Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 12:50 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: φοβαμαι να χωρισο !! Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
ntenia
νέο μέλος
ntenia's Avatar

Η ntenia, μπήκε στην παρέα στις 10-01-12, και έχει δημοσιεύσει 9 μηνύματα.

ntenia is offline ntenia is offline  
Προεπιλογή φοβαμαι να χωρισο !!
γεια σου φιλη μου θελω παρα πολυ καιρο να σου μιλησω αλλα ελεγα να το αντομετοπισω μονη μ αλλα ηρθα σε σημειο να μην ξερω τι να κανω ...
Ειμαι ενα παιδι εδω κ 1 χρονο περιπου ειναι αψωγοσ απεναντι μου δηλ να μου κανει αυτα που θελω να προσεξει να με κοιταξει να δεισ τη αναγκεσ μου να δεκτη την οικογενεια μου να βοηθηση ν μην σ λεω πολλα απλα εinai aytos θελω ενα ανδρα οπωs ton θελω αλλα ειναι αλλα πραγματα που μου την σπανε πολλη σ αυτον
πχ οπωσ καταλαβα που κριβει πραγματα κ του το εχω πει κ λεει πες τ σου εχω κρυψει αλλα δεν προκειτε να του το πω γτ ομω το λεω αυτο ξερω οτι παει κ παιζει φρουτακια τυχερα παιχνιαδια κ εχω παει κ εγω μαζι του αλλα ετσι γ την πλακα
αλλα εμαθα απο τον πατερα μου π μου ειπε επειδι ειναι φιλοσ του μπαμπα μ αυτοσ π εχει το μαγαζι οτι ειχε παιξει κ ειχε κερδισει κ ειχε κ το ηξερε ο μπαμπασ μ κ τον ειπε να μην μh moy to pei τεσπα εχει γινει κ αλλεσ φορεs den m aresei olo ayto apla einai koytoponiros και δεν μου αρεσει απλα ολο κρυβεται κ δεν μ αρεσει τεσπα κ δεν θελω ν του το πω οτι θελει να κανει αλλα οχι να πει κ τον μπαμπα μ επιδι εχουνε γνωριστει κιολασ να μην μου το πει δ εν ξερω πωσ το εκανε αυτο
τεσπα το αφηνω αυτο εδω κ μι βδομαδα ημαστε καπωσ α! να σου πω κ το αλλο δεν ξερω δεν θελω ουε να με αγκιξει τιποτα ουτε να τν φιλησω τιποτα δεν ξερω μ την σπαει κ δεν ξερωτι να κανω να συνεχισω ετσι καταρχιν δεν τον αγαπω κ λεω θα προσπαθησω αλλα δεν γινεται πιστευω κ να κανω την ζωη μου οσο περναω καλα αλλα αλλα μονο να μου προσφερει πραγματα τ να το κανω αν δεν τον θελω αν δεν θελω να κανω μαζι του ερωτα , και οπωσ σ ελεγα και πιο πανω οτι δεν μιλαμε κ πολη εχουμε μαλωσει απο τι ομωσ ειχαμε παει στο σουπερ μαρκε κ πληρωσα εγω ενω τον ειχα πει οτι τ λευτα τα χρειαζομαι γτ εχω να πληρωσο κατι π επρεπε αν δωσο τ λευτα
κ οπωσ παμε στο ταμειο αυτοσ πηγαινει απο την μερια που βαζουν τ ψωνια κ μενω εγο να πληρωσω κ πληρωνο
κ αφου πληρωσα μτ μου βγαζει να μου δωσει k plhrvno k feygoyme k epidi tn eipa otan feygame oti emena tetoies poysties na mhn moy kaneis thimoses k iamaste ase xalia k milisame proxthes k moy lei tha moy zhthseis zhgnomi g aυτο που ειπες κ να το καταλαβω δηλδη το απετουσε
γτ εγω λειι τοσο καιρο ημουν αψογοσ απεναντι σου κ ημαστε ετσι τωρα κ δεν ξερω τι να κανω φοβαμαι να το τελειωσω κ να μν το μετανιωσο κιολασ γτ απλα οταν ειναι μακρια διλδ αν ειχε παρει αδεια λογο δουλεια κ δεν ειναι απο εδο κ φευγει αλλα τωρα τι να κανω ν αχορισω να ειμαι μαζι του τελευταια μου βγαζει πολλα νευρααα κ εγο φοβηθηκα μπορω να πω ιπιρχε φαση π εσκισε την μπλουζα του κ φοβηθηκαν λεγονταν βαρεθηκαα τεσπα αυτο ειχα να πω ελπιζω να κανω το σωστο
Reply With Quote
barbie
καθημερινό μέλος
barbie's Avatar

Η barbie, μπήκε στην παρέα στις 02-02-12, και έχει δημοσιεύσει 484 μηνύματα.

barbie is offline barbie is offline  
ντένια μου σε παρακαλω επειδή μάλλον γράφεις greeklish έχεις λίγο μπερδεμένο συντακτικό,αν είναι εύκολο διορθωσέ το.
μα αν αποφέυγεις έστω και ένα φιλί του,γιατί συνεχίζεις αυτήν την σχέση?? να πω ότι είσαι σε γάμο ναι πρέπει να το παλέψεις ως τα τέρματα.αλλα τώρα?? γιατί συνεχίζεις μια άρρωστη σχέση? η ταπεινή μου άποψη είναι να κάνετε μια σοβαρή,ήρεμη και ώριμη συζήτηση.και δείξτου τ όρια σου.έλπιζω 'ολα να πάνε κατ'ευχήν.
ποτέ στη ζωή σου να μη φοβάσαι να το τολμάς.μα να μην τολμάς να φοβάσαι..
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων