Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 22:44 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Ο ερωτας χρονια δεν κοιτα... Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
carolina.artemis (Carolina)
νέο μέλος
carolina.artemis's Avatar

Η Carolina, μπήκε στην παρέα στις 27-11-12, Ydroxoos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 23 μηνύματα.

carolina.artemis is offline carolina.artemis is offline  
Arrow Ο ερωτας χρονια δεν κοιτα...
Γεια σε ολους σας!
Ηθελα πολυ καιρο να μοιραστω την δικια μου ιστορια...
Περασα ασχημα εφηβικα χρονια λογο το οτι χωρισαν οι γονεις μου... αυτο εγινε πριν 6 χρονια... περνανε τα χρονια και να πω την αληθεια δεν το εχω ξεπερασει ακομα το θεμα αυτο.
Εκανα βλακειες στα εφηβικα μου χρονια,ημουν σε αλλο κοσμο αλλα τελοσπαντων!
Ειχα ερωτες , πιστευα οτι ειχα βρει τον ερωτα της ζωης μου ,χαραμισα 3 χρονια για παρτι του, και στην τελικη ειχε αλλες!
Καταθλιψεις,απογοητευση στο φουλ ολα μαζεμενα για καιρο! Σταθηκα δυνατη. Ηξερα οτι ειχα περασει πολλα και δεν θα τα παραταγα για εναν αντρα. "Αντρας" το μονο πραγμα που τελικα δεν φανηκε σε αυτα που μου εκανε!
Σχεδον πριν 2 χρονια , Απριλιος μηνας, γνωρισα ενα αγορι για τοτε , μεσω διαδικτυου. Ξερω ανωριμοτητες και βλακειες ! Αυτα εχουν τα εφηβικα χρονια!
Βρεθηκαμε , πηγαμε για μπυρα , τα ειπαμε . Ομορφος, γοητευτικος , καλους τροπους.. και πολυ ντροπαλος!
Με μαγεψε το χαμογελο του, απο την πρωτη στιγμη ενιωσα ασφαλεια, στοργη, ενιωθα οικεια!
Εγινε και το καλο, μου ζητησε να γινω κοπελα του!
Ενθουσιασμος! ... απο την μια, απο την αλλη φοβο να μην πληγωθω τοσο ασχημα παλι.
(Οι κρισεις πανικου και το οτι αρρωσταινα κυριολεκτικα , δεν μου καναν καθολου καλο στην ψυχολογια.)
Εφτασε το καλοκαιρι και θα πηγαινα διακοπες εξωτερικο, απο την μια ημουν χαρουμενη γιατι θα εβλεπα την μητερα μου γιατι ζει στο εξωτερικο και απο την αλλη φρεσκια φρεσκια σχεση και φοβομουν αμα στραβωσει κατι.
Εφτασα στην μητερα μου, δεν περασαν πολλες μερες και να ! ο πιο εντονος καβγας εγινε! Ηταν αρκετος ωστε να σηκωθει απο Ελλαδα και να ερθει να με βρει Φινλανδια. Δεν ειχε ξαναμπει σε αεροπλανο. Μετα απο 2 μερες τον ειχα κοντα μου,περασαμε ενα αξεχαστο καλοκαιρι ... Τοτε ηταν που μου ειπε το σ'αγαπω. Λιγη μηνες αλλα ειχαν γινει πολλα. Δωρα, στιγμες που ζευγαρια τα ζουνε σε 5 χρονια και μεις τα ζουσαμε σε 3 μηνες, δαχτυλιδη...
Το χειμωνα υστερα (2011) αποφασισαμε να ερθουμε παλι διακοπες Φινλανδια . Να κανουμε χριστουγεννα κλπ. ομορφα παλι!
Τον Φλεβαρη ειχα γενεθλεια , και μου εκανα το καλυτερο δωρο! Παρτυ εκπληξη! Δεν μου ειχαν κανει ποτε... Δεν ειχα γιορτασει γενεθλια ετσι...
Με τους δικους του τα πηγαινα καλα,τελεια θα μπορουσα να πω!
Εκεινος ομως οχι και τοσο καλα με τον πατερα μου.. με την μητερα μου ολα οκ!
Ειχε θεμα ο πατερας μου.. αλλα .. ας το αφησουμε αυτο!
Αποφασεισαμε να μετακομισουμε μαζι Φινλανδια, και ετσι εγινε πριν 6 μηνες.
Απο την μιζερια που ειχαμε Ελλαδα , τωρα σπιτι δικο μας, εγω σχολη + δουλεια, εκεινος σχολειο να μαθενει την γλωσσα ολα τελεια..
Ειμαστε φτιαγμενη ο ενας για τον αλλο , το πιστεψαμε και το πιστευουμε !
Περασαμε ασχημες πολυ ασχημες στιγμες μαζι αλλα στις καλυτερες στιγμες δωσαμε ρεσιταλ!
Νεοι και οι δυο...19δες... Παντρευτηκαμε ομως! Και δεν το μετανιωνουμε!
Ολα πανε τελεια. Κανεις δεν μπορει να μας το χαλασει. Ζουμε ενα τελειο ονειρο που εχει γινει πραγματικοτητα.
Ευχομαι σε ολες σας να βρειτε τον ανθρωπο σας, εγω τον βρηκα και δεν θα τον χασω ποτε!
Seize the day or die regretting the time you lost.
Reply With Quote
luccy05
νέο μέλος
luccy05's Avatar

Η luccy05, μπήκε στην παρέα στις 24-11-12, και έχει δημοσιεύσει 9 μηνύματα.

luccy05 is offline luccy05 is offline  
Μπράβο σου που έδειξες δυνατή και χαίρομαι που η τύχη σου χαμογέλασε και σου ευχομαι πραγματικά όλα να πάνε όπως τα επιθυμείς :), χαίρομαι όταν ακούω τέτοιες ιστορίες , αν και όχι τόσο υπερ του γάμου σε μικρή ηλικία, αν το θέλατε και αυτό φένετε τότε μια χαρά :) άντε και στα δικά μας
Reply With Quote
νέο μέλος

Η Carolina, μπήκε στην παρέα στις 27-11-12, Ydroxoos στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 23 μηνύματα.

Μπράβο σου που έδειξες δυνατή και χαίρομαι που η τύχη σου χαμογέλασε και σου ευχομαι πραγματικά όλα να πάνε όπως τα επιθυμείς :), χαίρομαι όταν ακούω τέτοιες ιστορίες , αν και όχι τόσο υπερ του γάμου σε μικρή ηλικία, αν το θέλατε και αυτό φένετε τότε μια χαρά :) άντε και στα δικά μας

Se katalaveno! Oute ego pote tha pisteua oti tha padreuomoun poso mallon toso nea.
Etsi mas ta efere i tihi kai etsi eginan!
Se eyharisto poly kai sta dika sou!!!
Last edited by faery; 13-06-13 at 00:25.. Αιτία: Παρακαλούμε γράφετε με μικρά ελληνικά.
Reply With Quote
Μόνη..
νέο μέλος
Μόνη..'s Avatar

Η Μόνη.., μπήκε στην παρέα στις 02-08-12, και έχει δημοσιεύσει 7 μηνύματα.

Μόνη.. is offline Μόνη.. is offline  
Μπραβοοοο..!!και εγω δεν τον ερωτα μου δεν ειμαστε καιρο μαζι(μονο 2,5 μηνες) αλλα γνωριζομαστε 2 χρονια...μεσα σε αυτους τους μηνες εχουμε κανει πραγματα που τα κανουν ζευγαρια χρονια..τωρα ρτοιμαζομαστε να παμε και ενα ταξιδακι.!!
Reply With Quote
νέο μέλος

Μπραβοοοο..!!και εγω δεν τον ερωτα μου δεν ειμαστε καιρο μαζι(μονο 2,5 μηνες) αλλα γνωριζομαστε 2 χρονια...μεσα σε αυτους τους μηνες εχουμε κανει πραγματα που τα κανουν ζευγαρια χρονια..τωρα ρτοιμαζομαστε να παμε και ενα ταξιδακι.!!

Sou eyxomai ta kalitera kai sena !!!
Etsi imastan kai meis kai ti den kaname !!!
Last edited by faery; 13-06-13 at 00:25.. Αιτία: Παρακαλούμε γράφετε με μικρά ελληνικά.
Reply With Quote
EleniA
τακτικό μέλος
EleniA's Avatar

Η EleniA, μπήκε στην παρέα στις 03-09-12, και έχει δημοσιεύσει 99 μηνύματα.

EleniA is offline EleniA is offline  
H hstoria s einai apisteuta sugkunhtikh. Euxomai n einai h zwh s apo dw k pera omorfh!!
Reply With Quote
zouzouna (zouzouna)
τακτικό μέλος
zouzouna's Avatar

Η zouzouna, μπήκε στην παρέα στις 30-05-12, μας γράφει από limnos, aigwkeros στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 51 μηνύματα.

zouzouna is offline zouzouna is offline  
ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΠΟΛΛΑ..ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ΤΑ ΑΞΙΖΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΑΡΚΕΤΑ ΟΜΩΣ ΤΩΡΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑ Η ΟΠΟΙΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ Σ!!!!! ΖΗΣΕ ΤΗΝ!!!!ΦΙΛΙΑ!!!
Reply With Quote
totally_xristina (ΧΡΙΣΤΙΝΑ)
τακτικό μέλος
totally_xristina's Avatar

Η ΧΡΙΣΤΙΝΑ, μπήκε στην παρέα στις 07-09-10, μας γράφει από ΚΟΡΩΠΙ, είναι 33 ετών, ΤΟΞΟΤΗΣ στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 131 μηνύματα.

totally_xristina is online totally_xristina is online  
πραγματικα η ιστορια σου με συγκινησε και μου σηκωθηκε η τριχα καγκελο....
σου ευχομαι τα καλυτερα,και να ζησετε ευτυχισμενοι μεχρι τα βαθια γεραματα σας!!!!
ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΟΥ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΓΕΙΑ......!!!!!ΘΑ Σ'ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...!!!!
ΧΡΙΣΤΙΝΑ+ΚΩΣΤΑΣ=06.04.09
Reply With Quote
νέο μέλος

Sas eyxaristo olous gia ta kala sas logia. Euxomai kai se esas OLA ta kalitera na sas pragmatopiithoun!!!
I zoi einai diskoli alla ama eisai enomeni me ton anthropo sou tipota den sou fenete akatorthoto!
Reply With Quote
Amelie (Αλεξία)
Banned
Amelie's Avatar

Η Αλεξία, μπήκε στην παρέα στις 09-06-13, μας γράφει από Ηράκλειο, είναι 25 ετών, Ζυγός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 10 μηνύματα.

Amelie is offline Amelie is offline  
Αχου..τι γλυκια ιστορια! σας ευχομαι τα καλυτερα!!
Σοφια
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων