Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 09:18 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: μπερδεμααααα Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Marulita
νέο μέλος
Marulita's Avatar

Ο Marulita, μπήκε στην παρέα στις 08-10-12, και έχει δημοσιεύσει 4 μηνύματα.

Marulita is offline Marulita is offline  
Προεπιλογή μπερδεμααααα
Γεια σας κορίτσια.. Είμαι 17 χρονών και πέρυσι Μάιος του 2011 δηλαδη ειχα αρχισει να στελνω με ενα παιδι που μου αρεσε τρελα ηταν απο την παρεα ενος παιδιου που ειχα μπλεξει πιο παλια και δεν ηθελα να μαθευτει κατι οτι στελνουμε η οτι μου αρεσει.. τελοσπαντων να μην σας τα πολυλογω τελικα καναμε κατι ηταν τρελος ο ενας για τον αλλο βγαιναμε εξω ο καθενας με την παρεα του και κοιτιομασταν μεσα στα ματια.. μετα απο λιγο καιρο αρχες Δεκεμβριου του 2011 εγω μια ψυχολογια γαμισετα, εφυγε και την μερα των γενεθλιων μου, τα χειροτερα γενεθλια που περασα ποτε στην ζωη μου, δεν τον χαιρετισα γιατι θα ηταν πολυ δυσκολο και για τουσ 2 και κυριως για μενα που ειμουν τοσο δεμενη μαζι του... εφυγε εγω μεσα στο σπιτι να μην βγαινω σε μια τραγικη κατασταση.. 2 μηνες εκανα να σινελθω. Τελη Μαρτιου του 2012 λοιπον γνωριζω ενα παιδι που μου κινεισαι πολυ το ενδιαφερον, με τον αλλον να μην πολυμιλαμε να με εχει γραψει μονο οταν του μιλουσα εγω, αυτος πρωτος 2-3 φορεσ μονο, και γνωριζω που λετε αυτο το παιδι, το προβλημα το δικο μου ηταν, οτι ηταν κολλιτοι με τον αλλον... τα ειχα κανει γενικως μπ@ρδελο.. τελοσπαντων συναντηθηκαμε με αυτο το παιδι απο κοντα ειδαμε οτι ταιριαξαμε και ειπα να δωσω στην ζωη μου μια ευκαιρια να συνεχισω και εγω την ζωη μου.. και την μερα που αποφασιζοθμε να ειμαστε μαζι μπενω το βραδυ στο fb και βλεπω οτι ο αλλος γυριζει ελλαδα σε 20 μερες.. ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ εγω εκει περα.. και μου μιλαει, βλεπει οτι ειμαι με τον αλλον, μου ξεκαθαριζει οτι δεν γινεται τιποτα μεταξυ μας εγω σε μαυρο χαλι να τα πηγαινω χαλια με τον αλλον να μην θελω να τον συνανταω.. τελοσπαντων περνανε οι μερες και γυριζει.. τον ειδα απο κοντα την πρωτη μερα που ηρθε μεσα στην παρεα να χερετισει τους φιλους του... παγωσα και αυτος το ιδιο ειχαμε αλλαξει τοσο και οι 2.. περνανε οι μερες ερχεται 29 Απριλιου και βγαινουμε για ποτο εγω εκλεινα με τον αλλον ενα μηνα και ειπαμε να βγουμε ολοι μαζι... εγω δεν ηθελα να ειμαι στην ιδια παρεα και με τους 2 ενιωθα ασχημα πιστευω να το καταλαβενεται... τελοσπαντων μου στελνει μηνυμα να παμε σπιτι του, χωρισ δευτερη ευκαρια του λεω φυγαμε αμεσως το τι μου ειπε δεν φανταζεστε οτι ομορφινα οτι του ελειψα με σκεφτοταν εκει στο εξωτερικο που ηταν συνεχεια οτι γιατι τα εμπλεξα με τον αλλον και οτι αν δν τα ειχαμε ανετα θα μπορουσαμε να ειμαστε μαζι και φανερα μαλιστα με εκανε κομματια... και απο τοτε βρεθηκαμε αλλες 5 φορες... και τελος Ιουνιου μου ειπε να ξεκοψουμε ειχε βρει καποια αλλη... Τελοσπαντων και φτανουμε στο σημερα... Εγω χωρισει με τον αλλον τα εμαθε ολα δεν μιλαει σε κανεναν απο τουσ 2 μας... εχουμε κανει προσπαθειεσ να τα ξαναβρουμε και πανω στην βδομαδα χωριζουμε γιατι θελω τον αλλον τον σκεφτομαι ακομα.. Και ο αλλος ειναι με μια αλλη.. αλλης εθνικοτητας.. οχι πως ειμαι ρατσιστρια αλλα ειναι μπαζο, χαλι μαυρο απορω δηλαδη πως την κοιταει... Αλλα οποτε με βλεπει με κοιταει μεσα στα ματια.. του εχω στειλει πολλες φορες να βρεθουμε αλλα αυτος εκει... οχι και οχι εχω σχεση και τετοια.. την θελω και ολα αυτα αλλα οποτε με εβλεπε με κοιτουσε μεσα στα ματια σαν να μου λεει σε θελω ακομα.. Εσεις τι λετε ρε κοριτσια??? με θελει??? νιωθει οπως πρωτα??? :(
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

Η leia, μπήκε στην παρέα στις 29-09-12, και έχει δημοσιεύσει 268 μηνύματα.

leia is offline leia is offline  
Σε θέλει αλλά ρεε πιστεύεις πως σ αξίζει όλο αυτό ???εσύ όταν ήσουν μ τον άλλον( Π μάλλον χώρισεσ Γ αυτόν Π σ αρέσει)σ μίλησε πιστεύεις πως αν σ αγαπούσε πραγματικά κ σ έβλεπε ευτυχισμένη Θ σ έκανε κάτι τέτοιο κ ο άλλος ήταν κολλητός.του...σορρυ αλλά πιστεύω πως σε παίζει κ θέλει αλλά πράγματα αλλιώς Θ παραταγε την άλλη για ν είναι μαζί σου...σορρυ αν σ πληγωσα γνώμη μου...
Reply With Quote
Marulita
νέο μέλος
Marulita's Avatar

Εννοειτε και δεν μου αξιζει ολες μου οι φιλες μου το λενε.. αλλα μπενει η λογικη πανω απο την καρδια δυστυχως.. εδω ενα χρονο τωρα παλευω να τον ξεχασω και δεν γινεται τον βλεπω και παντα εχω εκεινο το σφιξιμο στο στομαχι οταν τον πρωτοειδα.. και ο αλλος τωρα την πεφτει στην κολλιτη μου(αυτος που ειχα σχεση οταν εφυγε ο αλλος στο εξωτερικο) και ζηλεψα λιγακι λογικο ειναι και λεει η κολλιτη μου ενταξει αφου χωρισατε που κολλας?? γενικα με εχουν κανει να χασω τον μπουσουλα και να μην ξερω τι θελω στην τελικη..:/
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

Μήπως δεν θες κανέναν κ σ ναι απλά ένα κόλλημα επειδή σε "παίζουν" κ οι δύο??
Reply With Quote
Marulita
νέο μέλος
Marulita's Avatar

ουτε που ξερω τι μπορει να γινεταιιιιι.. ειμαι σιγουρη αυτον που "ειμασταν" μαζι ενα χρονο και εφυγε οτι τον θελω.. απλα δεν μπορω να αποφασισω τι θα κανω τελικα... το μονο που δεν θελω ειναι να μεινω μονη μου..
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

.όπα μόλις μ τ άλλαξες όλα...κοπέλα μ σορρυ αλλά δεν είναι ότι τους θέλεις απλά φοβάσαι την μοναξιά μήπως χρειάζεσαι λίγη αυτοπεποίθηση παραπάνω δεν έχει σημασία ν έχεις μια σχέση για ν την έχεις αλλά ν αξίζει αυτός Π είσαι μαζί!σκέψου λίγο παραπάνω τι πραγματικά νιώθεις...κ Γ τον εαυτό σου...
Reply With Quote
Marulita
νέο μέλος
Marulita's Avatar

Δεν ξερω τι να κανω, παντως σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια μου, με εκανες μεσα σε ακρες να ξεκαθαρισω τι πρεπει να κανω :)
Reply With Quote
leia
τακτικό μέλος
leia's Avatar

Παρακαλώ κ περιμένω ν μ πεις τ ΕΚΑΝΕΣ κ τ έγινε τελικά...
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited