Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 21:59 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Φίλες Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
EmilyAngel007
νέο μέλος
EmilyAngel007's Avatar

Η EmilyAngel007, μπήκε στην παρέα στις 25-03-11, Virgo στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

EmilyAngel007 is offline EmilyAngel007 is offline  
Ναι έχω και εγώ μια κολλητή, που θα έλεγε κανείς οτι ξεπερνά τα όρια..της φιλίας...είναι σαν αδερφή μου!
Απλά τώρα τελευταία έχουμε απομακρυνθεί...δεν θέλει να ακούει τα προβλήματα μου...θεωρεί πως τα δικά μου δεν είναι τίποτα μπροστά στα δικά της...
Επίσης έχουμε αρχίσει να κάνουμε παρέα με μια άλλη κοπελιά...Δεν έχουμε και πολλά κολλητιλίκια μαζί της...αλλά που θα πάει...από κεί που δεν είχαμε πολλά σούξου μούξου πήγαμε για καφέ μαζί της...και που θα πάει...θα εισχωρήσει και στο παρεάκι μας..
Δεν ξέρω...είναι τόσα πράγματα που δεν της έχω πει...το πως νιώθω γενικά στην ζωή μου...για αυτον τον κατακλυσμό που με περικυκλώνει...με θεωρεί πολύ σοβαρή για την ηλικία μου...και πολύ του φιλοσοφικέ...!!!! Μου μιλάει με αγριο τρόπου..και γενικά έχει αλλάξει..και δεν θα έλεγα οτι είναι η φιλη που είχα γνωρίσει!!
Reply With Quote
aimilia
τακτικό μέλος
aimilia's Avatar

Η aimilia, μπήκε στην παρέα στις 13-01-11, ταυρος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 98 μηνύματα.

aimilia is offline aimilia is offline  
γτ δν καθενα να τ συζητησεις μαζη της? να τεις πεις γτ φερετε ετσι κ γενικα να ξεκαθαρισετε την κατασταση
Reply With Quote
maria ola tha pane kalaaa (maria :))
νέο μέλος
maria ola tha pane kalaaa's Avatar

Η maria :), μπήκε στην παρέα στις 05-04-11, tauros! στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

Καλησπερααα κοριτσια!Πραγματικα εχω παψει κι εγω να πιστευω στη φιλια!!Συνηθως οι φιλιες μεταξυ κοριτσιων δεν διαρκουν.Δεν ξερω γιατι συμβαινει αυτο..αν υπαρχει ζηλια μεταξυ μας η οχι παντως δεν διαρκουν για πολυ!
Εγω ειχα μια 2 κολλητες αλλα εχουμε απομακρυνθει τον τελευταιο χρονο παρα πολυ!!Γενικα ειμαι υπερ στο να κανουμε παρεες και να περναμε καλα χωρις να δενομαστε ιδιαιτερα με καποιο ατομο γιατι στις μερες μας η πραγματικη φιλια δυσκολα βρισκεται!
Reply With Quote
Maraki1607
νέο μέλος
Maraki1607's Avatar

Η Maraki1607, μπήκε στην παρέα στις 11-10-11, και έχει δημοσιεύσει 1 μηνύματα.

Maraki1607 is offline Maraki1607 is offline  
Γενικα απο οτι βλεπω εχουμε καταντησει πλεον να κανουμε παρεουλα με τους αντρες και να περναμε καλυτερα απο οτι με τις γυναικες...εγω για παραδειγμα εχω 3-4 φιλαρακια,που θα κατσουν να με ακουσουν θα μου που την γνωμη τους και θα με κανουν παντοτε να αισθανθω καλυτερα..υπαρχει μεγαλυτερο δεσιμο..και αν τυχει για καποιον λογο και δεν βρεθουμε η δεν μιλουσουμε για αρκετο καιρο δεν θα μου ριξουν τα μουτρα τους μεχρι το πατωμα,αλλα θα με υποδεχθουν με αγκαλιες και φιλια!ποσο ωραιο συναισθημα ειναι αυτο!!!ειλικρινα τους λεμε γουρουνια,αλλα υπαρχουν πολλες εξαιρεσεις κατα την γνωμη μου και στο θεμα φιλια τους παραδεχομαι..αν αναρωτιεστε,ειχα φιλες...ειχα!!! γιατι απο την στιγμη που τα εφτιαξα με ενα αγορι και εκανα προσπαθεια να τα συνδυασω και τα δυο,εκει με παρατησαν...ειμασταν μια παρεα 6 κοριτσια..και ξαφνικα μειναμε τα δυο...εγω και αλλη μια που με εμενα κανει περιστασιακα παρεα...αυτο δεν το εχω καταλαβει ειναι η αληθεια,αλλα την δικαιολογω εφοσον εχει επιλεξει να ειναι για την παρτυ της και μονο...και μου το ειπε..οποτε δεν μπορω να κανω κατι...αυτα απο μενα!!!
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

Η barbie, μπήκε στην παρέα στις 02-02-12, και έχει δημοσιεύσει 484 μηνύματα.

barbie is offline barbie is offline  
ποσο μα ποσο ζηλευω την σειρα sex and the city που ενω είναι 4 διαφορετικές προσωπικότητες 4 δυναμικές γυναικες είναι η μια για την άλλη εκεί.έτσι ήμουν και εγώ πριν χρόνια με μια κοριτσοπαρέα ώσπου σκορπίσαμε λόγω αλλαγών στις ζωές μας..μα πόσο μου λείπουν τα τηλέφωνα μες την νύχτα για τα γκομενικά είτε με γέλια(αχ με κοιταξε γιουπιιιιι) είτε με κλάμματα(μου στειλε sms οτι είναι πιεσμένος αυτον τον καιρό τι εννοεί????),πόσο μου λείπουν τα τσιφτετέλια πάνω στα τραπέζια με τις κολλητούλες μου,τα κακαρίσματα μες στο δρόμο τις πρώτες πρωινές ώρες,πόσο μου λείπουν οι πλάτες για να βρεθείς με το αίσθημα και πόσο μα πόσο μου λείπει το σκηνικό με πυζάμες,χαρτομαντηλα,οτιδηποτε σε σοκολάτα και ζεστές αγκαλίτσες για να σε παρηγορήσουν για το γουρούνι που σε παράτησε...αχ τι μου θύμισες νεραΪδα μου...να σαι καλά
ποτέ στη ζωή σου να μη φοβάσαι να το τολμάς.μα να μην τολμάς να φοβάσαι..
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited