Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 13:28 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Σχέση με αλβανό-φανατικός με τη χώρα του Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Η Eru, μπήκε στην παρέα στις 22-03-16, και έχει δημοσιεύσει 111 μηνύματα.

Eru is online Eru is online  
Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει το τι κάνετε στο κρεβάτι.Ωστόσο αυτή η διαδικασία υποδηλώνει κτητικό χαρακτήρα και θα έπρεπε να το θεωρείς υποτιμητικό εσύ η ίδια και όχι κάποιος άλλος. Εκτός και αν θεωρείς ότι εισαι υποχρεωμένη να κάνεις ότι σου λέει οπότε είσαι κτήμα του με λίγα λόγια και αυτόματα καταργείται ο λόγος για τον οποίο ξεκίνησες το όλο thread. Πρέπει να καταλάβεις ότι ακόμα και στο σεξ υπάρχουν κάποια όρια και νοοτροπίες του στυλ "στο κρεβάτι όλα επιτρέπονται" προοθούνται από άτομα που θέλουν να βγάλουν παραέξω τα βίτσια τους και ψάχνουν τρόπους να δικαιολογίσουν τα παράλογα φετίχ τους.Αυτό που κάνει είναι ψυχολογικός εξευτελισμός σε ένα ερωτικό σκηνικό και το αντικείμενο που εξευτελίζει είσαι εσύ.Μέσα σε αυτό μπλέκει και τα εθνικιστικά του και μην σου φανεί περίεργο ,αν αφήσεις την κατάσταση έτσι χωρίς να του μιλήσεις, να μετατραπεί σε ένα ακραίο "παιχνίδι"
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
askard95
νέο μέλος
askard95's Avatar

Η askard95, μπήκε στην παρέα στις 05-03-17, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

askard95 is offline askard95 is offline  
Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει το τι κάνετε στο κρεβάτι.Ωστόσο αυτή η διαδικασία υποδηλώνει κτητικό χαρακτήρα και θα έπρεπε να το θεωρείς υποτιμητικό εσύ η ίδια και όχι κάποιος άλλος. Εκτός και αν θεωρείς ότι εισαι υποχρεωμένη να κάνεις ότι σου λέει οπότε είσαι κτήμα του με λίγα λόγια και αυτόματα καταργείται ο λόγος για τον οποίο ξεκίνησες το όλο thread. Πρέπει να καταλάβεις ότι ακόμα και στο σεξ υπάρχουν κάποια όρια και νοοτροπίες του στυλ "στο κρεβάτι όλα επιτρέπονται" προοθούνται από άτομα που θέλουν να βγάλουν παραέξω τα βίτσια τους και ψάχνουν τρόπους να δικαιολογίσουν τα παράλογα φετίχ τους.Αυτό που κάνει είναι ψυχολογικός εξευτελισμός σε ένα ερωτικό σκηνικό και το αντικείμενο που εξευτελίζει είσαι εσύ.Μέσα σε αυτό μπλέκει και τα εθνικιστικά του και μην σου φανεί περίεργο ,αν αφήσεις την κατάσταση έτσι χωρίς να του μιλήσεις, να μετατραπεί σε ένα ακραίο "παιχνίδι"
Σε ευχαριστώ πολυ.. Ως ακραιο παιχνίδι τι εννοεις?
Reply With Quote
Rosetta.Stoned
νέο μέλος
Rosetta.Stoned's Avatar

Η Rosetta.Stoned, μπήκε στην παρέα στις 23-05-16, είναι 22 ετών, Κριός στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 28 μηνύματα.

Rosetta.Stoned is offline Rosetta.Stoned is offline  
Λοιπόν,ούτε εγώ είμαι ρατσίστρια ή κάτι,κάθε άλλο. Από αυτά που περιγράφεις,όμως,μου είναι ξεκάθαρο πως είναι μαζί σου γιατί τον φτιάχνει το να το κάνει με μία Ελληνίδα γιατί προφανώς πιστεύει πως έτσι πηδάει και τη χώρα. Σου τα λέω ωμά μόνο και μόνο γιατί και εγώ φοβάμαι πως όσο μένεις μαζί του υπάρχει ο κίνδυνος να το τραβήξει και να γίνει "ακραίο παιχνίδι" όπως είπε και η Eru. Στο σεξ δεν επιτρέπονται τα πάντα,υπάρχουν πολύ βασικά όρια. Το να εξετευλίζεις τον άλλον για να φτιαχτείς όχι μαζί του,αλλά με κάτι άλλο(στην προκειμένη περίπτωση με τη χώρα) ξεπερνά κάθε όριο και εσύ μπαίνεις σε βαθιά και επικίνδυνα νερά. Το ότι σε βάζει να φιλάς τη σημαία στο στήθος του πιστεύω δηλώνει τον τρόπο που σκέφτεται για εσένα και πόσα κόμπλεξ έχει. Σε βάζει να τον φιλάς εκεί γιατί έτσι νιώθει ότι υποτάσσεται στη χώρα του η δική σου(φαίνεται ότι έχει τρελό θέμα). Κατά τη γνώμη μου,όσο κι αν τον αγαπάς οφείλεις στον εαυτό σου να αποστασιοποιηθείς και να προσπαθήσεις να δεις σαν τρίτος την όλη κατάσταση. Είμαι σίγουρη ότι θα καταλήξεις να σκέφτεσαι αυτά που σου λέμε. Είναι κατάφωρο ότι είναι ρατσιστής με τους Έλληνες και κατ'επέκταση και μαζί σου.
Last edited by Rosetta.Stoned; 11-03-17 at 01:50..
Reply With Quote
askard95
νέο μέλος
askard95's Avatar

Η askard95, μπήκε στην παρέα στις 05-03-17, και έχει δημοσιεύσει 8 μηνύματα.

askard95 is offline askard95 is offline  
Λογικα τον επηρεάζει κ ο ρατσισμος που εχει δεχτεί. Εδω εγω εχω δεχτει ρατσισμο επειδη ειμαι με αλβανό. Φαντάσου αυτος. Και για να ειμαι ειλικρινης εχω υπαρξει κι εγω ρατσιστρια. Παλια δεν μπορούσα να καταλαβω αυτες που τα ειχαν με αλβανό.
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Η Eru, μπήκε στην παρέα στις 22-03-16, και έχει δημοσιεύσει 111 μηνύματα.

Eru is online Eru is online  
Το ακραίο παιχνίδι είναι να φτάσει να σε βαράει.
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited