Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 04:15 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Ελάτε να γνωριστούμε! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
faery (νεράϊδα)
Δημιουργός
faery's Avatar

Η νεράϊδα, μπήκε στην παρέα στις 16-02-09, μας γράφει από ξωτικοχώρα, είναι 45 ετών, Καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 295 μηνύματα.

faery is offline faery is offline  
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ,ΜΕ ΛΕΝΕ ΣΟΦΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ.ΕΙΜΑΙ 24 ΧΡΟΝΩΝ,ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΜΟΥΣΙΚΗ ΞΕΝΗ (ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ 70's & 80's) & ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΝΤΕΧΝΗ,ΣΙΝΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΥΘΙΣΤΟΡΗΜΑΤΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ ΛΟΓΩ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ Η ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ.
Kαλώς ήρθες στην παρέα μας Σοφία!
Πολύ όμορφα τα ενδιαφέροντά σου! Ελπίζω να τα λέμε συχνά!
– Πες μου ένα χαρούμενο τραγούδι για την ζωή, είπε το δέντρο στΆ αστέρι του.
– Το τραγούδι που λέει η καγκελόπορτα, όταν ανοίγει και μπαίνει κάποιος που αγαπάς.

Βρείτε το e-female.gr στο facebook και κάντε Like!
Reply With Quote
Νηρηίδα
νέο μέλος
Νηρηίδα's Avatar

Η Νηρηίδα, μπήκε στην παρέα στις 15-02-11, είναι 26 ετών, και έχει δημοσιεύσει 22 μηνύματα.

Νηρηίδα is offline Νηρηίδα is offline  
Καλησπέρα!!! Είμαι η Μάρω, είμαι 20 ετών σχεδόν και είμαι φοιτήτρια. Χαίρομαι που προστέθηκα και εγώ στην όμορφη παρέα σας! Ελπίζω με τον καιρό να γνωριστούμε καλύτερα και να ανταλλάξουμε όμορφες και χρήσιμες απόψεις!
Σαν αγαπάς δεν περπατάς...Φθερά γεννάει η αγάπη...
Reply With Quote
Εφη_1411
νέο μέλος
Εφη_1411's Avatar

Η Εφη_1411, μπήκε στην παρέα στις 22-01-12, μας γράφει από Thessaloniki, είναι 28 ετών, skorpios στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 4 μηνύματα.

Εφη_1411 is offline Εφη_1411 is offline  
γεια σας!!! εγω ειμαι η εφη ειμαι 22 χρονων και σας ανακαλυψα χθες!!! σκεφτηκα κατ'ευθειαν τελεια πραγματα!!!! δεν αντισταθηκα και γραφτηκα....εγω για χομπυ μου εχω να πηγαινω για καφεδες με τις κολλητες μου και να τους λυνω τα προβληματα....οποια και να ειναι αυτα....επισης ασχολουμαι με το σπιτι μου και τις δουλειες του.....λογω του οτι ειμαι ανεργη....οποτε here i am!!!
«Η αγάπη αποτελείται από μία ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα»
Reply With Quote
chris23
νέο μέλος
chris23's Avatar

Ο chris23, μπήκε στην παρέα στις 27-02-12, και έχει δημοσιεύσει 11 μηνύματα.

chris23 is offline chris23 is offline  
γεια σας ειμαι ο χρηστος ειμαι 23 και ασχολουμαι με αθλητισμο γενικα......επισης μου αρεσει να γινομαι λιγο καφρος και να κανω λιγο πλακιτσα σε φορουμ οπως αυτο.......συνχωρεστε με για την καφριλα μου
Reply With Quote
serhan yavas
νέο μέλος
serhan yavas's Avatar

Η serhan yavas, μπήκε στην παρέα στις 09-04-12, και έχει δημοσιεύσει 24 μηνύματα.

serhan yavas is offline serhan yavas is offline  
KALISPERA OMORFA KORITSIA EPITELOUS ENA SITE GIA MAS AXAX EINAI 27 XRONON KAI EIMAI MANOULA 2 TERATON 8 KAI 4 KALI DINAMI KAI IGEIA SE OLES MAS
Reply With Quote
Αγάπη (Αγάπη)
νέο μέλος
Αγάπη's Avatar

Η Αγάπη, μπήκε στην παρέα στις 29-11-12, μας γράφει από Θεσσαλονίκη, Δίδυμος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 15 μηνύματα.

Αγάπη is offline Αγάπη is offline  
Γειά σας, είμαι η Αγάπη, είμαι 17 χρονών, μου αρέσει να διαβάζω αρχαιοελληνικά βιβλία, λατρεύω τα ψώνια, μου αρέσει πολυ να χορεύω, να ακούω μουσικη, να ζωγραφίζω, παίζω πιάνο, λατρεύω τα ζωα και πάνω απο όλα μου αρέσει να κάνω καινούριους φίλους και να περνάω πολλές ώρες με ανθρώπους που αγαπώ!
You made me feel real love
Feel the home that I live in
I got too much life
Running through my veins
Going to waste
Reply With Quote
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 33 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 131 μηνύματα.

totally_xristina is offline totally_xristina is offline  
γεια σας και απο εμενα....!!!

καινουργια δεν ειμαι,αλλα ας συστηθω και απο εδω...με λενε Χριστινα ειμαι απο Αθηνα,29 θα γινω φετος και αυτην την στιγμη ειμαι ανεργη...!!!τον ελευθερο μου χρονο,γραφω τραγουδια και ποιηματα,παιζω ποκερ στον υπολογιστη,κανω ποδηλασια και μου αρεσει πολυ να διαβαζω βιβλια.....!!!!
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
ninakii13
νέο μέλος
ninakii13's Avatar

Η ninakii13, μπήκε στην παρέα στις 11-02-13, διδιμος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 10 μηνύματα.

ninakii13 is offline ninakii13 is offline  
γεια σας
με λενε Νινα & ειμαι 17
δν ειμαι πολυ καινουργια αλλα ειπα να συστη9ω
μαρεσει το kick box ,το tae kwon do & to 9εατρο
Reply With Quote
Paradise Lost
τακτικό μέλος
Paradise Lost's Avatar

Η Paradise Lost, μπήκε στην παρέα στις 25-06-13, και έχει δημοσιεύσει 242 μηνύματα.

Paradise Lost is offline Paradise Lost is offline  
Γεια σαααααας.
Καλώς σας βρήκα.
Last edited by Paradise Lost; 23-06-15 at 07:42..
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited