρέσει να βλέπω τα λεφτά μου να αυξάνονται, δεύτερον μου αρέσει να παίζω με τα λεφτά μου, τρίτον μου αρέσει να έχω λεφτά στα χέρια μου και τέταρτον έτσι θα μπορώ να σου δίνω 100 ευρώ όποτε το θελήσεις!
Reply With Quote
mania
??
mania's Avatar

Γυναίκα: Είσαι καλός στο κρεβάτι;

Αντρας: Είμαι!

Γυναίκα: Πώς το ξέρεις;

Αντρας: Πάντα ικανοποιούμαι!
Reply With Quote
mania
??
mania's Avatar

Ήθελε μία γυναίκα να κάνει παιδιά χωρίς να παντρευτεί. Ρωτάει τον γυναικολόγο, και της λέει αυτός:

- Μα αυτό είναι εύκολο. Κάθε μέρα να πίνετε 2 ποτήρια γάλα και να τρώτε 6 κουταλιές ζάχαρη.

Μετά από δύο μήνες πηγαίνει στον γιατρό απογοητευμένη, και του λέει ότι δεν έγινε τίποτε.

- Χμμ, θα αλλάξουμε την δόση. Κάθε μέρα να πίνετε 8 ποτήρια γάλα και να τρώτε 24 κουταλιές ζάχαρη.

Μετά από δύο μήνες ξαναπηγαίνει στον γιατρό απογοητευμένη, και του λέει ότι πάλι δεν έγινε τίποτε.

- Χμμ, θα αλλάξουμε την δόση. Κάθε μέρα να πίνετε 16 ποτήρια γάλα και να τρώτε 48 κουταλιές ζάχαρη.

Μετά από εννιά μήνες πηγαίνει η γυναίκα στον γιατρό ενθουσιασμένη:

- Γιατρέ μου, γέννησα!

- Συγχαρητήρια! Αγοράκι ή κοριτσάκι;

- Γαλακτομπούρεκο!
Reply With Quote
mania
??
mania's Avatar

Μια μέρα τα παιδιά στο σχολείο μιλούσαν για τους πατεράδες τους.
Ο πατέρας μου, λέει ο Γιωργάκης όταν ήταν στον στρατό σκότωσε 5 εχθρούς με γυμνά χέρια.
Ο πατέρας μου, λέει η Ελενίτσα, μία φορά μπήκε σε ένα κτηρίο που καιγόταν για να σώσει ένα παιδάκι!

Μόνο ο Νικολάκης φαινόταν να ντρέπεται.

Νικολάκη, γιατί δεν λές και εσύ για τον πατέρα σου; τον ρωτά η δασκάλα.

Γιατί εμένα ο πατέρας μου είναι φοβιτσιάρης!
Γιατί το λες αυτό παιδί μου;
Να, φοβάται τόσο πολύ, που όσες φορές λείπει το βράδυ η μάνα μου από το σπίτι, ο πατέρας μου πηγαίνει και κοιμάται δίπλα, στην γειτόνισσα!
Last edited by mania; 24-02-09 at 14:01..
Reply With Quote
mania
??
mania's Avatar

Σε εξετάσεις Φυσικής σε κάποιο πανεπιστήμιο ο καθηγητής εξέταζε tους
φοιτητές του προφορικά και έναν έναν. Περνάει ο πρώτος, του λέει ο καθηγητής:
- Eίσαι σε ένα τρένο που κινείται με σταθερή ταχύτητα 80 km/h και
κάθεσαι δίπλα στο παράθυρο. Ξαφνικά ζεσταίνεσαι. Τι κάνεις τότε;Ο φοιτητής απαντάει:...
Ανοίγω το παράθυρο. Οπότε του λέει ο καθηγητής: - Ποια η αντίσταση του αέρα που αναπτύσσεται μετά το άνοιγμα του παραθύρου, ποια η μεταβολή της τριβής μεταξύ τρένου και γραμμών και τέλος ποια η νέα ταχύτητα του τρένου;
O κακόμοιρος ο φοιτητής μην ξέροντας να απαντήσει κόβεται. Αυτό συνεχίζεται με όλους τους φοιτητές ώσπου μπαίνει ο τελευταίος, ο οποίος είναι στο τελευταίο έτος.
Του λέει ο καθηγητής: - Είσαι σε ένα τρένο που κινείται με σταθερή ταχύτητα 80 km/h και κάθεσαι δίπλα στο παράθυρο. Ξαφνικά ζεσταίνεσαι. Τι κάνεις τότε; Βγάζω το σακάκι μου, λέει ο φοιτητής. Ο καθηγητής του λέει: Ζεσταίνεσαι πολύ! Ε τότε βγάζω και τη μπλούζα μου. Ζεσταίνεσαι πάρα πολύ! Ε, βγάζω και το παντελόνι μου αν ζεσταίνομαι τόσο πολύ. Μα μιλάμε καίγεσαι! Ε, τότε βγάζω και το σώβρακό μου, τι να κάνουμε. Ωραία... Είναι κι ένας αράπης εκεί και αν το βγάλεις θα σε γαμήσει. Ακόμα θες να γδυθείς; Κοιτάξτε κύριε καθηγητά εγώ προσπαθώ να πάρω πτυχίο εδώ και πόσα χρόνια και συνέχεια με κόβετε. Και ΟΛΟ το τρένο να με γαμήσει εγώ το παράθυρο ΔΕΝ το ανοίγω!!!
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited