Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 19:55 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Βοήθεια Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Athinoula
νέο μέλος
Athinoula's Avatar

Η Athinoula, μπήκε στην παρέα στις 13-09-18, και έχει δημοσιεύσει 1 μηνύματα.

Athinoula is online Athinoula is online  
Προεπιλογή Βοήθεια
Γειά σας .Χρειάζομαι την συμβουλή σας.Πριν μερικούς μήνες είχα εναν πονοδοντο. Πήγα λοιπόν στο κέντρο υγείας. Εκεί λοιπόν ο γιατρός με εξέτασε και πήγε να μου κάνει ένεση για σφράγισμα. Εγω έσπρωξα δύο φορές τα χέρια του και του είπα ότι έχω μια φοβία με τις ενέσεις. Εκείνος μου είπε εντάξει για να μη σε βασανβασανιζω θα σου κάνω καθαρισμό. Ήταν ευγενέστατος. Μετά μου είπε να ξαναπάω για να μου γράψει να κάνω ακτινογραφία. Εγω οταν έφυγα του ζήτησα συγγνώμη που δεν τον άφησα να μου κάνει σφράγισμα και του έσπρωξα τα χέρια και εκείνος κούνησε το κεφάλι σαν να λέει Όχι πήγε να πει κάτι αλλά Εγώ έφυγα βιαστικά. Την επόμενη μέρα επειδή ποναγε πολύ το δόντι ξαναπηγα .Ήμουν στην είσοδο και περίμενα μαζί με άλλους και όταν αυτός ήρθε ενώ ήταν ακόμα έξω είδα ότι με κοιτούσε εγώ όμως δεν τον κοιταγα .Όταν πήρα νούμερο γιάυτον πηγα εξω απο το γραφείο του .Μόλις βγήκε από το ιατρείο του ήρθε και με ρώτησε για το δόντι κι εγώ του απάντησα λι γο ναζιάρικα και ίσως κατάλαβε ότι μου άρεσε. Όταν μπήκα στο ιατρείο Εκεινος έβγαλε την ποδιά ενώ την προηγούμενη μέρα την φορούσε έβαλε και μουσική αμερικανικές μπαλάντες. Ξαναξαπλωσα να με ξαναδεί και είχα κλειστά τα μάτια γιατί είμαι φοβιτσιαρα με τα ιατρεία. Εκείνος έβαλε το δάχτυλο του στο στόμα μου (με ποναγε ένα από τα πισ ω δόντια) και μετα μου είπε κλείσε λι γο το στόμα και όταν το έκλεισα κούνησε το δάχτυλο του και δεν αντέδρασα και είπε Όχι (ότι δεν ποναω).Εμενα μου φάνηκε περίεργο αυτό.Ξανακοιταξε τα κατω δόντια που δεν με ποναγαν και επιασε το κατω χειλος μου για να κοιταξει τα κατω δοντια .Μετά μου μιλούσε για το δόντι κτλ.Εγω ήμουν πολύ ήσυχη κ δεν πολυμιλαγα. Όταν σηκώθηκα να φύγω μου είπε αν θέλεις πέρνα σε καμια βδομάδα να μου πεις πως είναι το δόντι σου. Μετά από μια εβδομάδα ξαναπηγα για να πάρω νούμερο για τη μαμά μου και όταν μπήκα στο γράφειο που δίνουν νούμερα αυτός ήταν μέσα είπα Καλημέρα Χωρίς να τον κοιτάξω καθόλου Εκεινος γύρισε δύο φορές προς το μέρος μου και δεν του έδωσα καθόλου σημασία. Μετά τον ξαναπετυχα σε μια στάση και πάλι δεν έδωσα σημασία ήμουν στη στάση και Μόλις τον είδα μπήκα στο λεωφορείο είδα όμως πως με κοιτούσε. Εμένα μου άρεσε πολύ αυτός και παρ' όλο που έχουν περάσει μήνες τον σκέφτομαι πολύ αλλά φοβάμαι μήπως αυτό που έκανε με το δάχτυλο του στο στόμα μου δεν ήταν εξέταση αλλά σεξουαλική παρενόχληση ή ότι απλά ήθελε να περασει Καλά μαζί μου. Απο την άλλη σκέφτομαι πως ίσως είναι πολύ υπερβολική και απλώς μπορεί να του άρεσα και να ήθελε να γνωριστούμε.Ξερω από που παίρνει το λεωφορείο για το σπίτι του και έχω σκεφτεί να πάω για να ξανασυναντηθούμε μηπως και με ξαναπλησιασει.Βέβαια μετά την συμπεριφορά μου και μετα απο τόσο καιρό δεν νομίζω να έχω ελπίδες και να με ήθελε .Τι πιστεύετε; τι θα κάνατε στη θέση μου; τι να κάνω; Ελπίζω να μην σας κούρασα. Ευχαριστώ.
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων