Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 15:19 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: εχουν γινει πολλα και δεν βγαζω συμπερασμα μονη μου τι συμενουν ολα? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
gataki :)
νέο μέλος
gataki :)'s Avatar

Η gataki :), μπήκε στην παρέα στις 03-06-12, μας γράφει από athina, karkinos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 4 μηνύματα.

gataki :) is offline gataki :) is offline  
Προεπιλογή εχουν γινει πολλα και δεν βγαζω συμπερασμα μονη μου τι συμενουν ολα?
αρχικά θελω να ευχαριστήσω ολα τα ατομα που θα ασχοληθούν με εμενα και την ιστορια μου γιατι ειναι μεγαλη και περιπλοκη αλλα θελω να την μοιραστω με καποιον που θα μπορεσει να με βοηθησει θα το παρω απο την αρχη λοιπον ολα αρχισαν οταν η κολλητη μου που τυχαινει να ειναι και κολλητη του απο ενδιαφερον για εμενα πηγαι και τον ρωτησε πως του φαίνομαι και εκεινος της ειπε οτι ειμαι μια χαρα κοπελα οτι ειμαι γλυκια και ομοφη αλλα δεν θελει να γινει κατι τωρα...εγω δεν ειχα πει κατι για εκεινον και ουτε μου αρεσε απλα ειμασταν φιλοι εκεινος απο εκεινη την στιγμη πιστευε οτι μου αρεσει και ασχοληθηκε μαζι μου...το ανακοινωσε στην παρεα του και γινοντουσαν διαφορα.Ολη την ωρα με κοιτουσε και μετα απο καιρο αρχισα και ασχολιομουν και εγω με εκεινον και μετα τον ερωτευτηκα!!μετα απο λιγο καιρο εμαθα οτι οτιδηποτε εκανε αυτος και η παρεα του το εκαναν για να σπασουν πλακα μαζι μου αλλα εκεινος μιλησε στην κολλητη μου και της εξηγησε οτι εκεινος στην αρχη επηρεαστηκε απο τα παιδια αλλα του αρεσα στην πραγματικοτητα και εκεινος δεν επαιζε μαζι μου αλλα αυτο ηθελε να δειξει στην παρεα του για να μην τον κοροιδεψουν ή γελασουν μαζι του εκεινος με κοιτουσε ολη την ωρα μου γελουσε και οταν κοιταζομασταν στα ματια ακομα και απο μακρυα ηταν σαν να πετουσαμαι στα συννεφα αλλα δεν ηξερα αν πραγματικα ηταν αληθεια ολο αυτο γιατι σε εμενα οταν ειχα παει να των ρωτήσω εαν γινετε κατι εκεινος μου απαντησε ενα "οχι" το οποιο δεν με έπιθε καθολου και με κοιτουσε μεσα στα ματια οταν μιλουσαμε και αλλα μου ελεγε εκεινος και αλλα εδειχναν τα ματια του...μετα απο αυτο συνεχιζε να με κοιταει και να ασχολειται μαζι μου και να ζηλευε και να τσαντιζοταν οταν ειμουν με αλλους φιλους μου και ειμουν στην αγκαλια τους και γελουσα και περνουσα καλα με εκεινους...το χειροτερο ομως ηταν οταν εγω μιλουσα με τον κολλητο του και ειχαμε γινει πολυ καλοι φιλοι!οταν το εμαθε οτι μιλαω με τον κολλητο του εγινε αλλος ανθρωπο...αρχισε να τον βριζει και να του φωναζει...και του ειπε να μην μου ξαναμιλησει γιατι θα κανει πολλα...δεν ξερω τι ακριβως γιατι δεν προλαβα να μιλησω με τον κολλητο του και αυτα τα εμαθα απο την κολλητη μας...δεν εχει κανενα λογο να απαγορεύσει σε ενα φιλο του να μην ξαναμιλησει μαζι μου απο την στιγμη που εχει πει οτι δεν τον ενδιαφερω...εκτος και αν ειναι αλλιως τα πραγματα κανεις δεν ξερει γιατι οπως σας ειπα δεν μιλαει σε κανεναν για εμενα ουτε στην κολλητη του για να μην μαθω κατι εγω...ομως τα πραγματα δεν ειναι τοσο απλα στην αρχη της χρονιας του αρεσε μια αλλη κοπελα με την οποια τα εφτιαξαν για 2 βδομαδες και μετα αυτη τον χωρισε εκεινος πληγωθηκε και πραγματικα δεν μου αρεσε να τον βλεπω ετσι οπως ηταν μου ερχοταν να τον σφιξω στην αγκαλια μου και να του πω οτι ολα ειναι μια χαρα...εκεινος παρολα αυτα συνεχίζε τα βλεμματα και ολα αυτα ωσπου πηγα και του ξαναμιλησα εβαλα τον εαυτο του στη θεση μου και του εξηγησα καποι πραγματα και με καταλαβε μου ζητουσε συγγνωμη ολη την ωρα και μετα γιναμε φιλοι...μιλουσαμε με χαιρετουσε μου γελουσε και ειμασταν πιο δεμενοι αλλα εκεινος δεν με εβλεπε φιλικά πιστευω γιατι ηταν...δε ξερω πως να το πω... μια μερα πηγαι να με φιλησει αλλα τραβηχτηκα γιατι επρεπε να φυγω..δεν επρεπε να ειχα φυγει...:/ αλλα δεν μπορουσα αλλο γιατι δεν μου ξεκαθαριζε τα πραγματα και δεν ειχα μια σωστη γνωμη και αποψη γιατι μαθενα και απο την κολλητη μας οτι της μιλουσε για την πρωην του και δεν ηξερα τι γινεται ωσπου μου ειπαν οι φιλες μου να τον αφησω και να τον γραψω...και δεν ξερω γιατι αλλα το εκανα!δεν γυρνουσα να τον κοιταξω και στην αρχη δεν αντεχα αλλα μετα το συνηθισα! ειχε πιασει.. εκεινος ηταν κολλημενος πανω μου ποιο πολυ απο ποτε ζηλευε και τσαντιζοταν με το παραμικρο που μου γινοταν και ολοι με ρωτουσαν αν τρεχει κατι μαζι του γιατι ολη την ωρα τον εβλεπαν να με κοιταει οπου και αν παω και οτι και αν κανω και οπου και να ειμαι...δεν ασχοληθηκα εγω προσωπικα με εκεινον απλα ρωτουσα την κολλητη μου εαν με κοιταει η αν κανει κατι...πριν λιγες μερες πηρα αποφαση μετα απο 2 μηνες να του μιλησω δεν μου μιλησε ξαναπροσπαθησα...ΤΙΠΟΤΑ την επομενη μερα ερχετε ενας φιλος του και με ρωταει αν μου αρεσει ακομα αυτος που μου αρεσει και κατευθειαν του ειπε η φιλη μου ΟΧΙ...πραγμα που δεν ισχυει..το παιδι ακομα συνεχιζει να με κοιταει και να γυρναει να κοιταει με το που ακουει το ονομα μου η την φωνη μου,εξακολουθει να ενδιαφερεται για το που ειμαι και τι κανω αλλα δεν ξερω πλεον τι συμενουν ΟΛΑ αυτα..αλλοι λενε οτι μπορει να του αρεσω αλλοι λενε οτι του αρεσω σιγουρα αλλοι λενε οτι ειναι μπερδεμενος εγω δεν ξερω τιποτα :/ εσεις τι εχετε να πειτε?? τωρα τι κανω? τι πρεπει να κανω? τι συμενουν ολα αυτα?
Last edited by gataki :); 04-06-12 at 21:42..
Reply With Quote
celina
Θεσσαλονίκη
celina's Avatar

Η celina, μπήκε στην παρέα στις 01-03-12, μας γράφει από Θεσσαλονίκη, είναι 27 ετών, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 81 μηνύματα.

