Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 13:54 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Γιατί αρέσει στα αγόρια τόσο πολύ η back door? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Τόνια (Τόνια)
νέο μέλος
Τόνια's Avatar

Η Τόνια, μπήκε στην παρέα στις 13-05-14, μας γράφει από θεσσαλονίκη, καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 18 μηνύματα.

Τόνια is offline Τόνια is offline  
Προεπιλογή Γιατί αρέσει στα αγόρια τόσο πολύ η back door?
Ότι γράφει ο τίτλος λοιπόν. Γιατί άρεσει τόσο πολύ στον άντρα σε βαθμό που νομίζεις ότι τη βρίσκει πιο πολύ ακόμα και από το κολπικο σεξ?
Reply With Quote
Stamatis (Σταμάτης)
καθημερινό μέλος
Stamatis's Avatar

Ο Σταμάτης, μπήκε στην παρέα στις 08-09-11, μας γράφει από Πειραιάς, Ιχθύς στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 379 μηνύματα.

Stamatis is online Stamatis is online  
Η Ε.Χειρδάρη (γνωστή σεξολόγος), λέει ότι δεν είναι προτίμηση των ανδρών γενικότερα, αλλά συγκεκριμένα των Ελλήνων. Για το λόγο αυτό οι Ελληνίδες έρχονται πρωταθλήτριες στο συγκεκριμένο είδος επαφής, σύμφωνα πάντα με την ίδια. Οι λόγοι αυτής της προτίμησης πιθανόν να είναι το ότι γίνετε κάτι ποιό "αμαρτωλό", ίσως να κάνει τον άνδρα να νιώθει ποιό επιβήτορας, ή ίσως και η ανιδιοτελής προσφορά ηδονής προς τον άνδρα σε ψυχολογικό επίπεδο.
Η προσωπική μου εμπειρία, δείχνει ότι το συγκεκριμένο σημείο του σώματος, έχει μια πολύ διαφορετική αίσθηση σε σχέση με τον κόλπο. Θα έλεγα μαγική. Στην αρχή η δυσκολία διείσδυσης σε ένα τόσο σφικτό σημείο δείχνει δύσκολη. Με λίγη περισσότερη πίεση αυτή επιτυγχάνεται και όχι μόνο, σε "ρουφά" προς τα μέσα. Αυτό, και το δακτυλίδι που σχηματίζει γύρω από το πέος ο σφιγκτήρας, κάνει την αίσθηση μαγική.
Τώρα στις γυναίκες, σε άλλες δεν αρέσει, σε άλλες αρέσει, άλλες το βλέπουν σαν μια απόδραση από τη ρουτίνα της κανονικής επαφής, άλλες το προτιμούν κατά τη διάρκεια της περίοδό τους, και άλλες έρχονται σε οργασμό μόνο με αυτό (σπάνιο είδος, και περισσότεροι οι Έλληνες θα θέλουν να παντρευτούν μία τέτοια!).
Στη πρώτη περίπτωση γυναικών ενδέχεται να έχει γίνει με τραυματικό τρόπο η πρώτη φορά. Κακά τα ψέματα η συγκεκριμένη περιοχή δεν έχει σχεδιαστεί για τέτοιου είδους επαφή. Έτσι θα πρέπει να γίνονται κάποια πράγματα πρωτύτερα.
Θα πρέπει να είναι επαρκώς άδειο το έντερο. Οι επαγγελματίες κάνουν και εσωτερικές πλύσεις, αλλά μάλλον είναι υπερβολή για "ερασιτεχνική χρήση". Μια εξωτερική πλύση, και λίγο εις βάθος, είναι επιθυμητή. Το ποιό σημαντικό απόλα είναι είναι ένα καλό ζέσταμα στον σφιγκτήρα. Είναι και αυτός ένας μυς και όπως όλοι, θέλει ζέσταμα, για να αποκτήσει την απαραίτητη ελαστικότητα. Οπότε χρειάζεται λιπαντικό και αρκετό μασάζ στη περιοχή. Έπειτα δάκτυλο και πάλι λιπαντικό. Έπειτα προφυλακτικό (με επιπλέον λιπαντικό), και η πρώτες παλινδρομήσεις πολύ αργά. Τα υπόλοιπα τα ξέρετε.
Αν είναι καλά πλυμένη η περιοχή θα πρότεινα πριν απόλα αυτά και γλώσσα, η οποία είναι υγρή και μαλακή, και προσφέρει αρκετή ηδονή (η περιοχή αυτή έχει πάμπολλες νευρικές απολήξεις). Επιπλέον θα είμαστε και γαϊδούρια να μη το κάνουμε αφού μας δίνετε τη ποιό δύσκολη περιοχή σας!

Καλά έκανα ολόκληρη διατριβή!
Reply With Quote
Τόνια (Τόνια)
νέο μέλος
Τόνια's Avatar

Η Τόνια, μπήκε στην παρέα στις 13-05-14, μας γράφει από θεσσαλονίκη, καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 18 μηνύματα.

Οκ όλα αυτα. Κάτι ακόμα, προφανώς νιώθουν ότι η γυναίκα τούς υποτάσσεται κ αυτό τους ερεθίζει ακόμα περισσότερο. Ο λόγος που ανοίγω αυτό το θέμα είναι διότι ο φίλος μου το αποζητεί πιο πολύ από μένα κ από τη μια δε θέλω να τον ξενερωνω όταν είναι εν θερμό αλλά κάπου βαριέμαι κι εγώ κ δίνω παράσταση ... Ωχ
Reply With Quote
Stamatis (Σταμάτης)
καθημερινό μέλος
Stamatis's Avatar

Ο Σταμάτης, μπήκε στην παρέα στις 08-09-11, μας γράφει από Πειραιάς, Ιχθύς στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 379 μηνύματα.

Οκ όλα αυτα. Κάτι ακόμα, προφανώς νιώθουν ότι η γυναίκα τούς υποτάσσεται κ αυτό τους ερεθίζει ακόμα περισσότερο.
Ναι συμβαίνει και αυτό. Να σημειώσω εδώ ότι η σχέση μεταξύ υποτακτικού και κυρίαρχου, είναι αμφίδρομη.

Ο λόγος που ανοίγω αυτό το θέμα είναι διότι ο φίλος μου το αποζητεί πιο πολύ από μένα κ από τη μια δε θέλω να τον ξενερωνω όταν είναι εν θερμό αλλά κάπου βαριέμαι κι εγώ κ δίνω παράσταση ... Ωχ
Λογικό να σε ενοχλεί αυτό. Θα μπορείτε όμως να βρείτε μια μέση λύση. Πχ να είναι η μία μέρα του ενός, και η άλλη του αλλουνού. Τη μία να ζητάς εσύ ότι θέλεις εσύ τη μία, και την επόμενη εκείνος. Ή όταν γίνεται αυτού του είδους η επαφή, να προστεθούν και πράγματα που χαρίζουν ταυτόχρονα και σε σένα ηδονή.
Πάντως καλά κάνεις και δίνεις παράσταση, αυτό σημαίνει ότι ενδιαφέρεσαι για το πως αισθάνεται το ταίρι σου.
Reply With Quote
Τόνια (Τόνια)
νέο μέλος
Τόνια's Avatar

Ναι συμβαίνει και αυτό. Να σημειώσω εδώ ότι η σχέση μεταξύ υποτακτικού και κυρίαρχου, είναι αμφίδρομη.

Λογικό να σε ενοχλεί αυτό. Θα μπορείτε όμως να βρείτε μια μέση λύση. Πχ να είναι η μία μέρα του ενός, και η άλλη του αλλουνού. Τη μία να ζητάς εσύ ότι θέλεις εσύ τη μία, και την επόμενη εκείνος. Ή όταν γίνεται αυτού του είδους η επαφή, να προστεθούν και πράγματα που χαρίζουν ταυτόχρονα και σε σένα ηδονή.
Πάντως καλά κάνεις και δίνεις παράσταση, αυτό σημαίνει ότι ενδιαφέρεσαι για το πως αισθάνεται το ταίρι σου.
Ναι βέβαια μόνο που τώρα τελευταία εκνευρίζομαι και το παίζω βουβό κινηματογράφο, ξέρω ξενεροτο κ εγωιστικό(δεν του αρέσει αυτή η αντίδραση ) αλλά ξενερωνω κι εγώ που δε μου λέει τίποτα κ παίρνει πρωτοβουλία και πάει εκεί. Σκέψου ότι η προοπτική από πρωκτό σε κόλπο δε λέει γιαυτό ξενερωνω αφάνταστα όταν ξεκινά έτσι κ έτσι καταλήγω να μην θέλω ούτε ρεσιτάλ να δώσω ...
Reply With Quote
Stamatis (Σταμάτης)
καθημερινό μέλος
Stamatis's Avatar

Ναι βέβαια μόνο που τώρα τελευταία εκνευρίζομαι και το παίζω βουβό κινηματογράφο, ξέρω ξενεροτο κ εγωιστικό(δεν του αρέσει αυτή η αντίδραση ) αλλά ξενερωνω κι εγώ που δε μου λέει τίποτα κ παίρνει πρωτοβουλία και πάει εκεί. Σκέψου ότι η προοπτική από πρωκτό σε κόλπο δε λέει γιαυτό ξενερωνω αφάνταστα όταν ξεκινά έτσι κ έτσι καταλήγω να μην θέλω ούτε ρεσιτάλ να δώσω ...
Πρέπει να να παραδεχτείς ότι είσαι λίγο παραπονιάρα!
Αυτή η συμπεριφορά του είναι τόσο ενοχλητική που θέλεις να την αλλάξεις;
Και αν ναι τι σκέφτεσαι να κάνεις;
Επίσης έχεις αναφέρει τις δικές του προτιμήσεις, αλλά δεν αναφέρεσαι με σαφήνεια στις δικές σου. Μήπως και αυτός έχει την εντύπωση ότι δεν έχεις δικές σου προτιμήσεις;
Last edited by Stamatis; 15-05-14 at 20:23..
Reply With Quote
Τόνια (Τόνια)
νέο μέλος
Τόνια's Avatar

Καλησπέρα Σταμάτη, κατ αρχήν είμαι απαράδεκτη που δεν σε ευχαρίστησα για την βοήθεια σου γιατί το να ακούς την πλευρά του αντίθετου φίλου, σε οποιοδήποτε θέμα, πάντα βοηθάει. Ναι φταίω κι εγώ, γιατί έχω αναφέρει σε άλλο thread ότι οι γυναίκες ντρέπονται να πουν τι τις ανάβει γενικά...ε ακόμα κάνω προόδους πάνω σε αυτό....

Α γράφω με 38.4 πυρετό! α πεθαίνω.....
Reply With Quote
Stamatis (Σταμάτης)
καθημερινό μέλος
Stamatis's Avatar

Καλησπέρα Σταμάτη, κατ αρχήν είμαι απαράδεκτη που δεν σε ευχαρίστησα για την βοήθεια σου γιατί το να ακούς την πλευρά του αντίθετου φίλου, σε οποιοδήποτε θέμα, πάντα βοηθάει.
Δεν χρειάζεται. Σ'ευχαριστώ πάντως που εκτιμάς τη προσπάθειά μου να βοηθήσω, αν και θα χει σημασία μόνο αν έχει θετικό αποτέλεσμα. Όπως είπε και η Περλ Μπακ (βραβευμένη συγγραφέας του 1ου παγκοσμίου πολέμου) "Είναι ωραίο όταν βοηθάς με χαρά, αλλά μόνο τότε".
Είναι σίγουρα πολύ χρήσιμο όταν ακούς τη άποψη του αντίθετου φύλου, ειδικά σε τέτοια θέματα, που δεν γνωρίζει την ανατομία αλλά και τη ψυχολογία ο ένας του αλλουνού.
Εγώ προσωπικά όσο προχωρώ αντιλαμβάνομαι ότι γνωρίζω όλο και λιγότερα. Έρχομαι όλο και κοντύτερα σε αυτό που έλεγε ο Σωκράτης "Ένα ξέρω ότι δεν ξέρω τίποτα". Οπότε ίσως κάποια στιγμή να έρθει η σειρά μου να ζητήσω και τη δική σου βοήθεια.

Ναι φταίω κι εγώ, γιατί έχω αναφέρει σε άλλο thread ότι οι γυναίκες ντρέπονται να πουν τι τις ανάβει γενικά...ε ακόμα κάνω προόδους πάνω σε αυτό....
Εσύ είσαι από τις πιο ανοιχτές που έχω γνωρίσει τουλάχιστον μέσα στο φόρουμ. Αν είσαι το ίδιο ανοιχτή στο να ζητάς τα πάντα από το αγόρι σου δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα (ε, μη του ζητήσεις να φέρει και κάποιο φίλο του ).

Α γράφω με 38.4 πυρετό! α πεθαίνω.....
Ωχ μωρέ. Περαστικά σου. Το είχα περάσει και γω βαριά βαριά πριν δύο μήνες.
Δες το θετικά, τουλάχιτον θα έχεις τον άλλον δίπλα σου, και όχι πίσω σου, εκτός πάλι αν θεωρεί ότι με το 38,4 μπορεί να κάνει καυτό σεξ!
Reply With Quote
Lethean
μέλος
Lethean's Avatar

Ο Lethean, μπήκε στην παρέα στις 17-08-12, μας γράφει από Αθήνα, Ταύρος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 58 μηνύματα.

Lethean is offline Lethean is offline  
Όλα αυτά που αναφέρθηκαν. Γιατί είναι κάπως απαγορευμένη περιοχή, πιο βρώμικη (ακόμα κι αν έχει πλυθεί καλά), πιο στενή κτλ. Δυστυχώς οι περισσότερες έχω την εντύπωση ότι φοβούνται και είναι αρνητικές στο να πειραματιστούν με τους συντρόφους τους.
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων