Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 05:14 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: Φίλες Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
faery (νεράϊδα)
Δημιουργός
faery's Avatar

Η νεράϊδα, μπήκε στην παρέα στις 16-02-09, μας γράφει από ξωτικοχώρα, είναι 46 ετών, Καρκίνος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 295 μηνύματα.

faery is offline faery is offline  
Post Φίλες
Πάντα μου άρεσε να έχω φίλες. Φίλες που θα μένουμε κοντά και θα είμαστε η μία για την άλλη. Δυστυχώς όμως αυτό μου συνέβη κατα τα παιδικά μου χρόνια μόνο. Αργότερα υπήρξανε στην ζωή μου φίλες κολλητές για διαστήματα 1-2 χρόνων και μετά κάτι συνέβαινε. Ίσως γιατί αλλάζαμε διαφορετικά και δεν μπορούσε πια να καταλάβει η μία την άλλη.

Σήμερα έχω λίγες καλές φίλες αλλά καμία δεν ζεί κοντά μου. Δεν μπορούμε να πάμε για καφέ ή σινεμά μαζί, ούτε για ψώνια. Όμως όποτε τις χρειαστώ είναι πάντα δίπλα μου είτε μέσω τηλεφώνου, είτε μέσω διαδικτύου.

Εσείς έχετε φίλες?
– Πες μου ένα χαρούμενο τραγούδι για την ζωή, είπε το δέντρο στΆ αστέρι του.
– Το τραγούδι που λέει η καγκελόπορτα, όταν ανοίγει και μπαίνει κάποιος που αγαπάς.

Βρείτε το e-female.gr στο facebook και κάντε Like!
Reply With Quote
mania
??
mania's Avatar

Η mania, μπήκε στην παρέα στις 09-02-09, μας γράφει από κυπρος, καρκινος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 55 μηνύματα.

mania is offline mania is offline  
Μακρυα κι αγαπημενες οπως λενε!!!!
Και γω μια απο τα ιδια...
Να μη σου πω οτι το λιγες σε εμενα περιοριζεται στο μια και μοναδικη!!! :(
τιποτα δεν γινεται τυχαια....
Reply With Quote
fang
νέο μέλος
fang's Avatar

Η fang, μπήκε στην παρέα στις 25-05-09, και έχει δημοσιεύσει 15 μηνύματα.

fang is offline fang is offline  
Υπάρχει κάποια που νιώθω κι ονομάζω αδελφή μου ψυχή, όμως είναι μακριά και δεν έχουμε καμία αληθινή επαφή. Τα πράγματα έπρεπε να είναι έτσι, όμως ξέρω πως θα την ξαναβρώ αργότερα.

btw Θα μου άρεσε να ήμουν σε μια μεγάλη δραστήρια κοριτσοπαρέα
Reply With Quote
oneiropagida
νέο μέλος
oneiropagida's Avatar

Η oneiropagida, μπήκε στην παρέα στις 27-09-09, και έχει δημοσιεύσει 7 μηνύματα.

oneiropagida is offline oneiropagida is offline  
Eγω εχω φιλες περναμε καλα,ειμαστε η μια για την αλλη αλλα μεταξυ των γυναικων υπαρχει παντα αντιζηλια,οποτε δεν ξερω αν θα κρατησει η φιλια μου με τις 3 φιλες μου..αλλα ξερω τι θα κρατησει η φιλια μου με τον κολλητο μου!Μπορει να μην μιλαμε καθε μερα αλλα η σχεση μας ειναι πολυ δυνατη!
Touch me,touch me...I wanna feel your body...
Reply With Quote
sofiakmt
τακτικό μέλος
sofiakmt's Avatar

Η sofiakmt, μπήκε στην παρέα στις 29-04-10, Αιγόκαιρως στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 69 μηνύματα.

sofiakmt is offline sofiakmt is offline  
Απο την εμπειρία μου δύσκολα να υπάρξει πραγματική φιλία.Εγώ ξεκίνησα με πολλούς υποτιθέμενους φίλους,μετά έγιναν 2,μετά 1 και τώρα καμία.Γνωστούς έχω αλλά φίλες όπως πρέπει να είναι με όλη την σημασία της λέξεως δεν υπάρχουν,τουλάχιστον δεν τις γνώρισα εγώ.Έχω όμως 2 ανθρώπους που τους θεωρώ κολλητούς μου γιατί μου προσφέρουν την αγάπη,τον σεβασμό,την στήριξη και την εμπιστοσύνη και μπορώ να τους μιλήσω για ό,τι με απασχολεί,είναι η μητέρα μου και ο αρραβωνιαστικός μου.
Reply With Quote
Vicky
νέο μέλος
Vicky's Avatar

Η Vicky, μπήκε στην παρέα στις 08-05-10, είναι 37 ετών, και έχει δημοσιεύσει 25 μηνύματα.

Vicky is offline Vicky is offline  
Κάποτε είχα δυο κολλητές και 7 φίλες, οι 2 κολλητές μου επειτα απο σημαντικά και εξαιρετικά βήματα που έκανα στην προσωπική και στην επαγγελματική μου ζωή σιγ'α-σιγά με τον τρόπο τους απομακρυνθηκαν. Τον λόγο δεν μπορεσα ποτέ να κατανοήσω.
Οι 7 φίλες όταν μου σύμβηκε κάτι δύσκολο και επίπονο απομακρύνθηκαν αντί να ήταν δίπλα μου να μου κρατούσαν το χέρι όπως έκανα κι εγώ για αυτές όταν χρειάστηκε, οταν όλα ηρέμησαν γυρισαν πάλι αλλά ψυχράθηκα αρκετά και δεν νιώθω την ανάγκη πια να είμαι μαζί τους.
Τώρα έχω μια κολλητή και 2 κολλητούς που είναι δίπλα μου και με το παραπάνω.
Reply With Quote
Εμιλυ
νέο μέλος
Εμιλυ's Avatar

Η Εμιλυ, μπήκε στην παρέα στις 15-04-10, μας γράφει από Αθηνα, Σκορπιος στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 6 μηνύματα.

Εμιλυ is offline Εμιλυ is offline  
Αν και μικρη,εχω παψει να ελπιζω στη λεξη "φιλια"..
Για να μιλαω πιο σωστα,πραγματικη φιλια!
Και απο προσωπικη εμπειρια,κ απο αυτα που ακουω,η μια κοιτα να βγαλει τα ματια της αλλης..
Αυτα που βλεπουμε σε ταινιες,φιλιες για παντα,φιλες που κανουν τα παντα μαζι,μοιραζονται τα παντα,διασκεδαση,ψωνια..ειναι μαλλον κατι για να βλεπουμε κ να ξεχνιομαστε..
Reply With Quote
sofiakmt
τακτικό μέλος
sofiakmt's Avatar

Η sofiakmt, μπήκε στην παρέα στις 29-04-10, Αιγόκαιρως στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 69 μηνύματα.

sofiakmt is offline sofiakmt is offline  
Καλησπέρα!Συμφωνώ πολύ μαζί σου Έμιλυ,το έθεσες ακριβώς όπως έπρεπε για την ''φιλία'' μεταξύ γυναικών.Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τέτοια ζήλια και έχθρα οι γυναίκες μεταξύ μας;Θα έπρεπε να είμαστε ενωμένες αφού περνάμε τόσες καταστάσεις που μόνο εμείς μπορούμε να καταλάβουμε,άρα ξέρουμε και πως πρέπει να στηρίζουμε η μια την άλλη.Οι άντρες πως μπορούν και κρατάνε φιλίες που μένουν αναλοίωτες στον χρόνο χωρίς να υπάρχει το καθημερινό υποχρεωτικό τηλ ή συνάντηση.Κάνουν την ζωή τους αλλά παραμένουν φίλοι δυνατοί και συναντιούνται μετά απο καιρό χωρίς να υπάρχουν παράπονα του είδους ''Με ξέχασες'',''Τώρα που έκανες οικογένεια δεν συναντιόμαστε συχνά''κτλ.Όλα αυτά που λέμε μεταξύ μας οι γυναίκες και που συμπεριφερόμαστε λες και η μια είναι ιδιοκτησία της άλλης και που αν η μια κάνει οικογένεια πριν την άλλη βγαίνουν τα μαχαίρια και το θάψιμο.
Reply With Quote
alinaxblonde
νέο μέλος
alinaxblonde's Avatar

Η alinaxblonde, μπήκε στην παρέα στις 12-08-10, aigokerws στο ζώδιο, και έχει δημοσιεύσει 5 μηνύματα.

alinaxblonde is offline alinaxblonde is offline  
egw eixa duo kollites . meta apomakrin8ikame poly...:/
meta eixame mia parea apo 5 koritsia.. kai oles apomakrin8ikan pali.. eimun toso ma toso kali me tis files mou ,..prospa8usa na sta8w dipla tus opote ma opote to xreiaazontusan oti kai na symvei.. alla malon dn prepei na eisai toso kalos me tus an8ropus giati nwmizun oti den 8a se xasun kai dn ktlvainun tin a3ia su.. telospanton :/
tr exw mono mia fili :( -pragmatiki fili
alla pisteuw pws k autin 8a tin xasw kapoia stigmi :S
Reply With Quote
isabella
νέο μέλος
isabella's Avatar

Η isabella, μπήκε στην παρέα στις 07-12-10, και έχει δημοσιεύσει 4 μηνύματα.

isabella is offline isabella is offline  
egw eixa polles files palia epeidi den katanoousa thn leksh KOLHTH!
eixa kapies apotyxeis filies alla twra exw mia kai monadikh aderfh psixh pws to lene!
kanoume ta panta mazi eimaste san aderfes,kai eimai eutixismenh,elpizw na krathsei auto kai na einai mia ali9inh filia!!!
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων

vBulletin® Version 3.8.2, Copyright ©2000 - 2018 Jelsoft Enterprises Limited