Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 18:03 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Δεν αντεχω αλλο! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 226 μηνύματα.

natalia is online natalia is online  
Προεπιλογή Δεν αντεχω αλλο!
Καλησπερα! Αυτη η κατασταση δεν παει αλλο! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ! Ειναι καλοκαιρι εχω τη θαλασσα διπλα στα ποδια μου ειναι Αυγουστος υποτιθεται οτι θα επρεπε να περναω τελεια ομως εγω δεν εχω ορεξη να βγω απο το σπιτι ουτε ν κανω τιποτα. Καθομαι οολη μεραα καθε μερα σπιτι και κλαιω χωρις λογο. Δεν μπορω να δω τ αγορι μου που ειναι μακρια και ηταν να ερθει αλλα τελικα δεν γινεται. Μ τις φιλες μου περναω σκατα γτ το μονο που κανουμε ειναι μια βολτα στην παραλια φαγητο και συζητηση. Τιποτα καινουριο τιποτα ωραιο ολα χαλια! Τι θα κανω? Οσο σκεφτομαι τοσο απελπιζομαι. Τι να κανω βρε κοριτσια? Ο δικος μου προσπαθει να μ φτιαξει τ κεφι να μ κανει να σκεφτω θετικα ομως δεν μπορω!!! Εκεινος θα παει στο χωριο του με τα ξαδερφια του θα περνανε τι ωραια δν ειναι οπως εγω. Εχω τοσους φιλους ζω σε μια υπεροχη κωμοπολη διπλα στη θαλασσα και εγω το μονο που κανω ειναι να κλαιω δεν ειναι φυσιολογικο αυτο!
Reply With Quote
loucia
νέο μέλος
loucia's Avatar

Η loucia, μπήκε στην παρέα στις 05-08-12, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

loucia is offline loucia is offline  
toulaxiston esu exeis agori k filous. egw olo to kalokairi zithma na bgika 5 fores k na ekana 2 mpania filous k allao 8 me tous goneis m (eimai 20 xronwn). oloi m oi filoi einai foithtes k phgane sta spitia tous. opote skepsou uparxoune k xeirotera. klais gt pl apla s leipei to amore sou. bges k perna kala h psakse mhpws trupwseis se kamia nea pareoula k allakseis ligo parasteis. pane kamia ekdromoula me tis files s oso prolabaineis.
Reply With Quote
glykoula89
νέο μέλος
glykoula89's Avatar

Η glykoula89, μπήκε στην παρέα στις 04-08-12, μας γράφει από Πειραιας, είναι 29 ετών, Παρθενος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

glykoula89 is offline glykoula89 is offline  
Μην στεναχωριεσαι καλη μου απλος σου λειπει το μωρο σου, μη σκας. Αν θες πηγαινε στο χωριο του και κανε εκπληξει στο αγορι σου.
Μερικές φορές οι άνθρωποι βάζουν τοίχους, όχι για να κρατήσουν κάποιους
απ'έξω αλλά για να δουν ποιος πραγματικά ενδιαφέρεται για να τους γκρεμίσει!!!
Reply With Quote
lolly
νέο μέλος
lolly's Avatar

Η lolly, μπήκε στην παρέα στις 18-06-12, και έχει δημοσιεύσει 32 μηνύματα.

lolly is offline lolly is offline  
Την πρώτη μέρα που θα βγεις ίσως να μην περάσεις τέλεια, όμως δως του μια προσπάθεια, ίσως να ανοιγόσουνα στις φίλες σου και να τα συζητούσατε όταν βγαίνατε, εξάλλου γι' αυτό είναι οι φίλοι, μην ντρέπεσαι να τους μιλήσεις....Έχεις συγκεκριμένο λόγο που κλαις η απλώς μελαγχολείς?Σε προβληματίζει κάτι αυτό τον καιρό?
Κοίτα, αν απλώς δεν έχεις όρεξη, να ξέρεις οτι είναι μέσα στο μυαλό σου και όσο συνεχίζεις να κλαις, δε θα σου έρθει ποτέ η όρεξη να βγεις...σου έχει τύχει ποτέ να είσαι χάλια και μετά να βλέπεις κάποιο άτομο που να σου δίνει δύναμη και να σου φτιάχνει το κέφι?Παρτο χαλαρά, μίλα με το αγόρι σου και κάνε κάτι που σου αρέσει, μήπως απλά βαρέθηκες που είναι καλοκαίρι? Ξεκίνα κάτι, πάντα βοηθάει μην το υποτιμάς
Τουλάχιστον μίλα στις φίλες σου ή κράτα μια επαφή έτσω, γιατί θα νομίζουν οτι τις αποφεύγεις...
Reply With Quote
natalia
τακτικό μέλος
natalia's Avatar

Η natalia, μπήκε στην παρέα στις 06-09-11, και έχει δημοσιεύσει 226 μηνύματα.

natalia is online natalia is online  
Ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες κοριτσια! Loucia kai glykoula89 ειμαι μονο 15 δεν γινεται να παω ουτε εκδρομη με τις φιλες μου ουτε να παω στο χωριο του να του κανω εκπλη3η δυστυχως. Lolly δεν εχω συγκεκριμενο λογο εκτος απο το οτι ολα μου πανε στραβα και οσες προσπαθειες εχουμε κανει με τι αγορι μου να βρεθουμε πηγαν στο βροντο...παντως σας ευχαριστω γτ οντως το προσπαθησα βγηκα λιγο και μπορω να πω πως ειμαι καλυτερα ομως οχι αρκετα καλα..
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων