Femmes - Especially for Females
Αρχική forum Εγγραφή Μέλη Αναζήτηση Σημερινά μηνύματα Σημειώστε όλα τα forums ως διαβασμένα
Καλώς ήρθατε στο e-female.gr!
Θα πρέπει να εγγραφείτε για να μπορέσετε να συμμετάσχετε
ενεργά στο forum. Η εγγραφή είναι γρήγορη και απλή.
Η τελευταία ανανέωση της σελίδας, έγινε στις 09:20 (GMT +2)

Reply
Τίτλος: εκεινος με βλεπει σα ξεπετα ενω ειμαι παρθενα Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Maria_Maraki
νέο μέλος
Maria_Maraki's Avatar

Η Maria_Maraki, μπήκε στην παρέα στις 29-01-17, και έχει δημοσιεύσει 1 μηνύματα.

Maria_Maraki is offline Maria_Maraki is offline  
Unhappy εκεινος με βλεπει σα ξεπετα ενω ειμαι παρθενα
Γεια σας, ...

τον προηγουμενο μηνα ειχα βγει ραντεβου με ενα παιδι που μου αρεσε πολυ και μιλουσαμε πολυ συχνα στο διαδικτυο για 2 βδομαδες .. το ραντεβου μας κρατησε 2 ωρες .. μοιραστηκαμε και οι δυο αρκετα πραγματα για την ζωη μας ... εκεινος ηταν πολυ ανετος μου μιλουσει για την οικογενεια του τα χομπυ του ... δεν ρωτουσε πολλα πραγματα για εμενα αλλα ουτε ηταν και αδιαφορος ... καναμε απλως μια εντελως φιλικη συζητηση γνωριμιας (ουτε για πρωην με ρωτησε)

* σημειωτεον οτι το παλικαρι αυτο δεν ειναι απο αθηνα απλως ηρθε για σπουδες και μαλιστα του μενουν λιγοι μηνες για να τις ολοκληρωσει και να γυρισει κ παλι στον τοπο του

εε μετα το πρωτο ραντεβου ενω ηταν μεσα στο fb ειχε και το κινητο μου δεν εστειλε τιποτα και ετσι του στειλα εγω ... λεγαμε αστεια στα μηνυματα και απαντουσε πολυ γρηγορα με ενδιαφερον

μετα απο κανα δυο μερες και οταν πλεον ειδα οτι δεν μου εστελνε απο μονος του ... πηρα την πρωτοβουλια και του ξαναστειλα για να το ξεκαθαρισουμε γιατι πριν απ το ραντεβου μιλουσαμε ολη την ωρα ενω μετα τπτ

και τον ρωτησα τελως παντων αν τον χαλασε κατι και που οφειλεται αυτη η αλλαγη

και μου απαντησε πως εχουμε βγει μονο μια φορα οποτε οτι και να σου πω δεν εχει νοημα
και πως και να ηθελε να κανει σχεση μαζι μου επειδη θα φυγει σε λιγον καιρο θα ειναι λες και με κοροιδευει

μετα απο ολο αυτο ... στο τελος κατεληξα να του πω να μεινουμε φιλοι ...και εκεινος συμφωνησε (Ηταν πολυ ξεκαθαρος μπορω να πω ....)

ε μετα εφυγε για τις γιορτες ..και οταν γυρισε παλι στην πολη μου δεν μου εστελνε για να βγουμε

και ετσι γω προχθες του εστειλα οτι ''' την ταδε μερα θα ειμαι με την κολλητη μου κατω ..θες να κανονισουμε καφεδακι ? και φερε και φιλους σ δεν εχω θεμα να μαστε μεγαλη παρεα ''

δεχτηκε αμεσως και μου ειπε οτι θα προσπαθησει για φιλο του

μετα απο λιγο ομως ξεκινησε να μου στελνει '''ελα σταματα να με σκεφτεσαι πονηρα'' και να γελαει

και καταληξαμε να με ρωταει για τα γουστα μου στο σεξ , και να με ρωταει και τα δικα μου

Ξερω οτι επειδη ειναι γνωριμια απ το ιντερνετ οτι με εχει παρει για τσουλι ομως το θεμα ειναι οτι εγω δεν εχω ξανα κανει ερωτα και πως τον θελω πολυ η αληθεια ειναι αυτη
Αν και εχω πολλες αλλες προτασεις ... εγω θελω εκεινον ...δεν ξερω γιατι εχω κολλησει μαζι του

Αν μου την πεσει στο ραντεβου που κανονισαμε ειτε ειμαστε με παρεα ειτε οχι ... τι να κανω ?
Θα με περασει για παρα πολυ ευκολη αν παω κατευθειαν σπιτι του ?
Και πως θα αντιδρασει οταν καταλαβει οτι ειμαι παρθενα ?
θα πεσει απ τα συννεφα ο ανθρωπος ............ενω περιμενε μια πολυ εμπειρη .........!!!!!!!!!!!!

Υπαρχει περιπτωση να με παρει στα σοβαρα και να με ερωτευτει οταν καταλαβει οτι ειμαι παρθενα ?

Εγω τον θελω πολυ ερωτικα θελω να το ζησω αυτο μαζι του οσο κι αν κρατησει ... αλλα θελω σα τρελη να κρατησει και να με δει πιο σοβαρα ..!!!!!!!!!!!!

Εχω ελπιδες ?
Reply With Quote
Eru
τακτικό μέλος
Eru's Avatar

Η Eru, μπήκε στην παρέα στις 22-03-16, και έχει δημοσιεύσει 119 μηνύματα.

Eru is online Eru is online  
Πρώτον και κυριότερον το ότι είσαι παρθένα δεν είναι κανένα απολύτως πρόβλημα.Βάλε απλά τα δυνατά σου για να πετύχει αυτή η σχέση και άφισε τα άνχη πίσω σου. Δεν έχεις κάτι να φοβάσε ..
Dare? Anata dare?
Reply With Quote
Reply

Εργαλεία Αναζήτηση στο θέμα
Αναζήτηση στο θέμα:

Εξελιγμένη Αναζήτηση
Προβολή θεμάτων