celina is offline celina is offline  
Γειά σου γατάκι. Καταρχήν για μένα ήταν λάθος μεγάλο απ το μέρος σου να ακολουθήσεις τις συμβουλές των φίλων σου.γιατί πιστεύω πως η συμπεριφορά τους πιο πολύ μπέρδεψε τα πράγαματα μεταξύ σας πάρα σας έκανε να καταλλάβαιτε μόνοι σας τι συμβαίνει.Μπορεί αυτή η κοπέλα να είχε όλη τη καλή διάθεση να σε δει μ' αυτό το παιδί μαζί του όμως αυτό που τελικά κατάφερε ήταν να μπερδέψει τα πράγματα και να μη ξέρετε που βρίσκεστε.Απ' την άλλη θεωρώ απαδέχτη τη συμπεριφορά των αγοριών που χρησιμοποιούν τις κοπέλες σαν τρόπαιο όπως περίπου έκανε κι αυτός.Μπορεί να μην ήταν ο σκοπός του να σε κάνει να νιώσεις άσχημα όμως με κάποιον τρόπο πιστεύω πως το κατάφερε. Τέσπα, έφοσον συνέβησαν όλα αυτά πιστεύω πως είναι καλύτερα να τον πιάσεις και να μιλήσετε να ξεκαθαρίσετε τα πράγματα μεταξύ σας και αυτή τη φορά να κάνετε ό,τι είναινα κάνετε (είτε σχέση είτε και τίποτα) αλλα αυτή τη φορά να είστε μόνοι σας ή έστω με λιγότερους φίλους ανάμεσα σας..Πίστεψε με είσαι ίκανη να κρίνεις και μόνη σου το σωστό! Μη φοβάσαι..Σου μιλάω πρωσοπικά!! :)
Reply With Quote
gataki :)
νέο μέλος
gataki :)'s Avatar

Η gataki :), μπήκε στην παρέα στις 03-06-12, μας γράφει από athina, karkinos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 4 μηνύματα.

gataki :) is offline gataki :) is offline  
γεια σου celina μου :) αρχικα θελω να σε να σε ευχαριστησω που αφιερωσες χρονο για να μου γραψεις και να διαβασεις την ιστορια μου :) και να σου πω πως ξερω οτι εχω κανει λαθος με το να ακουσω τις φιλες μου και ουτε ξερω γιατι το εκανα αυτο...και αυτο γινετε 1 χρονο τωρα και δεν μπορω αλλο :/ και δεν μου παραδεχετε την αληθεια αλλα δειχνει και αλλα λεει και δεν νομιζω οτι θα καταφερω να μαθω την αληθεια και να σου πω και εγω τον φοβο μου...δεν ξερω τι θα μαθω αν παω και του μιλησω η πως θα αντιδρασει και δεν μου ειναι ευκολο! :/
Reply With Quote
celina
Θεσσαλονίκη
celina's Avatar

Η celina, μπήκε στην παρέα στις 01-03-12, μας γράφει από Θεσσαλονίκη, είναι 27 ετών, Σκορπιός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 81 μηνύματα.

celina is offline celina is offline  
Κοίτα να δεις κουκλίτσα μου, ξέρω ότι για κανέναν δεν είναι εύκολη μια απόρριψη όμως η ζωή είναι ένα ρίσκο.Αυτό που σε συμβουλεύω να κάνεις είναι να πας και ότι γίνει.Τουλάχιστον αν σε απορρίψει θα ξέρεις που βρίσκεσαι..Νομίζω ότι ο καθένας θα ήθελε να ξέρει που βρίσκεται και ειδικά τώρα που είναι ακόμα αχρή και τα πράγματα είναι ρεύστα... Γι αυτό μη φοβάσαι..Πήγαινε και σκέψου μόνο αυτό: Θα πάω κι ό,τι βρέξει ας κατεβάσει... :)
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων