Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 04:19 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: τη φιλια ή τον ερωτα? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Σοφια
νέο μέλος
Σοφια's Avatar

Η Σοφια, μπήκε στην παρέα στις 15-10-12, και έχει δημοσιεύσει 34 μηνύματα.

Σοφια is offline Σοφια is offline  
Προεπιλογή τη φιλια ή τον ερωτα?
Γεια σας κοριτσια!!εχω ενα προβλημα και δεν ηξερα που αλλου να απευθυνθω..ουτε στη κολλητη μου μπορω να μιλησω γιατι περιμπλεκεται στο προβλημα μου..καταρχας ειμαι 16..εχω μια κολλητη τη Μαιρη..ειμαστε κολλητες για 2 χρονια τωρα και ειμαστε διπλα η μια στην αλλη στα ευκολα αλλα προπαντως και στα δυσκολα..ειναι πολυ καλη μαζι μου και μου εχει σταθει σε πολλα θεματα/προβληματα που αντιμετοπιζα..μη μακρυγορω η Μαιρη εχει εναν αδερφο τον Λουκα και ειναι 3 χρονια μεγαλητερος μας..απο τη πρωτη στιγμη που τον ειδα τον θεωρησα ενα πολυ ωραιο παιδι αλλα ποτε δεν τον ειδα παρα[ανω απο εναν πολυ καλο μου φιλο..αυτο ομως με τη παροδο του χρονου αλλαξε..ξαφνικα αρχησα να τον σκεφτομαι ολη την ωρα και ειναι και στιγμες που λεω τον θελω..βεβαια ολο αυτο δεν εγινε και τοσο ξαφνικα αφου πιστευω πως και εκεινος μου εδωσε την εντυπωση πως του ψιλοαρεσω και ισως για αυτο να κολλησα..δεν ξερω αν ισχυει αλλα πιστευω πως ισως του αρεσω..μερικα στοιχεια ειναι οτι ασχολειται μαζι μου και με πειραζει παρα πολυ..γινεται λιγο πιεστικος βεβαια αλλα μου αρεσει που ασχολειται..περα απο τη πλακα του ενδιαφερεται για μενα και οταν δεν ειμαι καλα παντα με ρωταει τι εχω και πως μπορει να βοηθησει στο να γινω καλητερα..εχει προσφερθει να με παει βολτα με τη μηχανη του και πηγαμε..τη δευτερη με ειδε στο δρομο και δεν ειμουν καλα(οικογενειακοι λογοι) και μου λεει τι εχεις και του κανω τιποτα καλα ειμαι και μου λεει αμεσως μετα ανεβα να σε παω βολτα τωρα..πηγαμε και μου ειπε να παω απο το σπιτι τους λεγοντας μου ελα να κατσεις μαζι με τη Μαιρη και μενα για παρεα..επισης μου ειχε ζητησει να παμε σε μια εκδηλωσε μαζι γιατι δεν ηθελε να παει μονος του..δε πηγα γιατι ειχα μια υποχρεωση ..ολο με ρωταει για το προηγουμενο αγορι που μου αρεσε και τον χαρακτηριζε ασχημα γιατι νταξει δεν ηταν και το καλητερο παιδι εδω που τα λεμε και μου λεει για πλακα θες να παω να τον πλακωσω ρε??χαχα τελοσπαντων πολλες φορες με κοιταει και μου εστειλε και μηνυμα πριν 2 μερες και μιλησαμε λιγο..αυτα πανω κατω..το θεμα μου ειναι οτι δε θελω να χασω τη φιλια μου με τη Μαιρη γιατι οσο ναναι θα τη πειραξει..εδω εμαθε οτι μιλησαμε με μυνηματε και στραβωσε..οποτε ολο λεω τελος δε θα χασω τη φιλη μου γιατι ενα αγορι ερχεται και φευγει ενω η κολλητη μενει..αλλα δε το τηρω ποτε γιατι υπαρχουν στιγμες που τον θελω κοντα μου μαζι μου..σορρυ αν εκανα το μυνημα λιγο μεγαλο αλλα πραγματικα εχω μπερδευτει παρααααα πολυυυ!!!πραγματικα χρειαζομαι συμβουλες..οντως του αρεσω τι θα κανω με τη κολλητη μου?
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

Η leia, μπήκε στην παρέα στις 29-09-12, και έχει δημοσιεύσει 268 μηνύματα.

leia is offline leia is offline  
Καταρχάς τ αρέσεις!!κ δεύτερον κ εμένα η κολλητή ν γούσταρε τον αδερφό μ κ έχω ακριβώς αντίθετη στάση...μήπως ν μιλάγατε κ Γ τ πως νιώθεις???κ λογικά αν ππραγματικά σ αγαπάει δεν Θ χαλαστει...
Reply With Quote
Σοφια
νέο μέλος
Σοφια's Avatar

ξερεις τι..δε τη κατηγορω γιατι λογικο ειναι να χαλαστει..μονο με την ιδεα οτι μου αρεσει μπορει να σκευτει και οτι παω σπιτι της για τον αδερφο της και οχι για εκεινη..σιγουρα του αρεσω?ηπως το κανει επειδη θελει να ειναι καλος μαζι μου?δεν εχω και εμπειρια σε αυτα..ειμαι πολυ μπερδεμενη..αν της μιλησω φοβαμαι την αντιδραση της..αλλα πλακα πλακα ολο για τον αδερφο της μου μιλαει..δε ξερω..ειμαι χαμενη
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

Μιλά της...σορρυ αλλά εμένα κανένας αδερφός φίλης μ δεν μ χει πει πάμε βόλτα μ την μηχανή γιατί δεν είναι καλά...
Reply With Quote
Σοφια
νέο μέλος
Σοφια's Avatar

χαχα και πως να της το ξεκινησω?εσυ πως θα ηθελες να το μαθεις απο τη φιλη σου και τι θα της ελεγες?
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

Από τ κινητό μπαίνεις??τεσπα ρε στ ίσα είσαι φίλη μ κολλητή κ μ συμβαίνει αυτό κ αυτό.
Reply With Quote
Σοφια
νέο μέλος
Σοφια's Avatar

καποια στιγμη μπηκα απο κινητο..τωρα ειμαι απο pc..κατι θα κανω..εγω εκεινον πως μπορω να τον προσσεγγησω?
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

Αφού σ προσεγγίζει αυτός στείλε πχ κάνα μήνυμα..
Reply With Quote
Σοφια
νέο μέλος
Σοφια's Avatar

αχα..αυτο ευκολο..απο κοντα?πως συμπεριφερομαι?με ταισε και παγωτο χθες..ντε και καλα να φαω παγωτο..
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

Από τ κινητό τύπου τ κανείς!!κ αναρωτιέσαι ακόμα??
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων