Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 04:22 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Φιλια αντρα γυναικας! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
mania
??
mania's Avatar

Η mania, μπήκε στην παρέα στις 09-02-09, μας γράφει από κυπρος, καρκινος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 55 μηνύματα.

mania is offline mania is offline  
Προεπιλογή Φιλια αντρα γυναικας!
Φιλια αντρα γυναικας. Πολλα ακουμε.
Ομως στ αληθεια υπαρχει? Ή θελουμε απλα να πιστευουμε οτι υπαρχει.
Εγω εχω παντως τις αμφιβολιες μου...
τιποτα δεν γινεται τυχαια....
Reply With Quote
faery (νεράϊδα)
Δημιουργός
faery's Avatar

Η νεράϊδα, μπήκε στην παρέα στις 16-02-09, μας γράφει από ξωτικοχώρα, είναι 46 ετών, Καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 295 μηνύματα.

faery is online faery is online  
Φιλια αντρα γυναικας. Πολλα ακουμε.
Ομως στ αληθεια υπαρχει? Ή θελουμε απλα να πιστευουμε οτι υπαρχει.
Εγω εχω παντως τις αμφιβολιες μου...
Μπορεί να υπάρξει μόνο στην εξαιρετική εκείνη περίπτωση όπου δεν υπάρχει κανένα απολύτως ερωτικό ενδιαφέρον είτε από την μία είτε από την άλλη πλευρά.

Σε κάθε άλλη περίπτωση, νομίζω ότι είναι απόλυτα ουτοπικό! :)
– Πες μου ένα χαρούμενο τραγούδι για την ζωή, είπε το δέντρο στΆ αστέρι του.
– Το τραγούδι που λέει η καγκελόπορτα, όταν ανοίγει και μπαίνει κάποιος που αγαπάς.

Βρείτε το e-female.gr στο facebook και κάντε Like!
Reply With Quote
fang
νέο μέλος
fang's Avatar

Η fang, μπήκε στην παρέα στις 25-05-09, και έχει δημοσιεύσει 15 μηνύματα.

fang is offline fang is offline  
Υπάρχει η πραγματική φιλία ανάμεσα στα 2 φύλα.
Μένω στην ίδια γειτονιά με τον καλύτερό μου φίλο, γνωριστήκαμε το '96 τότε πρωτουπήρξαμε και φίλοι.
Ποτέ δεν είχαμε ερωτικά προβλήματα και δεν πιστεύω πως θα υπάρξουν ποτέ μέχρι να πεθάνουμε, γιατί δεν πρόκειται να αποχωριστεί ο ένας τον άλλον μέχρι τότε.
Πιστεύω πως συμβαίνει συχνά.. ¶μα κοιτάξουμε και τις δυνατές φιλίες ανάμεσα σε ξαδέρφια αντίθετου φύλου επιβεβαιώνεται νομίζω. Γιατί κάπως έτσι μεγαλώσαμε κι εμείς.
Reply With Quote
oneiropagida
νέο μέλος
oneiropagida's Avatar

Η oneiropagida, μπήκε στην παρέα στις 27-09-09, και έχει δημοσιεύσει 7 μηνύματα.

oneiropagida is offline oneiropagida is offline  
Ξερω οτι μια φιλια αναμεσα σε ενα αντρα και μια γυναικα ειναι πιο ''τιμια'',Εγω εχω ενα κολλητο που μια φορα ειχε υπαρξει κατι ερωτικο αλλα δεν προχωρησε!Την επομενη μερα βρεθηκαμε σα να μην ειχε συμβει,δεν αισθανθηκαμε αμηχανα ισα-ισα που το συζηταμε μερικες φορες και γελαμε!Αλλωστε τοτε ηταν μια δυσκολη περιδος για μενα και αν δεν σου σταθει φιλος ποιος αλλος περιμενεις να το κανει!!!
Touch me,touch me...I wanna feel your body...
Reply With Quote
faery (νεράϊδα)
Δημιουργός
faery's Avatar

Η νεράϊδα, μπήκε στην παρέα στις 16-02-09, μας γράφει από ξωτικοχώρα, είναι 46 ετών, Καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 295 μηνύματα.

faery is online faery is online  
Ξερω οτι μια φιλια αναμεσα σε ενα αντρα και μια γυναικα ειναι πιο ''τιμια'',Εγω εχω ενα κολλητο που μια φορα ειχε υπαρξει κατι ερωτικο αλλα δεν προχωρησε!Την επομενη μερα βρεθηκαμε σα να μην ειχε συμβει,δεν αισθανθηκαμε αμηχανα ισα-ισα που το συζηταμε μερικες φορες και γελαμε!Αλλωστε τοτε ηταν μια δυσκολη περιδος για μενα και αν δεν σου σταθει φιλος ποιος αλλος περιμενεις να το κανει!!!
Σωστό και αυτό!!! χαχαχα
Κι εγώ πιστεύω πως αν ξεπεραστεί το ερωτικό, η φιλιά μεταξύ άντρα γυναίκας είναι πιο πετυχημένη.
– Πες μου ένα χαρούμενο τραγούδι για την ζωή, είπε το δέντρο στΆ αστέρι του.
– Το τραγούδι που λέει η καγκελόπορτα, όταν ανοίγει και μπαίνει κάποιος που αγαπάς.

Βρείτε το e-female.gr στο facebook και κάντε Like!
Reply With Quote
sofiakmt
τακτικό μέλος
sofiakmt's Avatar

Η sofiakmt, μπήκε στην παρέα στις 29-04-10, Αιγόκαιρως στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 69 μηνύματα.

sofiakmt is offline sofiakmt is offline  
Μπορεί να υπάρξει φιλία μεταξύ άντρα και γυναίκας εφόσον δεν υπάρξει απο την αρχή κάτι ερωτικό.Μάλιστα κρατάει περισσότερο και μπορεί να γίνει ποιο αγνή και δυνατή απο μια φιλία γυναικών.Θεωρώ οτι αν οχι πάντα τις περισσότερες φορές υπάρχει ζήλια μεταξύ γυναικών και πάντα η μια αν οχι και οι δυο νιώθει αυτο το συναίσθημα.
Reply With Quote
Vicky
νέο μέλος
Vicky's Avatar

Η Vicky, μπήκε στην παρέα στις 08-05-10, είναι 37 ετών, και έχει δημοσιεύσει 25 μηνύματα.

Vicky is offline Vicky is offline  
Σίγουρα και υπάρχει αλλά πιστεύω σπάνια, εγώ έχω δύο κολλητούς που ποτέ δεν έχει υπάρξει κατι ερωτικό αναμεσα μας.
Συμφωνώ με κάποιο μέλος παραπάνω πως μπορεί η φιλία μεταξύ γυναικας και άνδρας να είναι πιο δυνατή και να κρατήσει μιας και δεν υπάρχει το ενδεχόμενο ζήλειας όπως στην φιλία μεταξύ γυναικών.
Reply With Quote
Antigoni
νέο μέλος
Antigoni's Avatar

Η Antigoni, μπήκε στην παρέα στις 03-06-10, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

Antigoni is offline Antigoni is offline  
Απαραίτητη προϋπόθεση για να υπάρχει τέοια φιλία είναι να έχει ξεπεραστεί το σεξουαλικό ανάμεσα στα δύο άτομα...ή ακόμα καλύτερα να μην υπήρξε ποτέ σεξουαλικό ενδιαφέρον ανάμεσα τους. Πιστεύω φιλία ανάμεσα σε άντρα γυναίκα υπάρχει πιο εύκολα όταν τους συνδέουν πραγματικά πολλά χρόνια γνωριμίας δηλαδή είναι φίλοι από μικρή ηλικία κτλ.
Reply With Quote
♥.Supergirl.♥
νέο μέλος
♥.Supergirl.♥'s Avatar

Η ♥.Supergirl.♥, μπήκε στην παρέα στις 17-08-10, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

♥.Supergirl.♥ is offline ♥.Supergirl.♥ is offline  
φυσικα και μπορει να υπαρξει και ειναι καλητερη απο τη φιλια με ενα ατομο του ιδιου φιλου...δεν υπαρχει ανταγωνισμος...οπως και να το κανουμε ,αν για παραδειγμα πλησιασει ενας κουκλος μια φιλη μας σιγουρια θα ζηλεψουμε λιγο...
...Supergirl...
Reply With Quote
nansy
νέο μέλος
nansy's Avatar

Η nansy, μπήκε στην παρέα στις 04-09-10, και έχει δημοσιεύσει 4 μηνύματα.

nansy is offline nansy is offline  
φιλια μεταξυ άντρα και γυναίκας?
κοιταξτε οι σχεσει ειναι πολληπλοκεσ, δεν υπαρχει μονο η μια πλευρα αλλα και η αλλη... μπορει οντοσ εσυ να μην εχεισ ποτε αιστανθει ερωτικα προσ εναν κολλητο σου αλλα αυτο δεν σημαινει οτι και απο την πλευρα του ισχυει το ιδιο. πολλεσ φορεσ σε στιγμεσ διασκεδασης (ποτα, ξενυχτια κτλ) η εντονης στεναχώριας, καποια μηνυματα ερωτικα υπαρχουν οσο και να προσπαθουν να κρυβονται... αν για π.χ καταληξεισ πιομένη στο ίδιο κρεβατι με την κολλητη σου ειναι προφανεσ οτι θα κοιμηθητε.... δεν ισχυει το ιδιο αν πεσετε με τον κολλητο σασ, γιαυτο και αποφευγεισ να βρεθεισ σε αυτην την κατασταση. εγω τουλαχιστον δεν εχω κοιμηθει ποτε στο ιδιο κρεβατι με τον κολλητο μου πιομένη η μη, αλλα με την κολλητη ειναι αλλιωσ...
ποσεσ απο σασ εχετε κοιμηθει στο ιδιο κρεβατι με τον κολλητο σασ, ο οποιοσ ειναι στρειτ, και δεν εχετε κανει τπτ?
το ερωτικο στοιχειο αναμεσα σε αντρα και γυναικα παντα θα υπαρχει ακομα και αν γνωριζεστε απο μικρα, απλοσ δεν εχετε συμπεση σε καταστασεις τετοιεσ ωστε να εκδηλωθει το ερωτικο αυτο στοιχειο.μπορει να μην το εχει καταλαβει κανενας απο τουσ δυο αλλα σε στιγμεσ αδυναμιας θα βγει καποια στιγμη (ισωσ βεβαια να μην το παραδεχτητε ποτε ο ενασ στον αλλον... αλλά θα βγει).
φυσικα εκφραζω την αποψη μου, απο τισ δικεσ μου εμπειριεσ, ο καθενασ μασ ομωσ εχει διαφορετικεσ :)
ευχαριστω για την προσοχη.
nansy
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited