Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 04:22 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Υπάρχει αληθινή φιλία; Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αληθινή
νέο μέλος
Αληθινή's Avatar

Η Αληθινή, μπήκε στην παρέα στις 03-05-14, και έχει δημοσιεύσει 40 μηνύματα.

Αληθινή is online Αληθινή is online  
Προεπιλογή Υπάρχει αληθινή φιλία;
Καλησπερα σε ολους!! Θα ηθελα να ρωτησω αν πιστευετε στην αληθινη φιλια. Εχετε ανθρωπους διπλα σας που να νοιαζονται, να θελουν το καλο σας, να ειναι κοντα σας στις χαρες και στις λυπες?? Πιστευω πως ειναι κατι πολυ σπανιο και δυσκολο η φιλια σημαινει θυσια κατα τη γνωμη μου.
Reply With Quote
Penny1
νέο μέλος
Penny1's Avatar

Η Penny1, μπήκε στην παρέα στις 24-11-12, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

Penny1 is offline Penny1 is offline  
Γεια και απο εμενα!Πιστευω οτι ειναι λιγο και θεμα τυχης να πετυχει καποιος αληθινους φιλους.Εγω ειμαι πολυ ατυχη σε αυτο το θεμα πως γινεται παντα να πεφτω σε λαθος ατομα και χαρακτηρες δεν καταλαβαινω..Φυσικα δεν εχω κανεναν να νοιαστει για εμενα αν δεν επικοινωνησω εγω μαζι τους δεν θα νοιαστουν ποτε για το τι κανω ουτε και θα με αναζητησουν.Αναφερομαι σε ατομα που δεν κανω πια παρεα μαζι τους αλλα και σε ατομα που εχω καποια επικοινωνια μαζι τους σημερα.Πιστευω οτι επειδη ειμαι κλειστος χαρακτηρας και δεν λεω σχεδον ποτε οχι σε οτι μου λενε γιατι δεν θελω να τους κανω να αισθανονται ασχημα,το εκμεταλλευονται αυτο και με κανουν οτι θελουν και αυτοι λανθασμενα πιστευουν οτι εγω δεν το καταλαβαινω, αλλα φυσικα ολα τα καταλαβαινω και επειδη δεν μπορω τετοια ατομα που ειναι ψευτικοι φιλοι απομακρυνομαι απο αυτους χωρις εξηγησεις γιατι ουτε καμια ορεξη εχω να μαλωνω μαζι τους και το πιο πιθανο ηταν να μην παραδεχοταν οτι φταινε.Εχω απογοητευτει αρκετα οποτε συμφωνω μαζι σου οτι ειναι κατι σπανιο και δυσκολο η φιλια η αληθινη με καποιον,δεν εχω αλλη λυση οποτε στραφηκα και σε αυτη τη σελιδα μηπως και βγει κατι καλο...Θα ηθελα να ακουσω και τις δικες σου αποψεις γιατι με ενδιαφερουν ατομα που εχουν τον ιδιο προβληματισμο με εμενα!
Reply With Quote
Αληθινή
νέο μέλος
Αληθινή's Avatar

Και εγω εχω τον ιδιο προβληματισμο και γι αυτο ανοιξα αυτο το θεμα.. τη φιλια την εχω κατι πολυ ιερο και με αυτα που βλεπω και εχω ζησει εχω απαγοητευτει αρκετα, οι περισσοτεροι βρισκουν κατι να εκμεταλλευτουν απο σενα. Θελω να εχω ανθρωπους γυρω μου που να με νοιαζονται να θελουν το καλο μου, αλλιως προτιμω να ειμαι μονη. Αισθανομαι οπως εσυ penny εκανα περα ατομα τα οποια δεν χαιρονταν μαζι μου ουτε ηταν μαζι μου στα δυσκολα!! Μη φοβασαι να υποστηριζεις την αποψη σου οποια και αν ειναι αυτη γιατι αν δε τη λες θα μεινει μεσα σου και δε θα νιωθεις ανακουφιση.
Reply With Quote
Penny1
νέο μέλος
Penny1's Avatar

Συμφωνω σε οσα λες!και τωρα που λεω την αποψη μου καποιοι κανουν οτι δεν καταλαβαινουν γιατι ξερουν οτι εχω δικιο!Αλλα καποια στιγμη επρεπε να τ ακουσουν απο καποιον για να μαθουν να φερονται.Οσο για αυτα που λες οτι ειχες ατομα διπλα σου που δεν χαιρονταν για εσενα και δεν σου σταθηκαν εχω να πω οτι μου ετυχε επανηλημμενως και επισης ετυχε και το εξης περιστατικο ενα ατομο που ισχυριζοταν οτι δεν με γνωριζει ουτε με θυμαται!!!!Αλλα στο παρελθον πριν πολλα χρονια περνουσε ωρες στο σπιτι μου οταν δεν ειχε τι να κανει φυσικα δεν παραδεχτηκε τιποτα και εξαφανιστηκε!!!Επειδη βλεπω οτι συμφωνουμε αν μπορεις και θελεις θα ηθελα να επικοινωνουμε και να μιλαμε γιατι το βρισκω πολυ ενδιαφερον να μιλαω με ατομα που εχουμε περασει παρομοιες καταστασεις και πιστευω οτι με καταλαβανουν καλυτερα!
Reply With Quote
Αληθινή
νέο μέλος
Αληθινή's Avatar

Ειναι πολυ σημαντικο να καταλαβαινει ο ενας τον αλλον!! Και ειδικα οταν υπαρχουν και κοινες εμπειριες και εγω θα ηθελα να μιλαμε μπορει να μη γνωριζομαστε αλλα ειναι και αυτη μια αρχη. Το λαθος που κανουμε σε τετοιες περιπτωσεις ειναι οτι φταιμε και εμεις γιατι επιλεγουμε τετοια ατομα να κανουμε παρεα και μετα την παταμε. Δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι και πολλες φορες επειδη ειμαστε εμεις ετσι νομιζουμε οτι ειναι και οι αλλοι ελα ομως που δεν ειναι ετσι και μετα στεναχωριομαστε!!
Reply With Quote
Penny1
νέο μέλος
Penny1's Avatar

Ναι εχεις δικιο φταιμε και εμεις.Εγω βεβαια ηξερα απο πριν οτι δεν ειναι καλοι χαρακτηρες αλλα να ξερεις κατι, δε βρισκουμε παντα καποιον να ταιριαζουμε οποτε κατα καποιο τροπο αναγκαζομαστε να κανουμε παρεα με τετοια ατομα και εγω μη νομιζεις περισσοτερο για να περασει η ωρα μου το εκανα και ελεγα οσο κρατησει, γιατι και η μοναξια δεν αντεχεται εγω που την εχω φαει με το κουταλι ξερω ποσο ασχημο ειναι αλλα απ την αλλη δεν φανταζεσαι οτι θα σου φερθουν τοσο σκαρτα και ασχημα!!..Λοιπον εχεις δικιο ειναι μια αρχη το να μιλαμε νομιζω κανει καλο και στις δυο μας γιατι ανταλασσουμε αποψεις σου στελνω σε προσωπικο μυνημα το e mail μου να μιαμε απο εκει νομιζω ειναι πιο ευκολο και γρηγορο απ οτι εδω.Ελπιζω να σου ερθει το μηνυμα γιατι καμια φορα κολλαει αν δεν εχει ερθει γραψε μου εδω!!
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων