Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 03:24 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: χωρις αντρα η χωρις κουνιαδα? Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
titika27
νέο μέλος
titika27's Avatar

Η titika27, μπήκε στην παρέα στις 28-12-15, και έχει δημοσιεύσει 2 μηνύματα.

titika27 is offline titika27 is offline  
Προεπιλογή χωρις αντρα η χωρις κουνιαδα?
ειναι η πρωτη φορα που γραφω και πραγματικα με εχουνε φερει στο αμην οχι μονο η κουνιαδα μου αλλα ολοκληρο το σοι του αντρα μου (δεν ειναι ακομα,παντρευομαστε σε 2 μηνες) .πραγματικα δεν ξερω με ποιον εχω το μεγαλυτερο προβλημα.με την μανα του και τον πατερα του που ΜΟΝΙΜΩΣ θελουνε να ανακατευονται σε ολα η με την αδερφη του η οποια δυστυχως για ολους μας τα εχει κανει σκατα στην ζωη της και πηγαινει για γεροντοκορη και μας φορτωνεται συνεχως?δεν εχει φιλες,δεν εχει καποιον,εχει πανω απο 3-4 χρονια να κανει καποια σχεση,κρεμεται συνεχεια απο τον συντροφο μου και θελει ολοι να την χαιδευουνε ολοκληρη μοσχαρα εχει περασει τα 35 και συμπεριφερεται σαν 5.το μονο που με στεναχωρει ειναι οτι ο συντροφος μου χαλιεται,τιποτα αλλο.οι αλλοι εχουνε δειξει απο την αρχη οτι με μισουνε οποτε και εγω εχω περασει στην επιθεση!ναι ομως μεχρι ποτε...?
Reply With Quote
Jocelyn87
νέο μέλος
Jocelyn87's Avatar

Η Jocelyn87, μπήκε στην παρέα στις 01-01-16, και έχει δημοσιεύσει 3 μηνύματα.

Jocelyn87 is offline Jocelyn87 is offline  
Αν κρινω απο τον τροπο που γραφεις δεν ειναι να απορει κανεις που σε μισουν ολοι στο σόι του οπως λες.
Μιας και ρωτας εδω θα σε συμβουλευα να βελτιωσεις πρωτα τη δικη σου συμπεριφορα γιατι μιλας για την αδερφη του με πολυ ασχημο τροπο και αυτο αποκαλυπτει πιο πολλα πραγματα για εσενα παρα για την κουνιαδα σου.
Δεν σε αφορα το τι εχει κανει στη ζωη του ή τι δεν εχει κανει ο καθενας και στο φιναλε εκεινη ειναι η αδερφη του, το αιμα του που μεγαλωσανε μαζι, ενω εσυ εισαι μια χτεσινη για να σου το πω και ετσι .
Reply With Quote
titika27
νέο μέλος
titika27's Avatar

Η titika27, μπήκε στην παρέα στις 28-12-15, και έχει δημοσιεύσει 2 μηνύματα.

titika27 is offline titika27 is offline  
Αν κρινω απο τον τροπο που γραφεις δεν ειναι να απορει κανεις που σε μισουν ολοι στο σόι του οπως λες.
Μιας και ρωτας εδω θα σε συμβουλευα να βελτιωσεις πρωτα τη δικη σου συμπεριφορα γιατι μιλας για την αδερφη του με πολυ ασχημο τροπο και αυτο αποκαλυπτει πιο πολλα πραγματα για εσενα παρα για την κουνιαδα σου.
Δεν σε αφορα το τι εχει κανει στη ζωη του ή τι δεν εχει κανει ο καθενας και στο φιναλε εκεινη ειναι η αδερφη του, το αιμα του που μεγαλωσανε μαζι, ενω εσυ εισαι μια χτεσινη για να σου το πω και ετσι .
συγγνωμη αλλα δεν μπορεσα μεσα σε λιγες γραμμες να εξηγησω τι γινεται με την ολη κατασταση και εσυ απλα καταλαβες ενα ξεσπασμα.απο την πρωτη στιγμη ημουνα οσο πιο καλη μπορουσα και απο την πρωτη στιγμη το μονο που ακουγα ειναι κακιες και μπηχτες για εμενα και την οικογενεια μου.κανεις δεν με υποστηριξε.νιωθω οτι ειμαι σε αρρωστη κατασταση εδω και 5 χρονια και απλα δεν μας αφηνουν να προχωρησουμε!οσο για την αδερφη του απειρες φορες με εχει ενοχλησει και με μηνυματα αλλα και απο κοντα με βρισιες και κακιες οτι της "εκλεψα τον αδερφο".προσπαθησα να της εξηγησω πως τα πραγματα ειναι πολυ πιο απλα απο οσο νομιζει αλλα δεν καταλαβε και αντιθετα συνεχισε τις επιθεσεις.εσυ μπορει να λες οτι ειναι το αιμα που μεγαλωσε αλλα αυτη γιατι δεν τον αφηνει να προχωρησει και αντιθετα τον εκμεταλλευεται καθημερινα,ζητωντας του χρηματα μονιμως?και στην τελικη με εμενα ειναι το μελλον και η ζωη του απο εδω και περα,δεν εχουμε χρονο για τετοιες αρρωστες καταστασεις.η συμπεριφορα μου παραητανε καλη για αυτους τους ανθρωπους που μονο δηλητηριο εχουν μεσα τους.
Reply With Quote
mary-poppins
νέο μέλος
mary-poppins's Avatar

Η mary-poppins, μπήκε στην παρέα στις 29-08-15, και έχει δημοσιεύσει 16 μηνύματα.

mary-poppins is offline mary-poppins is offline  
πρεπει να γινει μια κουβεντα με τον συντροφο σου θ ειναι απαραδεκτο να ειστε παντρεμενοι κ ν εχετε να νταντεψεται την αδερφη τ το θεμα ειναι να δεις αν ειναι κ ο ιδιος διατεθημενος να της βαλει ορια για να ειναι ξεκαθαρο πως δεν διαγραφει ουτε αυτη κ τις υποχρεωσεις τ ως αδερφος ουτε ομως τον προσωπικο σας χωρο κ χρονο σαν ζευγαρι το ζω σ κοντικο οικογενειακο κυκλο κ πιστεψε με υπαρχουν πολλα προβληματα αν το αφησεις ετσι
Reply With Quote
Malamatenia
νέο μέλος
Malamatenia's Avatar

Η Malamatenia, μπήκε στην παρέα στις 27-09-17, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

Malamatenia is online Malamatenia is online  
Ο συντροφος σου τι αποψη εχε γι αυτο?
Reply With Quote
vasso (vasso)
τακτικό μέλος
vasso's Avatar

Η vasso, μπήκε στην παρέα στις 22-02-13, μας γράφει από athina, και έχει δημοσιεύσει 57 μηνύματα.

vasso is online vasso is online  
Η αποψη μου ειναι οτι το ζευγαρι πρεπει να ειναι μακρυα απο ολους κ απο ολα! Συγγενεις,προβληματα,τριτα προσωπα δεν πρεπει να εμπλεκονται στη δικη σας ζωη.Οποτε μαλλον πρεπει με τον συντροφο σου να κανεις μια συζητηση επι του θεματος προκειμενου να προχωρησετε ηρεμα τη ζωη σας...διαφορετικα δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα....
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων