Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 15:19 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Ο απολυτος ερωτας Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Lilith
νέο μέλος
Lilith's Avatar

Η Lilith, μπήκε στην παρέα στις 28-01-12, και έχει δημοσιεύσει 6 μηνύματα.

Lilith is offline Lilith is offline  
Προεπιλογή Ο απολυτος ερωτας
Εχει ζησει καμια απο εσας τον απολυτο ερωτα? Τον ερωτα που λες αυτος ειναι το αλλο μου μισο...με ολοκληρωνει και με συμπληρωνει...μπορω να συνεχισω την κουβεντα που εχει ξεκινησει...που εισαι κοντα του και ολα μοιαζουν μαγικα...ιδανικα...τελεια...Να ειστε τοσο ιδιοι...να ταιριαζετε στα παντα...Εγω τον εζησα και πονεσα...Τον εζησα και δε μετανιωνω ουτε στιγμη για τις επιλογες μου...Γιατι τελικα ο απολυτος ερωτας ταιριαζει με το στιχο απο το τραγουδι των Πυξ Λαξ "Για τις παλιες αγαπες μη μιλας...στα πιο μεγαλα θελω κανουν πισω...δεν αντεξαν μαζι και χαθηκαν μακρια, κρυφτηκαν στις σπηλιες χαμενων παραδεισων." Ο δικος μου ερωτας, το αλλο μου μισο, ειναι παντρεμενος, και ναι το ηξερα οτι ειναι...Το γμτ ειναι οτι τον ηξερα πριν καν παντρευτει και απο τοτε υπηρχε αυτη η μαγεια...αλλα δυστυχως αργησε να προχωρησει...και οταν προχωρησε τα πρεπει μπηκαν πανω απο τα θελω...και ετσι ο καθενας προχωρησε στο δρομο που διαλεξε...Τελικα ειμαστε οι επιλογες μας...και οι επιλογες στηριζονται στα πρεπει και στη συνηθεια...Ηταν, ειναι και θα ειναι παντα στη ζωη μου...Και οσο και αν ποναει ακομη 1μιση χρονο μετα...θα προχωρησω ξεροντας οτι εγω εζησα αυτο που καποια ατομα δε θα ζησουν ποτε...Και επειδη μπορω να πω με σιγουρια 100% οτι τον αγαπησα τοσο πολυ οσο καμια αλλη...γιατι οποιαδηποτε αλλη στη θεση μου...θα κοιταζε τον εαυτο της...πως να καταφερει να τον φερει κοντα της...ενω εγω διαλεξα να τον αφησω...να κανω κακο σε μενα...να δω ψυχολογο...παρα να τον δω να πληγωνεται...Μπηκα στο forum ψαχνοντας θεματα για σχεσεις με μικροτερους ανδρες...αλλα θελησα να μοιραστω αυτο το κομματι μου με εσας...Καλως σας βρηκα...
Reply With Quote
faery (νεράϊδα)
Δημιουργός
faery's Avatar

Η νεράϊδα, μπήκε στην παρέα στις 16-02-09, μας γράφει από ξωτικοχώρα, είναι 46 ετών, Καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 295 μηνύματα.

faery is offline faery is offline  
Εχει ζησει καμια απο εσας τον απολυτο ερωτα? Τον ερωτα που λες αυτος ειναι το αλλο μου μισο...με ολοκληρωνει και με συμπληρωνει...μπορω να συνεχισω την κουβεντα που εχει ξεκινησει...που εισαι κοντα του και ολα μοιαζουν μαγικα...ιδανικα...τελεια...Να ειστε τοσο ιδιοι...να ταιριαζετε στα παντα...Εγω τον εζησα και πονεσα...Τον εζησα και δε μετανιωνω ουτε στιγμη για τις επιλογες μου...Γιατι τελικα ο απολυτος ερωτας ταιριαζει με το στιχο απο το τραγουδι των Πυξ Λαξ "Για τις παλιες αγαπες μη μιλας...στα πιο μεγαλα θελω κανουν πισω...δεν αντεξαν μαζι και χαθηκαν μακρια, κρυφτηκαν στις σπηλιες χαμενων παραδεισων." Ο δικος μου ερωτας, το αλλο μου μισο, ειναι παντρεμενος, και ναι το ηξερα οτι ειναι...Το γμτ ειναι οτι τον ηξερα πριν καν παντρευτει και απο τοτε υπηρχε αυτη η μαγεια...αλλα δυστυχως αργησε να προχωρησει...και οταν προχωρησε τα πρεπει μπηκαν πανω απο τα θελω...και ετσι ο καθενας προχωρησε στο δρομο που διαλεξε...Τελικα ειμαστε οι επιλογες μας...και οι επιλογες στηριζονται στα πρεπει και στη συνηθεια...Ηταν, ειναι και θα ειναι παντα στη ζωη μου...Και οσο και αν ποναει ακομη 1μιση χρονο μετα...θα προχωρησω ξεροντας οτι εγω εζησα αυτο που καποια ατομα δε θα ζησουν ποτε...Και επειδη μπορω να πω με σιγουρια 100% οτι τον αγαπησα τοσο πολυ οσο καμια αλλη...γιατι οποιαδηποτε αλλη στη θεση μου...θα κοιταζε τον εαυτο της...πως να καταφερει να τον φερει κοντα της...ενω εγω διαλεξα να τον αφησω...να κανω κακο σε μενα...να δω ψυχολογο...παρα να τον δω να πληγωνεται...Μπηκα στο forum ψαχνοντας θεματα για σχεσεις με μικροτερους ανδρες...αλλα θελησα να μοιραστω αυτο το κομματι μου με εσας...Καλως σας βρηκα...
Καλώς ήρθες φίλη μου και σε ευχαριστούμε που θέλησες να μοιραστείς την ιστορία σου μαζί μας.

Έχεις δίκιο, υπάρχει ο απόλυτος έρωτας...μόνο που τις περισσότερες φορές μένει είτε ανεκπλήρωτος είτε ανολοκλήρωτος...
– Πες μου ένα χαρούμενο τραγούδι για την ζωή, είπε το δέντρο στΆ αστέρι του.
– Το τραγούδι που λέει η καγκελόπορτα, όταν ανοίγει και μπαίνει κάποιος που αγαπάς.

Βρείτε το e-female.gr στο facebook και κάντε Like!
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

Η barbie, μπήκε στην παρέα στις 02-02-12, και έχει δημοσιεύσει 484 μηνύματα.

barbie is offline barbie is offline  
ο απόλυτος έρωτας που ξέρεις ότι θα σε ανεβάσει στα ουράνια αλλά η πτώση θα'ναι ισοπεδωτικη....ναι κ εγώ τον ζω αλλά ξέρω ότι το τέλος θα ναι απότομο
γιάτι πάντα ο απόλυτος σου έρχεται σε ακαιρες στιγμές της ζωής σου???γιατί να πληγώνεσαι λες κ εχεις πηγμένα στην σάρκα αγκάθια?? γιατί τόσα γιατί και γαμώτο για τον απόλυτο έρωτα?? τελικά,ο απόλυτος έρωτας είναι και ο απαγορευμένος...??????
ποτέ στη ζωή σου να μη φοβάσαι να το τολμάς.μα να μην τολμάς να φοβάσαι..
Reply With Quote
gg2007mva
νέο μέλος
gg2007mva's Avatar

Η gg2007mva, μπήκε στην παρέα στις 05-04-12, και έχει δημοσιεύσει 6 μηνύματα.

gg2007mva is offline gg2007mva is offline  
koritsia geia sas symfwnw me thn barbie o apolytos erwtas einai kai o apagorevmenos dystyxws geia mas ponaei, sou dinw sygxarhthria pou mporeses kai ton afhses akrivws giati egw den mporw, thelei poly dynamh na afhseis afton pou agapas............ alla einai panta swsto? ;h mhpws tha eprepe na zoume ton erwta mas kai opou mas vgalei?
Reply With Quote
Nicole
νέο μέλος
Nicole's Avatar

Η Nicole, μπήκε στην παρέα στις 21-04-12, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

Nicole is offline Nicole is offline  
γεια σ lilith
σε καταλαβαινω απολυτα!
ειναι πολυ λυπηρο να αγαπας καποιον και να τον χανεις ...
ομως αφου αγαπιοσασταν γιατι αφησατε τετοια αγαπη να χα8ει???
λυπαμαι που εισαι 8λιμενη...ελπιζω ο χρονος να γιατρεψει τις πληγες της καρδιας σ καλη μου γιατι ο χρονος ολα τα γιατρευει να εισαι σιγουρη !
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων