Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 13:54 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ !!!! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
μαρ95
νέο μέλος
μαρ95's Avatar

Η μαρ95, μπήκε στην παρέα στις 14-05-12, υδροχόος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 34 μηνύματα.

μαρ95 is offline μαρ95 is offline  
Προεπιλογή ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ !!!!
εδω και ενα χρονο θελω καποιον..
μου εχει γινει εμμονη !
δεν παει αλλο...ειναι απο τους τυπους που δεν ασχολουνται και πολυ με κοριτσια και ειναι κολλημενοι με την μουσικη..
πραγματικα προσπαθησα να βρω αλλον αλλα καθε φορα εκανα πισω..οποτε μιλουσα με καποιον το θεμα μου ηταν θα θα με εβλεπε αυτος μαζι του..μηπως και ζηλεψει..ντυνομαι για να βγω εξω μονο και μονο για να με δει και να με προσεξει..
ειναι στην ταξη μου και περυσι στην αρχη ειχαμε ερθει πολυ κοντα..και με κοιτουσε και μου εδινε πολλη περισοτερη σημασια απ'οτι στις αλλες...αλλα τοτε εγω δεν ενδιαφερομουν γι'αυτον..και μετα αρχισε να μου αρεσει και εγινα πιο ντροπαλη κ.τ.λ...τωρα θα ειμαστε παλι μαζι καθε μερα και δεν ξερω τι να κανω....να επιμεινω η θα περιμενω τζαμπα? ΒΟΗΘΕΙΑ
there are far better things ahead than any we leave behind
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

Η leia, μπήκε στην παρέα στις 29-09-12, και έχει δημοσιεύσει 268 μηνύματα.

leia is offline leia is offline  
Εγώ επειδή έχω περάσει από παρόμοια φάση θα σου έλεγα να συνεχίσεις να μιλάς γιατί μετά θα βρίζεις τον εαυτό σου αν δεν ...κ στο λέω εγώ που έχω κάνει μεγάλη μαλακήα κ αυτός που θέλω τώρα είναι 455χιλιόμετρα μακριά κ μου λείπει παρά πολύ ...άσε γι αυτό σ λέω άσε τις βλακείες μην ζηλέψει κ μιλΑ του ...<3
Reply With Quote
Victoria94
νέο μέλος
Victoria94's Avatar

Η Victoria94, μπήκε στην παρέα στις 02-10-12, και έχει δημοσιεύσει 6 μηνύματα.

Victoria94 is offline Victoria94 is offline  
πιστευω οτι πρεπει να συνεχισεις να του μιλας!απο οτι καταλαβα ειναι απο τα κλειστα ατομα της καθε ταξης του σχολειου που ακουν και ζουν για την μουσικη!συνεχισε για να αποκτησεις την εμπιστοσυνη του!ααα και μη του πεις σοβαρα ψεματα για το ειδος μουσικης π ακους γτ δεν θα σου βγει σε καλο!
Reply With Quote
μαρ95
νέο μέλος
μαρ95's Avatar

Η μαρ95, μπήκε στην παρέα στις 14-05-12, υδροχόος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 34 μηνύματα.

ευχαριστώ κοριτσάρες <3
μακάρι να έρθουμε πιο κοντά !
Reply With Quote
SweetGirl15
τακτικό μέλος
SweetGirl15's Avatar

Η SweetGirl15, μπήκε στην παρέα στις 07-08-12, και έχει δημοσιεύσει 81 μηνύματα.

SweetGirl15 is offline SweetGirl15 is offline  
Σοβαρα τωρα, ΜΗΝ ΤΟΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΠΤ!!!διεκδικησε τον,πλησιασε τον, μιλα του και μετα, αν βλεπεισ οτι του αρεσεισ,ξεκαθαρισε του τα αισθηματα σου ή περιμενε να κανει εκεινος την κινηση. οχι σαν και εμενα που εκανα μα**κια μονο και μονο επειδη ντρεπομουν και τωρα δεν ειμαστε μαζι.ευχομαι εσυ να το εκπληρωσεις, καντο για εμενα αλλα και ιδιως για εσενα <3
Reply With Quote
μαρ95
νέο μέλος
μαρ95's Avatar

δεν ήρθε τελικά στην τάξη μου :(
δεν ήθελε..
δεν ξέρω ένιωσα χάλια..
σκέφτομαι σοβαρά να προχωρήσω αλλού..
το θέμα είναι οτι τον θέλω ένα χρόνο και δεν γίνεται τίποτα..
Reply With Quote
SweetGirl15
τακτικό μέλος
SweetGirl15's Avatar

Η SweetGirl15, μπήκε στην παρέα στις 07-08-12, και έχει δημοσιεύσει 81 μηνύματα.

SweetGirl15 is offline SweetGirl15 is offline  
τι εννοεις δεν ηθελε να ερθει στην ταξη σου?? τί αλλαξε τμημα?
Reply With Quote
μαρ95
νέο μέλος
μαρ95's Avatar

θα άλλαζε τμήμα,θα ερχόταν στο δικό μου και δεν ήθελε και κάθισε στο παλιό του..
Reply With Quote
Μάιρα
May
Μάιρα's Avatar

Η Μάιρα, μπήκε στην παρέα στις 26-01-12, και έχει δημοσιεύσει 11 μηνύματα.

Μάιρα is offline Μάιρα is offline  
Έχω πάθει ακριβώς το ίδιο μα ακριβώς το ίδιο ! Είναι δύσκολό και εγώ τόσο των γούσταρα αλλά κρυβόμουνα...το αστείο ήταν οτι είχε δείξει σημάδια οτι με αγαπούσε αλλα μετά του είπαν οι φίλοι του να το πέξει βαρυς για να τον τρέχω απο πίσω...ωχ ξέφυγα. Τέλος πάντων το θέμα είναι να τον κάνεις να σου μιλήσει...Πως; Ξεκίνα εσύ με ένα καλημέρα το πρωί και ένα καλο μεσημέρι στο σχόλασμα. Ρώτα τον τι έχετε μετά ή αν έχετε διαγώνισμα την επόμενη εβδομάδα...και τέλος μπορείς (όλος τυχαίος) να του ζητήσεις να σου ανοίξει το μπουκάλι με το νερό επειδή τα χέρια σου έχουν ιδρώσει. Θα νιώσει τον ηρωισμό του να κορυφώνεται. Απο την αντίδραση του έτσι όπως την έγραψες φάνηκε σαν να σε ήθελε αλλα είδε οτι δεν ανταποκρινόσουν και απογοητευτικέ. Μονάχα μην τον τρέξεις σαν γυναικούλα θα σε έχει για πέταμα μετά.
Ελπίζω να βοήθησα. Mayra
Reply With Quote
μαρ95
νέο μέλος
μαρ95's Avatar

σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου :*
δηλαδή συμπέρασμα τον πλησιάζω..
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων